Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Λοιπον απο τα 3 που ειπες...


1) rallye 16v (σχολειο στο στριψιμο, ομως πολυ λιτο...Δειχνει πια, πολυ ξεπερασμενο)
2) saxo vts (ειναι ενα rallye στην πιο πολιτισμενη και πλουσια του μορφη...κατι σαν το 106 GTΙ)
3) punto gt (μεγαλο του προτερημα ηταν παντα η ευθεια.Οσο ευκολα επαιρνε αλογα, τοσο ευκολα εσπαγε κιολας ομως..)

Βασικα θα πρεπει να ξεκαθαρισεις εσυ, τι ακριβως θελεις απο το αμαξι....Αν μας πεις ακριβως, ισως οι γνωμες που θα διαβασεις, να σε βοηθησουν περισσοτερο...
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Το παρoν θεμα ξανα ανοιγει σημερα, σας παρακαλω κρατηστε το καθαρο, ωστε να μπορεσει ο αντωνης να βγαλει τα συμπερασματα του και να κανει σωστη επιλογη
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Αντωνη σου φτιαχνω μια λιστα δικιά μου με σειρά προτεραιοτητας στα 3000 ευρω

1. CRX vtec 91-95

2. civic vti 91-95

3. Νισσαν 200SX

4 starlet glanza

5. punto GT
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
turbomaniac said:
Αντωνη σου φτιαχνω μια λιστα δικιά μου με σειρά προτεραιοτητας στα 3000 ευρω

1. CRX vtec 91-95

2. civic vti 91-95

3. Νισσαν 200SX

4 starlet glanza

5. punto GT
πολυ ωραια ολα αλλα ειδικα το glanza κραταει ακομα τιμη το εψαξα αρκετα!μετα απο πολλα αυτοκινητα κατεληξα παιδια σε ατμοσφαιρικο παλι!ενα 106 GTI με 60000Km,full extra και πεντακαθαρη καροτσα!το ειχε παρατημενο σε γκαραζ και δεν το κουνουσε καθολου!πρεπει τωρα να παει να παρει τις πινακιδες να περασει κτεο και να παρει τα τελη!το αμαξι ειναι εντελως εργοστασιακο,ουτε τελικο,ουτε σκουπα και φοραει ακομα τα μαμα αμορτισερ!
 

vagma

Hero Member
puma-r said:
πολυ ωραια ολα αλλα ειδικα το glanza κραταει ακομα τιμη το εψαξα αρκετα!μετα απο πολλα αυτοκινητα κατεληξα παιδια σε ατμοσφαιρικο παλι!ενα 106 GTI με 60000Km,full extra και πεντακαθαρη καροτσα!το ειχε παρατημενο σε γκαραζ και δεν το κουνουσε καθολου!πρεπει τωρα να παει να παρει τις πινακιδες να περασει κτεο και να παρει τα τελη!το αμαξι ειναι εντελως εργοστασιακο,ουτε τελικο,ουτε σκουπα και φοραει ακομα τα μαμα αμορτισερ!


απλα παρτο....... :)
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το εκλεισα  ρε!μεσα στην εβδομαδα θα το εχω!Σας ευχαριστω πολυ ολους για τη βοηθεια σας!
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Αντε καλοριζικο τοτε...Ανεβασε και καμια φωτο του, οταν το παρεις..
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
μιας και το έκλεισες,

Αγορασε αμέσως ένα δίχαλο για το χταπόδι (Η μία σωλήνα του διχάλου είναι "πατημένη" απο την μία μεριά), ένα τελικό καζάνι και μια σκούπα. Κατήργησε και το μεσαίο και μανι μανι να τα 135-140 αλόγατα. Μπορεις στο μελλον να βαλεις και πρόγραμμα (αλλα 6-8 άλογα) και δεν αξιζει να κάνεις κάτι παραπάνω)

Μου κανει εντύπωση πάντως που δεν σου άρεσε το 200SX, είναι καταπληκτικό αμάξι, πολύ φρέσκο σχεδιαστικά, πισωκίνητο και τα μέταλλα του αντεχουν μέχρι 300 άλογα μαμα..
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
εψαχνα κατι πιο οικονομικο απο το 200sx(αμαξαρα ειναι)και γι'αυτο κοιτουσα το glanza!απο την αλλη σχετικα με το civic-crx δεν ηθελα για το λογο οτι:"πουλησα το dc2 για να παρω civic:?και τελος το gt το ειχα στις προτιμησεις μου αλλα σκεφτηκα οτι ειναι καθαρα αυτοκινητο για ευθειες και δε θα με ικανοποιουσε!αυτα!οσο για τις φωτογραφιες,θα κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα! ;)
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
ευχαριστω παιδες!να'στε καλα!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Εκανες τελικα την επιλογη σου μπραβο και καλοταξιδο να προσεχεις
 

vagma

Hero Member
puma-r said:
το εκλεισα  ρε!μεσα στην εβδομαδα θα το εχω!Σας ευχαριστω πολυ ολους για τη βοηθεια σας!

μπραβο που με ακουσες ρε...........πυροβολο των μεγαρων θα γινει!!!!!!!! AR15firing AR15firing AR15firing..........μπραβο ειμαι ευχαριστημενος για την επιλογη σου ........ θα το φχαριστηθεις ΤΑΜΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
χαχα!γιατι να βγαλει προβληματα ρε συ??? :D :D :Dοσο ειναι μαμα και το συντηρω εγω δε θα ζητησει τιποτα ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread