Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Μετά την επιτυχημένη παρουσία του mk1 Stelios και την δεύτερη θέση που κατέλαβε στην ανάβαση Ασπροπύργου για άλλη μια φορά θα εκπροσωπήσει το FiestaManiacs Club στην ανάβαση Αγίας Μαρινας!

Η λέσχη Ford Athens Racing Club διοργανώνει στις 3 Οκτωβρίου το 1ο Ράλι Τιθορέας στη διαδρομή ανάβασης της Αγίας Μαρίνας. Η διαδρομή έχει μήκος 3900m και θα πραγματοποιηθεί δύο φορές.

Η λέσχη σε συνεργασία με τον Δήμο Τιθορέας έχει φροντίσει ώστε να υπάρχουν αρκετές παροχές για τους συμμετέχοντες, ενώ ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί με την παρουσία πυροσβεστικού οχήματος και ασθενοφόρου. Οι συμμετοχές λήγουν στις 29 Σεπτεμβρίου και το κόστος είναι 60€ για τα μέλη της λέσχης και 70€ για τα μη μέλη. Οι συμμετέχοντες απαιτείται να έχουν αγωνιστική άδεια ημέρας, όπως ορίζεται από τον κανονισμό της Ε.Λ.Π.Α. η οποία κοστίζει 20€ και εκδίδεται την ημέρα του αγώνα.

Δεκτά γίνονται τα ιστορικά αυτοκίνητα κατηγορίας Sporting και Regularity με χρονολογία κατασκευής μέχρι το τέλος του 1981 σε όλες τις κατηγορίες, καθώς επίσης και αυτοκίνητα από το 1982 μέχρι και το τέλος του 2008. Για τη συμμετοχή χρειάζεται ένας πυροσβεστήρας στο εσωτερικό του αυτοκινήτου και κράνη για οδηγό και συνοδηγό, για όσους συμμετέχοντες επιθυμούν να τρέξουν με συνοδηγό.

Τα τηλέφωνα επικοινωνίας για πληροφορίες σχετικά με τον αγώνα είναι τα εξής : 6973383176, 210-9240918 ενώ το φαξ της λέσχης είναι το 210-9222439.


Καλή επιτυχία Στέλιο και αυτή τη φορά θέλουμε την πρώτη θέση!

Σας περιμένουμε όλους!


_____________________________________________________________________________________

1ο Rally Τιθορέας - 3 Οκτωβρίου 2010 - Επίσημο Πρόγραμμα Μετακίνησης

Tην Κυριακη και ωρα 6:45 πμ θα συναντηθουμε στα Διοδια Αφιδνων για να ξεκινησουμε ολοι μαζι για την Τιθορεα.
Θα αναχωρησουμε αυστηρα στις 7:00πμ απο το σημειο εκκινησης ετσι ωστε να ειμαστε στον προορισμο μας στην Αγια Μαρινα Τιθορεας μεχρι της 9:00πμ.

Θα παρκαρουμε τα αυτοκινητα μας εκει και μετα θα κατευθυνθουμε πεζοι σε σημειο για να παρακολουθησουμε την αναβαση.

Η τροχαια θα διακοψει την κυκλοφορια μετα τις 9:00πμ.

Οποιος επιθυμει μπορει να ακολουθησει εκτος αυτοκινητοπομπης και εκτος του προγραμματατισμενου ωραριου.
Η αναβαση θα ξεκινησει κατα τις 10:00

Μετα το τελος της αναβασης θα ακολουθησει φαγητο σε ταβερνα της περιοχης!

Λιστα συμμετοχων μεχρι στιγμης :

1.southern - zenia
2.scorpion - xristina
3.mk1 Stelios
4.Vagma
5.Pitbull
6.ChrisFrou
7.yannis_s
8.StuparArt


Αν ξεχασα καποιον ή αν καποιος τελικα δεν θα ερθει μαζι μας μπορει να μας
ενημερωσει σε αυτο το topic
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εγω παντως θα ειμαι εκει να δω τον Στελιο να  driv2 και να  AR15firing τους αλλους αγωνιζομενους.Και φυσικα για τα υπολοιπα παιδια αν παρουν μερος τελικα.
 

vagma

Hero Member
ειναι διαδρομη για δυνατους συνδιασμους.............ανοικτες φουρκετες....απανωτα εσακια με χασιματα τρελα.... :eek:...θελει πολλα κιλα α@@@@@@ για να πας καλα στην αναβαση αυτη.....καμια σχεση με του ασπροπυργου....μα καμια!!!!!!!!!!!! AR15firing AR15firing AR15firing


[move]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΕΛΙΟ  biggrin εμεις θα μαστε εκει......[/move]
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να έρθω  για να δω από κοντά την διαδρομή… είναι πραγματικά πολύ ωραία!!! ok234
 
Την Κυριακη στις 10.00 ξεκιναει ο αγώνας! Μεχρι τις 9.00 θα επιτρεπεται να περασουν οι θεατες. Γυρω στις 9.30 ολα τα αυτοκινητα που θα τρεξουν θα πάνε αναγνωριστικη μεχρι τον τερματισμο και θα γυρισουν πάλι στο σημειο εκκινησης!
 

vagma

Hero Member
mk1 Stelios said:
Την Κυριακη στις 10.00 ξεκιναει ο αγώνας! Μεχρι τις 9.00 θα επιτρεπεται να περασουν οι θεατες. Γυρω στις 9.30 ολα τα αυτοκινητα που θα τρεξουν θα πάνε αναγνωριστικη μεχρι τον τερματισμο και θα γυρισουν πάλι στο σημειο εκκινησης!


και ο στελλακος παρεα με την ναυσικα συνοδηγο κατα τα λεγομενα της σε αλλο site.......... driv2........καλη σας επιτυχια παιδια!!!!!!!!!!
 

vagma

Hero Member
ο vagma σας ανακοινωνει οτι την κυριακη στο ραλλυ τιθορεας δεν θα ειναι παρων σαν θεατης αλλα σαν αγωνιζομενος!!!..............με τι αλλο...? με το fiesta st  AR15firing......ηδη καποιοι ιδρωσαν..... :laugh: εχουν χασει τον υπνο τους κλπ..... :D


[move]ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΚΕΙ !!![/move]
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
θα ειμαι και εγω  σαν θεατης φυσικα με την zenia οποτε τα λεμε εκει...

σημερα θα βγει και το προγραμμα ωστε να παμε ολοι μαζι πανω
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Καλό αγώνα να έχετε κ καλή επιτυχία παίδες driv2 driv2 driv2





εγω δυστυχώς δεν θα μπορέσω να σας καμαρώσω από κοντά θα περιμένω φωτο κ βιντεο
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
vagma said:
ο vagma σας ανακοινωνει οτι την κυριακη στο ραλλυ τιθορεας δεν θα ειναι παρων σαν θεατης αλλα σαν αγωνιζομενος!!!..............με τι αλλο...? με το fiesta st  AR15firing......ηδη καποιοι ιδρωσαν..... :laugh: εχουν χασει τον υπνο τους κλπ..... :D


[move]ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΚΕΙ !!![/move]

τρελιαρη???? Σε αφηνουν να τρεξεις χωρίς κλωβό, έχεις αποσπόμενο κλωβό, ή πλάκα κάνεις?

Αμα σε αφηνουν, θελω και εγω
 

vagma

Hero Member
turbomaniac said:
τρελιαρη???? Σε αφηνουν να τρεξεις χωρίς κλωβό, έχεις αποσπόμενο κλωβό, ή πλάκα κάνεις?

Αμα σε αφηνουν, θελω και εγω

αλεκο ελα πανω τιθορεα την κυριακη να δεις αν κανω πλακα!!!! ελα να ακουσεις το stακι μου να κοφτιαζει στα βουνα!!!.....

οι συμμετοχες σημερα κλεινουν......και αυριο λογικα θα ξερουμε τους συνδιασμους.....πετρο χτες μας ειπε ο προκοπιου οτι ο αγωνας θα ξεκινησει κατα τις 10......εσεις οι θεατες θα μπορειτε να πατε μεχρι την 1η και 2η φουρκετα με τα ποδια και μονο!!!!!κανενας πανω ψηλα στο μοναστηρι που χει καταπληκτικη θεα!!! :(
βγαλε προγραμμα πετρο............για τις 08.30 να μαστε το κομβοι εκει!!!!
 
Δηλωσα την συμμετοχή μου κ εγώ! Το αμάξι είναι σχεδόν έτοιμο!!

  Θα τρέξω με συνοδηγό την Ναυσικά αυτη την φορά(Queen_corvette για όσους δεν ξέρουνε)

Σαν πλήρωμα  στα 2 πρώτα μας Ραλλυ το 2009 (Ραλλυ Κένταυρος κ Ραλλυ Παλλαδιο) καταφέραμε να πάρουμε την 3η θέση σε αυτά με το μικρο μας Μκ1 Fiesta 1.1 !
Ειναι ευκαιρια να δοκιμάσουμε τι κάνει το 1.6 στο βουνό!!
Ειναι ένας αγώνας που έχει συναγωνισμό αλλα δεν με ενδιαφέρει το αποτέλεσμα όσο να μεινω ικανοποιημένος με το αμάξι μου!!
 
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
1ο Rally Τιθορέας - 3 Οκτωβρίου 2010 - Επίσημο Πρόγραμμα Μετακίνησης

Tην Κυριακη και ωρα 6:45 πμ θα συναντηθουμε στα Διοδια Αφιδνων για να ξεκινησουμε ολοι μαζι για την Τιθορεα.
Θα αναχωρησουμε αυστηρα στις 7:00πμ απο το σημειο εκκινησης ετσι ωστε να ειμαστε στον προορισμο μας στην Αγια Μαρινα Τιθορεας μεχρι της 9:00πμ.

Θα παρκαρουμε τα αυτοκινητα μας εκει και μετα θα κατευθυνθουμε πεζοι σε σημειο για να παρακολουθησουμε την αναβαση.

Η τροχαια θα διακοψει την κυκλοφορια μετα τις 9:00πμ.

Οποιος επιθυμει μπορει να ακολουθησει εκτος αυτοκινητοπομπης και εκτος του προγραμματατισμενου ωραριου.
Η αναβαση θα ξεκινησει κατα τις 10:00

Μετα το τελος της αναβασης θα ακολουθησει φαγητο σε ταβερνα της περιοχης!

Λιστα συμμετοχων μεχρι στιγμης :

1.southern - zenia
2.scorpion - xristina
3.mk1 Stelios
4.Vagma
5.Pitbull
6.ChrisFrou
7.yannis_s
8.StuparArt


Αν ξεχασα καποιον ή αν καποιος τελικα δεν θα ερθει μαζι μας μπορει να μας
ενημερωσει σε αυτο το topic
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Στο σημείο της συνάντησης θα είναι και το μπρίκι του art…..

Να ευχηθώ και καλή επιτυχία στα παιδιά που θα τρέξουν… ( θα είμαστε εκεί ) ok234 ok234 ok234
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread