Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
σημερα που ξαναβγηκε ο Τσιπρας θα κανουμε να δουμε αγορες απο το εξωτερικο σε δυο με τρεις γενιες...
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Off topic συνέχεια, αλλά εγώ πήρα πραγματάκια από το ebay την προηγούμενη εβδομάδα και πληρωμή με paypal κανονικά..
 

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
kostg said:
Off topic συνέχεια, αλλά εγώ πήρα πραγματάκια από το ebay την προηγούμενη εβδομάδα και πληρωμή με paypal κανονικά..

ΔΕΝ εχουν ανοιξει οι συναλλαγες για ολες τις κατηγοριες προιοντων (συμβουλεψου το updated memo που εχεις λαβει στο intranet απο τo τμημα της  κανονιστικης συμορφωσης της Τραπεζας σου)
 

option-D

Rookie
Σεπτ. 8, 2015
23
0
0
36
Εγώ έφτιαξα κόκκινα σήματα, καθώς άλλαξα και τις λωρίδες στο πλάι (έγιναν κόκκινες, με καινούριο σχέδιο βασισμένο στο πρωτότυπο) αλλά για να πω ότι είναι ολοκληρωμένο, θα τα βγάλω εντελώς από πάνω για να διορθώσω το μπιμπίκιασμα. Το μπροστά ειδικά είναι πολύ χάλια. Εκτός από μπιμπίκι, έχει ξεφλουδίσει όλο και δεν μπορούσα να το βλέπω άλλο.


images hosting
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Μανο θελω carbon για πισω.. Μπορει και για μπροστα αλλα εχω σιτα γιατι ειχε σπασει η γριλια.. Το carbon δεν το βρισκω σε αυτο το site που λενε τα παιδια..

Μπορεις? Θες να περασω να δεις μεγεθος η να το ξεπατικωσεις?
 

option-D

Rookie
Σεπτ. 8, 2015
23
0
0
36
Δεν έχω carbon αυτοκόλλητο :-/ Αν βρεις έστω κι ένα μικρό κομματάκι, στο φτιάχνω αλλά για να πάρω εγώ πάει ρολό ολόκληρο και δεν πρόκειται να φύγει, οπότε δεν θέλω να το "φορτωθώ"
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread