Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Τότε κοίταξε το μόνος σου μήπως βγάλεις άκρη,αλλιώς πήγαινε σε έναν ηλεκτρολόγο!ελπίζω να μην είναι κάτι το ιδιαίτερο!
 

grigoris mk7

Original poster
Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Πηγα σημερα στην εδω "αντιπροσωπεια", το κοιταξαν και η διαγνωση ηταν χαλασμενος διακοπτης!!!! Αλλα φυσικα δεν μπορουν να μου το περασουν οι ιδιοι στην εγγυηση, γ αυτο εκλεισα ραντεβου την Πεμπτη στον Αναστασιου στη Λαρισα...
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πώς χάλασε ο διακόπτης Γρηγόρη; Και έτυχε να συμβεί ταυτόχρονα με τη μόντα σου; Καλά έκανες πάντως και έκλεισες ραντεβού, γιατί ο διακόπτης έχει κανένα 150άρι (ο vouts θα μας διαφωτίσει στην τιμή). Βέβαια το ταξιδάκι μέχρι τη Λάρισα δεν είναι και ότι καλύτερο...
 

grigoris mk7

Original poster
Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Eγω δεν ξερω τιποτα!!! Διακοπτης? Διακοπτης, οτι πουν... Ναι οντως αυτο με τη Λαρισα ειναι θεμα, ενα 50αρι σιγουρα για βενζινες, ασε που την προηγουμενη βδομαδα που πηγα, εφαγα μια 50αρα για ταχυτητα... Αλλα τι να κανω, ετσι δεν μπορω να το αφησω...
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
grigoris mk7 said:
Πηγα σημερα στην εδω "αντιπροσωπεια", το κοιταξαν και η διαγνωση ηταν χαλασμενος διακοπτης!!!! Αλλα φυσικα δεν μπορουν να μου το περασουν οι ιδιοι στην εγγυηση, γ αυτο εκλεισα ραντεβου την Πεμπτη στον Αναστασιου στη Λαρισα...
να σε ρωτησω κατι, ποσο σου ειπαν οτι κοστιζει;
 

grigoris mk7

Original poster
Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Ζαφειρη, δεν μου ειπαν τιμη, ειναι μεσα στην εγγυηση...  Απ οτι ειπε ο kostg κανα 150αρι, τυχερος στην ατυχια μου...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread