Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

spant

Original poster
Rookie
Oct 23, 2019
15
1
3
Μοντέλο
MK8
Καλησπέρα σε όλους,

Κάτοχος ST Line οπότε στερούμαι τεμπέλη/υποβραχιόνιου. Προχθές επισκέφθηκα για ένα αξεσουάρ την αντιπροσωπεία που αγόρασα το αυτοκίνητο και ο πωλητής μου μου είπε πως ένας άλλος "άρρωστος" πελάτης του πήγε και τοποθέτησε στο ST Line του την κονσόλα δαπέδου (έτσι το αναφέρουν) με τον εργοστασιακό ενιαίο τεμπέλη και τις φωτιζόμενες ποτηροθήκες. Όταν ρώτησα το τμήμα των αξεσουάρ αν υπάρχει κάτι τετοιο μου απάντησαν αρνητικά κατευθύνοντας με στον after market RATI Armster που βιδώνει στο κάθισμα απο τον επίσημο καταλογο αξεσουαρ της Ford. (Είχα πει να κάτσω να δω αν θα μου λείψει ο τεμπέλης μετα απο καιρο και τελικά μου λείπει!) Έχει κάνει κανείς κατι απο τις παραπάνω περιπτώσεις με ιδανικη την κονσολα δαπέδου? Μπορεί να με κατευθύνει καποιος η να προτείνει κατι αν εχει κάνει με καμια φωτο του RATI Aftermaket για να καταληξω κάπου? Σας ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων!!! :) :) ;) ;)
 

alexis2009x

New member
May 3, 2018
83
0
6
kalamata
Μοντέλο
MK8
εμενα μου εκαναν δωρο τον rati και είμαι ευχαριστημένος βολευει πολύ στην οδήγηση και ειναι αρκετά σταθερός τον εχω 2 χρόνια τωρα
 

spant

Original poster
Rookie
Oct 23, 2019
15
1
3
Μοντέλο
MK8
alexis2009x said:
εμενα μου εκαναν δωρο τον rati και είμαι ευχαριστημένος βολευει πολύ στην οδήγηση και ειναι αρκετά σταθερός τον εχω 2 χρόνια τωρα

Καλημέρα Φίλε! Μήπως σου είναι εύκολη καμία φωτό? Βολεύει? Γιατί διαβάζω οτι τρυπάνε το κάθισμα και μου σηκώνεται η τρίχα! :p Ευχαριστώ πολύ!
 

mariostrapo

Rookie
Dec 30, 2021
17
1
3
Athina
Μοντέλο
MK8 ST
Καλησπέρα σε όλους,

Κάτοχος ST Line οπότε στερούμαι τεμπέλη/υποβραχιόνιου. Προχθές επισκέφθηκα για ένα αξεσουάρ την αντιπροσωπεία που αγόρασα το αυτοκίνητο και ο πωλητής μου μου είπε πως ένας άλλος "άρρωστος" πελάτης του πήγε και τοποθέτησε στο ST Line του την κονσόλα δαπέδου (έτσι το αναφέρουν) με τον εργοστασιακό ενιαίο τεμπέλη και τις φωτιζόμενες ποτηροθήκες. Όταν ρώτησα το τμήμα των αξεσουάρ αν υπάρχει κάτι τετοιο μου απάντησαν αρνητικά κατευθύνοντας με στον after market RATI Armster που βιδώνει στο κάθισμα απο τον επίσημο καταλογο αξεσουαρ της Ford. (Είχα πει να κάτσω να δω αν θα μου λείψει ο τεμπέλης μετα απο καιρο και τελικά μου λείπει!) Έχει κάνει κανείς κατι απο τις παραπάνω περιπτώσεις με ιδανικη την κονσολα δαπέδου? Μπορεί να με κατευθύνει καποιος η να προτείνει κατι αν εχει κάνει με καμια φωτο του RATI Aftermaket για να καταληξω κάπου? Σας ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων!!! :) :) ;) ;)
υπάρχουν γνησιες κονσόλες με τεμπέλη πολλές σε διάφορα site εξωτερικού απο 100€ - 150€. έβαλε φίλος με εργοστασιακό αποτέλεσμα!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread