Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
ενα συστηματακι που ξεγελαει τον εγκεφαλο στελνοντας του τις τιμες που  πρεπει οταν υπαρχει ελευθερος η καθολου καταλυτης κι ετσι  δεν αναβει το  check
 

mikepc

Rookie
May 22, 2010
46
0
0
38
Παιδια εγω την Παρασκευη θα παρω το αμαξι το οποιο ειχα στειλει στον Κακλαμανο για αλλαγη λ κ θα δουμε τελικα τι παιζει με τους λ
 

mikepc

Rookie
May 22, 2010
46
0
0
38
Οπως σας ειχα το αμαξι το πηρα την Παρασκευη αλλαξε τον λ κ τον επανεφερε στην αρχικη του θεση(φοραω miltek decat).
Μεχρι στιγμης κανενα προβλημα ουτε κοψιματα ουτε αριθμιες....
 

mikepc

Rookie
May 22, 2010
46
0
0
38
Τον πρωτο δεν χρειαστικε προεκταση γιατι ειχε μακρυ καλωδιο απο μονος του.
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Παιδια αλλαξα και γω τους Λ εδω και 15 μερες περιπου..Δεν εχουν σταματησει τελειως αλλα δεν το κανει οπως πριν,σχεδον καθολου τωρα,στο ρελαντι εννοω.Αν παω να ξεκινησω με κρυο το αυτοκινητο παλι δεν το κανει αλλα ειναι τελειως κουφιο μεχρι να ζεσταθει ο Λ.Οσο παει και στρωνει.
Επισης επεσε και η καταναλωση..
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Μπράβο ρε φίλε! Τελικά μάλλον φαίνεται οτι φταιει ο δεύτερος λ που διορθώνει τον πρώτο!
Αντε Bill με το καλό και η επόμενη κίνηση!
 

mikepc

Rookie
May 22, 2010
46
0
0
38
panosd said:
Τελικά μάλλον φαίνεται οτι φταιει ο δεύτερος λ που διορθώνει τον πρώτο!
Πανο εμενα μου διωρθοσε τον πρωτο!!!
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Νόμιζα τον δεύτερο!Το σίγουρο είναι οτι είναι απο λ.
Ρε φιλε, εσυ γιατί τον άλλαξες? Οταν σου έβαλε ο Κακλαμανος την εξάτμιση σου έκοψε τον πρώτο λ?
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Αφου ο πρώτος λ στη milltek δεν θέλει κόψιμο! Ο εργοστασιακος φτάνει!
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Θα συμφωνήσω με τον Νος. Αν και το ξανα γραφω οτι δεν χρειάζεται αλλα και τον εργοστασιακό λ μπορουσε να επεκτείνει πριν την φυσα! Παραξενο μου φαίνεται!
 

tm099

New member
Oct 25, 2010
84
0
0
Έχει εδώ και 3-4 μέρες ρε παιδιά που κάθε πρωί οταν βάζω μπροστά το αυτοκίνητο,το ρελαντί τρεμοπαίζει και φαίνεται αδύναμο...πατάω λίγο γκάζι κάθε φορά γιατί μου φαίνεται θα σβήσει...μετά όμως όλα καλά..μου το έκανε και στο παρελθόν αλλά είχε σταματησει μόνο του.Μήπως έχετε ιδέα τι μπορεί να είναι?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread