Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
NickMrg said:
Τα δύο πρώτα καλώδια πρέπει να έχεις. Δεν χρειάζεται να πας αντιπροσωπία είναι τρεις βίδες για να λύσεις το καπάκι κάτω απ'το τιμόνι. Το κακό είναι ότι έχει κλείσει το site που πουλούσε τα αρχεία...
και δυστυχως εμεις δεν τα έχουμε... :(
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
fiestalarissa said:
Φιεστακηδες το μόνο που σας λέω αν έχετε τα καλώδια όπως προαναφέρθηκε μην το σκέφτεστε καθόλου! Αξίζει με τα χίλια!!!!! Δουλεύει κανονικά! Καρανικολα πήγα και όλα έτοιμα. Αρκεί να έχετε αγορασμενο κ έτοιμο το αρχείο ( πληροφορίες πμ) την διαδικασία για να το φορτώσει αν πάτε εκεί πείτε ότι του να κανει τα ιδια οπωσ του είπε ο φιέστας από Λάρισα :p

Ωραίος..  ok234
 

fokooo

Member
Jan 5, 2013
107
0
0
34
Καρδιτσα
φιλε fiestalarissa παιζει να μας δωσεις τα αρχεια??? γιατι δεν βλεπω να τα βρισκουμε αλλιως...
 

NickMrg

Original poster
Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
fiestalarissa said:
https://imageshack.com/i/ipwVIEoMj

https://imageshack.com/i/p38KXVVcj

https://imageshack.com/i/ipMYMInVj

Ελπίζω να τα έχεις κρατήσει τα αρχεία...
 

fiestalarissa

Member
Aug 27, 2014
117
0
0
33
λαρισα
Τα αρχεία παιδιά ειναι ξεχωριστά για κάθε αυτοκίνητο! Πρέπει να φορτωθούν στον εγκέφαλο με τον ίδιο αριθμό πλαισίου του αυτοκινήτου. Εγω πλήρωσα ένα τύπο ο οποίος ασχολείται μ αυτά κ μου τα ετοίμασε ακριβώς τα φόρτωσα κ όλα οκ  biggrin
 

fokooo

Member
Jan 5, 2013
107
0
0
34
Καρδιτσα
φιλε μπας και παιζει να μου δωσεις τα αρχεια μπας και τα ψαξω λιγο?? γιατι ο φιλος ο Αγγλος δεν εχει δςσει σημεια ζωης  :(
 

TEO-S

Member
Jun 3, 2010
128
0
16
Μοντέλο
MK6
συγνωμη για το ακυρο ποστ, αλλα εσεις που εχετε αλλαξει τιμονια θα μπορουσα να δοκιμασω ενα δικο σας μπας κ το καταφερω να μπει στο mk6? ΣΥΓΝΩΜΗ για το ακυρο ποστ
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Γράψε στις αγγελίες ζήτησης, αν θέλεις. Εδώ όντως είναι άκυρο το post...
 

jiko_21

Rookie
Jun 28, 2016
16
0
0
καλησπερα παιδια. Τα αρχεια αυτα που μπορουμε να τα βρουμε πλεον?
 

rallistas77

New member
Aug 23, 2016
74
3
8
6
Βόλος
Καλημέρα Fiestάκηδες, είναι το πρώτο μου post και χαίρομαι που βρίσκομαι σε αυτή την κοινότητα που τόσο αγαπά αυτό το αυτοκίνητο. Είμαι σε αναζήτηση αυτοκινήτου και στα βασικά που ψάχνω είναι να έχει Cruise Control. Χαίρομαι που βλέπω πως μπορεί να μπεί αργότερα. Πάντως για να μοιραστώ της εως τώρα εμπειρία μου επι του θέματος σε Leon '08 όπου όλοι οι επίσημοι αντιπρόσωποι που ρώτησα αρνούνταν ότι μπορεί να μπεί, τοποθετήθηκε ο διακόπτης και με απλή ενεργοποίηση μέσω CAN BUS λειτουργησε κανονικότατα. Κόστος 35€ μεταχειρισμένος διακόπτης και 50€ ενεργοποίηση.
 

Giorgos74

Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
Καλησπερα σε ολους.. Τον απριλιο περιμενω να παρω το st απο τον αντιπροσωπο της λαρισας ο φιλος απο λαρισα που εβαλε το cruise control το εκανε αθηνα η λαρισα? λογικα το δικο μου θα εχει τα καλωδια.. με ενδιαφερει πολυ το θεμα να βαλω στο st (κριμα να μην εχει απο το εργοστασιο)
Καποια βοηθεια κανεις??
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Καλησπέρα, το ST έχει cruise control από το εργοστάσιο, αρκεί να το παραγγείλεις. Όσον αφορά το δικό σου, αν κοιτάξεις στον πίνακα θεμάτων του mk7 facelift, θα δεις ότι γίνεται και μάλιστα μπορείς να το κάνεις και μόνος σου, χωρίς επίσκεψη στην αντιπροσωπεία. Αρκεί να βρεις τιμόνι από ST με τα κουμπιά του cruise control.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread