Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pyrgiotis said:
Περασατε ωραια απ'οτι βλέπω
Μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες!  Αποτελεσματα δεν βλεπω πουθενα!

......Δε λεω, ειναι μια ευκαιρια να ευχαριστηθουμε τα αυτοκινητα μας σε κλειστο δρομο, αλλα οι απαιτησεις ασφαλειας ειναι μηδαμινες και δινεται η ευκαιρια σε πολλους ασχετους και επικινδυνους "κ@υλογκαζους'' να ξεδωσουν και αυτο πολλαπλασιαζει τον κινδυνο ατυχηματος
.....
Ευχομαι παντα τετοια και του χρονου ( πρωτα ο θεος ) το αγωνιστικο μου ΜΚ1 να ειναι ετοιμοπολεμο και να τα πουμε στο βουνο...:)

Θα ανακοινωθουν σύντομα στην λέσχη!
Τέλος καλό όλα κάλα να λες ..οσο αναφορά τα σχόλια σου!!
Παντα έτσι γινεται regularity ή sporting
...μην σου πω στην σπορτινγκ ακομα χειρότερα γιατι οι ταχυτητες ειναι μεγαλυτερες και τα αυτοκινητα πάντα υποτιθεται οτι πληρουν στανταρ ασφαλειας (ειδικα τα ιστορικα) που στην ουσια είναι ανυπαρκτα λόγο του οτι στον τεχνικο ελεγχο ηταν ο γνωστος του γνωστου!!!!

Ετοιμασε το το τερας να γεμισουμε τα βουνα με φιεστα!!  biggrin
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Μπραβο παιδια, ολα τα βιντεακια και οι φωτογραφιες ηταν τελειες,παντα τετοια να εχουμε.Και επιτελους να και μια φορα που ολοι ανεβασαν το υλικο που ειχαν στην ωρα τους και οχι μετα απο καμια βδομαδα  qq.Ολοι?Οχι ολοι, Ποπηηηηηηηη που ειναι το δικο σου υλικο?
 

dionysisrs

Rookie
Jul 2, 2010
10
0
0
Γεια σας και απο εμενα,ειμαι ο οδηγος(Διονυσης) του μαυρου fiesta 1.25 mk4 με τις λευκες sparco που ετρεχε προχτες στην αναβαση,το ετρεχα ειναι σχετικο γιατι ο αγωνας ηταν regularity και πρωτη φορα πηρα κυπελλο επειδη επρεπε να παω αργα!!τεσπα μια εμπειρια ηταν και αυτη και επειδη δεν βλεπω πουθενα αποτελεσματα θα ενημερωσω για την κατηγορια μου ZN 1ος Vagma,2ος subaru impreza (δεν θυμαμαι το ονομα του οδηγου)και τριτος εγω,μαλιστα αυτη ειναι η σειρα και της γενικης!!!να περνατε καλα!
 

vagma

Hero Member
biggrin biggrin biggrin

το ΚΥΠΕΛΛΟ του νικητη!!!!!!!!!!!!  grandpa.gif grandpa.gif grandpa.gif





AR15firing AR15firing AR15firing..........συγχαρητηρια και σε σενα διονυση,εισαι και συναδελφος,και να ξερεις οτι ο αγωνας εξαρχης ηταν regularity με οριο ταχυτητας(απλα μας ειχε πει ο προκοπιου οτι θα ταν χρονομετρημενα) τα 50 χλμ.........διονυση αν ηταν αναβαση και οχι regularity δεν θα μπορουσαμε να τρεξουμε.....να χαρεις την επιτυχια σου....δεν κερδιζουν παντα οι πιο γρηγοροι αλλα οι πιο πονηροι!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
συγχαρητηρια vagma στα ειπα και απο κοντα πριν λιγο αλλωστε!τους εβαλες τα γυαλια και οτι εχω πει περι κουλων κτλ τα περνω πισω...  giggle  giggle

πολλα μπραβο και στον dionysisrs για την θεση που πηρε και την συμμετοχη του!
 

lookmimis

Member
May 13, 2010
216
0
0
52
αθηνα
μπραβο ρε παιδια συγχαρητηρια Βαγγελη εισαι μεγαλο γκανιαν  ok234
δυστυχως δεν καταφερα να ειμαι κοντα σας δεν πειραζει την αλλη φορα
Δασκαλε εσυ πηρες κυπελο ? η σου εβαλε τα γυαλια ο Βαγγελης ?
οχι για να ξερω ποιον να λεω δασκαλο απο δω και περα  ;D
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Συγχαρητήρια και πάλη στα παιδιά…. Διονύση καλός όρισες και καλή συνέχεια στα βουνά ok234
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
συγχαρητηρια στα παιδια και απο εμενα
συνεχιστε.......εμεις εδω ειμαστε για να σας στηριξουμε οσο και οπως μπορουμε
διονυση καλως ηρθες κιολας,περνα και απο το ΄καλωσορισμα μελων΄
 

dionysisrs

Rookie
Jul 2, 2010
10
0
0
φωτο και αποτελεσματα εδω:
http://www.ford-athensclub.gr/Rally%20Tithoreas.html
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ωραιος ρε Διονυση μπραβο.Ευχαριστουμε για τον κοπο που κανεις να μας ενημερωσεις  ok234.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sChscBvkWnc&feature=player_embedded#![/youtube]

Το βιντεακι απο το Ford Athens Club
 

vagma

Hero Member
lookmimis said:
μπραβο ρε παιδια συγχαρητηρια Βαγγελη εισαι μεγαλο γκανιαν  ok234
δυστυχως δεν καταφερα να ειμαι κοντα σας δεν πειραζει την αλλη φορα
Δασκαλε εσυ πηρες κυπελο ? η σου εβαλε τα γυαλια ο Βαγγελης ?
οχι για να ξερω ποιον να λεω δασκαλο απο δω και περα  ;D

του εβγαλα τα γυαλια!!!!!!!!!! :D :D :D........με οποιον δασκαλο καθισεις τετοια γραμματα θα μαθεις... AR15firing biggrin tease driv2
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread