Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
είναι πολύ ωραίες μπράβο Νίκο πάντα τέτοια παίδες !!!

χαίρομαι που ο Στέλιος έχει φουλ εξάρτηση για την ασφάλειά του  ??? :D

master spammer απλά δεν υπάρχεις.... 8)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μπραβο φιλε,αυτο θα πει να εισαι καλλιτεχνης......παλι καλα που δεν εφαγα και πολυ.....

ξεχασα να πω οτι μερικες φωτογραφιες απλα δεν παιζονται φιλε νικο...... ;) ;) ;)
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Μια παρατηρηση μονο,καλα τραβηξες τοσες πανεμορφες φωτο και δεν εισαι ουτε σε μια μεσα  :p?Δεν φιλοτιμηθηκε ουτε ενας να σε τραβηξει μια ποζα,κριμα και εισαι και ομορφοπαιδο  :D,τουλαχιστον ειναι το αμαξι σου πρωτη μουρη  ;).
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
χιχι όντως πιτ...τόσοι είμασταν.... πάντως βρηκα μια απο τις λίγες φωτό που τράβηξα εγω και την βάζω....
σας παρουσιάζω τον σουπερ φωτογράφο μας!! σε ώρα προσπάθειας για λήψη... ;)

 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Μπραβο Νικο τελειες οι φωτογραφιες!!! Γελαω πολυ με το σακο του Στελιου με τα παιχνιδια του!!!χαχαχαχα  :D Ιακωβε ολα τα λεφτα η κοιλια σου!!! :D :D :p Μπραβο ρε παιδες παντα τετοια!!! Ζηλευω που δεν ηρθα, αλλα δεν σας το λεω! :-X
 
Mairiliz said:
Ζηλευω που δεν ηρθα, αλλα δεν σας το λεω! :-X

Καλύτερα που δεν ήρθες ..ήταν χάλια!!

pitbull said:
Μια παρατηρηση μονο,καλα τραβηξες τοσες πανεμορφες φωτο και δεν εισαι ουτε σε μια μεσα  :p?Δεν φιλοτιμηθηκε ουτε ενας να σε τραβηξει μια ποζα...

Ντροπή τους τόσα άτομα ..ε πιτ?? κρίμα που δεν ησουν να τον τραβήξεις και εσυ μια!!  :p  ...το άφησαν το παιδί να καει στον ηλιο και μεταλλάχτηκε σε redbull!!! ;D

Νίκο έκανες που έκανες το μονταζ θα μπορουσες να μου βάλεις μπρατσάκια και να με κανεις και 10 χρονια νεότερο να δειχνω πάλι 10!!  :D 

Υ.Γ. ..είσαι ο φωτογράφος μας .. ΤΕΛΟΣ!!!!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
μπραβο ρε παιδια πολυ ωραιες οι φωτο .......... στελιο ολα τα λευτα ο σακος με τα παιχνιδια..... :p :p :p
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
xristina said:
χιχι όντως πιτ...τόσοι είμασταν.... πάντως βρηκα μια απο τις λίγες φωτό που τράβηξα εγω και την βάζω....
σας παρουσιάζω τον σουπερ φωτογράφο μας!! σε ώρα προσπάθειας για λήψη... ;)

DSCN5492.jpg
:eek: Νικολα και εγω ψιλοκοκκινισα αλλα εσυ παιρνεις τα πρωτεια σαν αστακος εγινες και απο μπρωστα(εγω μονο στα μετοπισθεν και λιγο το κουτελο  :D)την αλλη φορα να παρουμε λαδι μαζι μας να τηγανιστουμε  καλυτερα  :p :D.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια…… ήταν πραγματικά όλα πανέμορφα!!!
 

sotiris s

Rookie
May 10, 2010
38
0
0
και εμεις περασαμε πολυ ωραια στην εκδρομη!!!ευχομαστε να ακολουθησουν και αλλες καλυτερες παιδια! :)
 
pitbull said:
Μια παρατηρηση μονο,καλα τραβηξες τοσες πανεμορφες φωτο και δεν εισαι ουτε σε μια μεσα  :p?Δεν φιλοτιμηθηκε ουτε ενας να σε τραβηξει μια ποζα,κριμα και εισαι και ομορφοπαιδο  :D,τουλαχιστον ειναι το αμαξι σου πρωτη μουρη  ;).

αυτο σε πείραξε??  Που δεν έχουμε ουτε μια φωτο απο την ταβέρνα?? Δεν σε πείραξε?  :D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread