Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

andreas

Original poster
Rookie
Dec 7, 2011
14
0
0
απο αγρινιο ειμαι το e-mail αυτο απο που ειναι εδω ελλαδα?
 

andreas

Original poster
Rookie
Dec 7, 2011
14
0
0
να στειλω e-mail λες η να παρω τηλ???γτ μ εδωσαν ενα τηλ σημερα απο τα διοικητικα για τα παραπονα
 
andreas said:
να στειλω e-mail λες η να παρω τηλ???γτ μ εδωσαν ενα τηλ σημερα απο τα διοικητικα για τα παραπονα
το μειλ είναι αυτό που μένει (!)
πάρε τηλέφωνο μεθαύριο αν δεν σου έχουν απαντήσει μέχρι αύριο
 

andreas

Original poster
Rookie
Dec 7, 2011
14
0
0
οκ ευχαριστω ρε μαγκες βοηθησατε πολυ παντως να ειστε καλα
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
mk1 Stelios said:
Όταν λες επαρχία?

Email επικοινωνίας Ford Service

Για οποιοδήποτε θέμα που αφορά το Tμήμα Υπηρεσιών Μετά την Πώληση της Ford μπορείτε επίσης να επικοινωνείτε και ηλεκτρονικά μέσω του info11@ford.com*.

*Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας, παρακαλούμε στα σχόλιά σας προσθέστε το ονοματεπώνυμό σας καθώς και τον αριθμό πλαισίου του οχήματός σας (17 ψηφία).
[/quote
mk1 Stelios said:
Όταν λες επαρχία?

Email επικοινωνίας Ford Service

Για οποιοδήποτε θέμα που αφορά το Tμήμα Υπηρεσιών Μετά την Πώληση της Ford μπορείτε επίσης να επικοινωνείτε και ηλεκτρονικά μέσω του info11@ford.com*.

*Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας, παρακαλούμε στα σχόλιά σας προσθέστε το ονοματεπώνυμό σας καθώς και τον αριθμό πλαισίου του οχήματός σας (17 ψηφία).

εχω στειλει σ αυτο το mail παλαιοτερα και τα λαμογια δεν απαντανε για κανενα λογο
 

afant0nis

Rookie
Apr 3, 2011
22
0
0
Καλησπερα!λοιπον τα τζαμια μετα απο βροχη ποιανουν συνηθως υγρασια εσωτερικα και οταν βγαλει ηλιο ολη αυτη η υγρασια γινεται νερο και σταει απο τα παραθυρα στην καμπυνα!ειχα και εγω το ιδιο προβλημα και μαλιστα οταν το ειχα πρωτοπαρει πριν απο ενα χρονο!αλλα στην θεση του οδηγου και οταν σου λεω υγρασια εννοω το πατακι του οδηγου μουσκεμα και εβλεπα τα παραθυρα με υγρασια!και ειπα να κανω μια δοκιμη να βαλω αντιθαυμοτικο!εβαλα αντιθαυμοτικο στα τζαμια και σταματησε και η υγρασια στο εσωτερικο και τα τζαμια δεν θολωναν!μηπως ειναι κατι τοσο απλο και παιδευεσαι τζαμπα?δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις κατι!
 

ioannis

New member
Apr 24, 2011
58
0
0
40
μου επαιρνε νερο μονο στην ρεζερβα τυχαια το ειδα το πηγα αντιπροσω[εια κ το εψανε πολυ ωρα τελικα υ[ηρχε μια μικκρη τρυπα πολυ μικρη μου φερε μεγενθυτικο φακο για να το δω
 

andreas

Original poster
Rookie
Dec 7, 2011
14
0
0
οταν λες αντιθαυμοτικο????θα το δωκιμασω



ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ??? ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΙΑ
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
andreas said:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ??? ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΙΑ

γράφε με μικρά ελληνικά.....
 

fiestass7

MK7
Member
Jun 16, 2011
254
0
16
36
Πύργος
Μοντέλο
MK7
ioannis said:
μου επαιρνε νερο μονο στην ρεζερβα τυχαια το ειδα το πηγα αντιπροσω[εια κ το εψανε πολυ ωρα τελικα υ[ηρχε μια μικκρη τρυπα πολυ μικρη μου φερε μεγενθυτικο φακο για να το δω
Έχω δει και εγώ νερό στην ρεζέρβα.. Πως το διορθώσαν? Πως την έκλεισαν την τρύπα? 
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
fiestass7 said:
Έχω δει και εγώ νερό στην ρεζέρβα.. Πως το διορθώσαν? Πως την έκλεισαν την τρύπα? 
Μια λυση ειναι το πισσαρισμα! Ετσι εκανα και εγω στο προηγουμενο αμαξι μου και ειχε αποτελεσματα
 

kkalog

New member
Oct 18, 2011
87
0
0
grg019 said:
Αντρεα ο χωρος που ειναι η ρεζερβα εχει και αυτος υγρασια; σε ρωταω γιατι σε παλαιοτερο τρακαρισμα μου επερνε νερα απο εκει και γινοταν ο χωρος αποσκευων πισινα!! μηπως ειχες κανενα χτυπημα πιο παλια; και η κολλα να ξερεις δεν θα κανει δουλεια γνωμη μου και δοκιμασμενο ειναι η πισσα.
Εγώ βρίσκω πολύ συχνά υγρασία αρκετη στο χώρο της ρεζέρβας..αλλα μόνο εκεί..Έχει κανείς κάποια ιδέα τι μπορεί να είναι..?
 

afant0nis

Rookie
Apr 3, 2011
22
0
0
αντιθαθμωτικο εννοω ενα σπρευ το οποιο περιεχει αιθερα και το ψεκαζεις στα τζαμια να μην ποιανουν παγο!το χρησιμοποιουν πολυ στην βορεια ελλαδα με τα χιονια και τις χαμηλες θερμοκρασιες!απο το πρακτικερ το πηρα!αλλα υπαρχει και ενα που ειναι υγρο σαν το παραφλου να σου δωσω να καταλαβεις και δημιουργει ενα στρωμα πανω στο τζαμι και δεν το αφηνει να ποιανει θολουρα και επομενως υγρασια!
 

ioannis

New member
Apr 24, 2011
58
0
0
40
fiestass7 said:
Έχω δει και εγώ νερό στην ρεζέρβα.. Πως το διορθώσαν? Πως την έκλεισαν την τρύπα? 
ειχε μια πολυ μικρουλα τρυπουλα κατω απο το πλαστικο μεταξυ πισω πορτας και οροφης πισω απο πορτα οδηγου για να το δω μου εφερε μεγενθυτικο φακο και το εκλεισε με μια κολα ο φανοποιοσ της αντιπροσωπειας
 

ioannis

New member
Apr 24, 2011
58
0
0
40
ναι μια χαρα εριξε πολυ νερο εκεινες τις μερες και δεν ειδα τπτ παλι καλα που το χα προσεξει οταν εμεινα απο λαστιχο
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread