Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Lucifer

Original poster
Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
2o service για το κουβαδάκι μου στον Πλέσσα

Αλλάχτηκαν:
Φίλτρα αέρα, λαδιού, γύρης
Λάδια
Υγρά φρένων

Έγινε μπρος πίσω στα ελαστικά- ζυγοστάθμιση, καθάρισμα ταμπούρων, έλεγχος φρένων μπρος πίσω, αέρας στα λάστιχα και στη ρεζέρβα...

Προσθήκη ψυκτικού,λίπανση σε όλες πόρτες, καθάρισμα μηχανής με αέρα, έλεγχος λειτουργίας μπαταρίας, έκδοση κάρτας καυσαερίων..

Ελέγχθηκαν κυριολεκτικά τα πάντα, κάθε λειτουργία του αυτοκινήτου και εν κινήση..

σχεδόν 3 ώρες 160 ευρω
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
φίλτρο βενζίνης δεν άλλαξες?
160 ευρώ μια χαρά είναι πάντως...
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Πραγματικά πολύ καλή τιμή για αυτά που έκαναν…. μπράβο ok234
Να υποθέσω πώς υπάρχει κάποια προσφορά της Ford και για αυτό βγήκαν τόσα λίγα?!
 

Lucifer

Original poster
Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
thanks παίδες..
Νίκολας δεν ξέρω να υπαρχει κάποια προσφορά, στο συγκεκριμένο πάμε εδώ κ 7 χρόνια (λογω mondeo) για το οτιδήποτε, μας ξέρουν κ τους ξέρουμε, οπότε αν έκαναν κάποια καλύτερη τιμή θα ήταν λόγω γνωριμίας....
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εχω παει και εγω κανα δυο φορες για ψιλοδουλειες και μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλοι και εξυπηρετικοι.Εμενα παντως που δεν με ξερουν, οι τιμες τους μου εχουν φανει παρα πολυ λογικες γνωριζοντας ποσο χρεωνουν αλλοι.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
StuparArt said:
Πραγματικά πολύ καλή τιμή για αυτά που έκαναν…. μπράβο ok234
Να υποθέσω πώς υπάρχει κάποια προσφορά της Ford και για αυτό βγήκαν τόσα λίγα?!

νικο λογω της κρισης εχουν ριξει και οι αντιπροσωπειες τις τιμες τους
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Kαλα αυτο ειναι γενικο παντου με το χαος που επικρατει, αλλα μην γελιομαστε.Στις αντιπροσωπειες και γενικα στα συνεργεια γινετε κανονικη σφαγη και ο καθενας χρεωνει οτι και οσο γουσταρει.Για τον συγκεκριμενο ,το εχω τσεκαρει οτι κανει καλες τιμες γενικα και δεν θα σε κοροιδεψει.
 

stef7

New member
Nov 10, 2010
51
0
0
38
nikaia
Για ενα εξουσιοδοτημενο στο ιλιον που λεγεται αν δεν κανω λαθος ford ilion εχετε καμια ιδεα αν ειναι καλο?μου το συστησανε και τωρα που ερχεται το δευτερο service το σκεφτομαι.μεχρι τωρα το πηγαινω στον κακλαμανο
 
stef7 said:
Για ενα εξουσιοδοτημενο στο ιλιον που λεγεται αν δεν κανω λαθος ford ilion εχετε καμια ιδεα αν ειναι καλο?μου το συστησανε και τωρα που ερχεται το δευτερο service το σκεφτομαι.μεχρι τωρα το πηγαινω στον κακλαμανο
καλό είναι να πάρεις να ρωτήσεις πως κ τι θα σου κάνουνε στο σερβις κ πόσο θα πληρώσεις για να συγκρινεις τιμες κτλ
 

dimitris mk7

Member
Mar 5, 2011
104
0
0
141
αθηνα
stef7 said:
Για ενα εξουσιοδοτημενο στο ιλιον που λεγεται αν δεν κανω λαθος ford ilion εχετε καμια ιδεα αν ειναι καλο?μου το συστησανε και τωρα που ερχεται το δευτερο service το σκεφτομαι.μεχρι τωρα το πηγαινω στον κακλαμανο

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΝΤΡΕΟΥ?
 

stef7

New member
Nov 10, 2010
51
0
0
38
nikaia
ναι στη παπανδρεου ειναι.βασικα δεν με πολυαφορα η τιμη αρκει να γινεται καλη δουλεια γι αυτο ρωταω...μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος απο τον κακλαμανο αλλα και για τον αλλον στο ιλιον εχω ακουσει καλα λογια
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread