Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

assombracao

Member
Mar 12, 2012
103
0
0
45
ΑΘΗΝΑ
9 50 εφτασα και παρκαρα στο lidl απο δεξια που ειναι αδιεξοδο . Δεν ειδα κανεναν.. Εφυγα πριν το πεσιμο διοτι επεσε σφυριγμα
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
assombracao said:
9 50 εφτασα και παρκαρα στο lidl απο δεξια που ειναι αδιεξοδο . Δεν ειδα κανεναν.. Εφυγα πριν το πεσιμο διοτι επεσε σφυριγμα

Aφού το "ραντεβού" ήταν έξω από το lapin, γι΄αυτό δεν είδες κάποιον γνωστό...

Όσον αφορά το "πέσιμο", ποιος έπεσε; Χτύπησε κανείς; :p
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
αυτα ειναι... μια φορα στα νυφικα,αλλη μια για τα δαχτυλιδια, και τελος μια σε καμια εκκλησια!

Υ.Σ. παιδια το τραπεζι να μην ξεχασετε μονο γιατι τα μελη του κλαμπ είμαστε φαγανά!
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
33
Κερατσίνι
mk1 Stelios said:
Στο λαπιν θα ειχε φορεματα για γάμους κτλ αφου θα πηγαινε η Δημητρα και η Χριστινα για να δουν... Καλα λεω εγω νυφοπαζαρο! Ποσες αλλες θα πηγαν για την ιδια δουλεια...
Όχι..έχει bebe..είδαμε κούνιες,καροτσάκια,κουδουνίστρες,αλαξιέρες,φορμάκια..τέτοια πράγματα..!
Ήταν όλα υπέροχα giggle..!
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
δεν ξερω αλλα εγω την δικια μου (supernova) την πηγα εκει για να ανοιξει λιγο το ματι της..(ειχε πολλα αγορακια)... tease
 
dimitra said:
Όχι..έχει bebe..είδαμε κούνιες,καροτσάκια,κουδουνίστρες,αλαξιέρες,φορμάκια..τέτοια πράγματα..!
Ήταν όλα υπέροχα giggle..!
στα παιδικα? Ειναι η ωρα για κανενα παιδακι? tease

Περικλη προσεχε μην παρασυρει η Στελλα τις αλλες κοπελες και αντε να τα βαλεις μετα με τον Ιακωβο και τον Πανο! tease
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
ααααα...εγω δεν ξερω τπτ..εγω για την supernova μιλησα..αλλα μιας που το εφερε η κουβεντα προτιμω να τα βαλω με τον Ιακωβο κ τον Πανο παρα να παω για παντρεματα κ αλλες τετοιες αηδαριες..χαχαχα
 

vagma

Hero Member
mk1 Stelios said:
Ολοι αυτοι πηγαν να δοκιμασουν το αμαξι τους? ...παλι καλα που υπαρχουν και αυτες οι συναντησεις για να μαζευουν τα παιδια μας καμια κληση ετσι για να εχει ενα εισοδημα το κρατος μας...και για να μαζευουν οι οδικες τα απομειναρια απο κοντρες που ηταν για κλαματα!


αχ να μην ημουν στην τροχαια............θα χα μαζεψει πολλα πρασινα χαρτακια και πολλες ταμπελιτσες με γραμματακια και νουμερακια.............. AR15firing AR15firing AR15firing

ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΝΤΡΕΣ........ελατε να σας δειξω που θα πηγαινετε και δεν θα σας παιρνουν χαμπαρι....... tease tease tease
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
vagma said:
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΝΤΡΕΣ........ελατε να σας δειξω που θα πηγαινετε και δεν θα σας παιρνουν χαμπαρι....... tease tease tease
την ώρα που πάμε εμείς εσύ κοιμάσαι giggle giggle giggle giggle
 

vagma

Hero Member
scorpion said:
την ώρα που πάμε εμείς εσύ κοιμάσαι giggle giggle giggle giggle



μωρε εγω κοιμαμαι γιατι σηκωνομαι για δουλεια απο τα αγρια μεσανυχτα...........μερικοι φιλοι μου μπατσοι ομως δεν κοιμουνται........ tease tease tease
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Μάλλον θα έρθω στο ALLU αλλα μονος μου μιας που η λία έχει να κάνει ένα παιδικό party ! :D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread