Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

filio

Original poster
Newbie
Aug 11, 2015
6
0
0
Για βοηθήστε βρε παιδιά εχει υπολογιστή ταξιδιού το αυτόκινητο ;δεν βρίσκω πουθενά κάτι να πατήσω να αλλάξει μου δείχνει μόνο χιλιόμετρα στη μέση κάποιο αλλο νούμερο και επάνω τα χιλιόμετρα του ρεζερβουάρ κατανάλωση και τα υπόλοιπα πως μπορώ να τα δω;
 
Αν δεν κανω λάθος, έχει ένα νούμερο που λέει πόσα χιλιόμετρα μπορεί να κάνει το αυτοκίνητο με την βενζίνη που έχει το ρεζερβουάρ και την κατανάλωση που βλέπει εκέινη την στιγμή. Δεν έχει στιγμιαία κατανάλωση (αν θυμάμαι καλά γιατί έχω κανα 5αρι χρονια να οδηγήσω μκ6 fl)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Βγάλε μια φωτογραφία το καντραν του αυτοκινήτου σου για να δούμε τι πληροφορίες εμφανίζει.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Δεν νομιζω να εχει κατι παραπάνω αλλιώς θα το ειχες ανακαλυψει. Τα ιδια εχει και το δικο μου mk6 f/l ωρα, χιλιόμετρα και ποσα χιλιόμετρα εχει να κάνει ακομα. Αλλα οπως ειπε και ο kostg βγαλε μια φωτογραφία το καντράν να δούμε.
 

filio

Original poster
Newbie
Aug 11, 2015
6
0
0
Ok αυριο θα σας βγάλω αν και τελικα νομίζω ότι δεν θα εχει κάτι αλλο κρίμα τουλάχιστον κατανάλωση έπρεπε να εχει το προηγούμενο μου ηταν του 2004 και είχε περισσότερα
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Είναι αναλόγως την έκδοση. Κάποια καντράν έχουν όλες τις πληροφορίες, κάποια είναι πιο απλά και δείχνουν μόνο τα βασικά.

Δες λίγο και αυτό το θέμα, ίσως σε βοηθήσει:

http://www.fiestamaniacs.gr/forum/http://fiestamaniacs.gr/phpbb5/viewtopic.php?t=0
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread