Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Crazy said:
Οπως κατα τη γνωμη μου δν ειναι ωραιο να κανουμε μια μοντα κι οταν δουμε τη διαφορα τοτε λεμε αααα εχω κανει κ αυτο.

Ξέχασα να το πω γιατί όπως είπα το είχα αναφέρει στον παναγιώτη στην εκδρομή! Τί λόγο θα χα να το κρύψω ύστερα; Θα το κρατούσε κρυφό ο παναγιώτης;
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Riordian said:
Ξέχασα να το πω γιατί όπως είπα το είχα αναφέρει στον παναγιώτη στην εκδρομή! Τί λόγο θα χα να το κρύψω ύστερα; Θα το κρατούσε κρυφό ο παναγιώτης;
Εγω ηξερα,οτι εκανες πρωτα ενημερωνες το Πανο κ μετα αφου εβλεπες τι εχει συμβει με το πατημα σου με τον Ιακωβο τοτε θυμοσουν να το αναφερες.τεσπα,απλα ειμαστε σε ενα club να βοηθαει ο ενας τον αλλον κι οχι οπως λεει ο Μπαμπης δεις δν δεις διαφορα μην το αναφερεις,αν ειναι ετσι να κατσουμε να γινουμε "ποντικες" σαν ολους τους χαζο κοντρακιδες,εδω δν ειναι dragster.gr ειμαστε ενα forum να ανταλλασουμε γνωμες κι οχι να κανουμε κατι για να δουμε αν ειμαστε μπροστα απο τον αλλον κ να το αναφερουμε αφου δουμε τη διαφορα...
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
DarthFiesta said:
Για πιο λογο δεν σε βοηθαει πλεον?αφου αυτο ειναι ενα μετρο συγκρισης που το εχετε απο την αρχη μεταξυ σας?κ με το αλλα αμαξια πως θα σε βοηθησει να καταλαβεις γενικως αλλα τι πηρες κ αν δουλευει?
Από τότε που γνωριστήκαμε κάνουμε τις δοκιμές μας και βγάζουμε συμπεράσματα.Ο Στέφανος έχει κάνει κάποιες αλλαγές που δεν ξέρω πόσο τον έχουν βοηθήσει η όχι αλλά ούτε εμένα με βοηθάνε στο να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα
Έχω κάνει και άλλες δοκιμές off the record που θα με βοηθήσουν να δω ;)


Riordian said:
Ξέχασα να το πω γιατί όπως είπα το είχα αναφέρει στον παναγιώτη στην εκδρομή!
Στέφανε συγγνώμη αλλά αφου τα λες στον Πάνο,δοκίμασε και με τον Πάνο και όχι με εμένα.όταν άλλαξα το τελικό το είπα εγώ σε εσένα και όχι στον Πάνο
 

Giannis mk7s

Member
May 21, 2010
113
0
0
fiesta mk7s με 15αρες (το παλικαρι δν λεει τι φοραει) vs πεζο 207 ρσ(φιλτρο)  απο δευτερες ρολ εως 185+ 1.5 αμαξι μπροστα το φιεστα.(μετα maζευε το rc)

apo 3τες πατημα περιπου 1κμ 1 αμαξι μπροστα το rc..
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
ντρεπεται να πει?γιατι απ'οτι καταλαβα δεν ειναι το δικο σου..δυναμη παντως απ'οτι φαινεται..κ το δικο σ παντως φαινεται να πηγαινει αρκετα καλα..

α ξεχασα...ξυλωμενο το fiesta εκτος απο τα 15αρια?
 

mpoukou22

New member
May 12, 2010
94
0
0
το φιεστα πρεπει να είναι αρκετα πανω από 150 αλογα.
το rc είναι το facelift η profacelift?
 

Giannis mk7s

Member
May 21, 2010
113
0
0
to RC LeMans ηταν.
το φιεστα κανονικα ντυμενο

το φιεστα λογικα ειναι πρωτο σταδειο με 15αρια kosei.


το δικο μου για μαμα παει καλα :p
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
Εχω κ εγω ενα  rc μαμα ενος φιλου....ενδιαφερεται μηπως το παιδι?? Γτ παρασταθηκε καλα το φιεστα...
 

Stelios....

Member
Feb 23, 2013
117
0
0
36
Παιανια
Εγω παλι ετυχε να δω τον διαλογο στο fb...Για πρωταπριλιατικο μου φανηκε...χαχαχαχα
Οντως το αποτελεσμα ξενιζει...να ηταν gt το 207,να συζητουσαμε αλλιως....
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
Ισχυει στελιο...και 2ες ρολ κιολας! Μακαρι να ισχυει...να τ χαιρεται το παιδι τον φιεσταρο... υ.γ αν ξερετε το παιδι με το rc, πειτε του να τσεκαρει το χρονισμα...γτ μονο ετσι εξηγειται! Οσο καλα κ αν παει ενα φιεστα, μου φαινεται ΑΔΥΝΑΤΟ αυτο το αποτελεσμα...
 

Giannis mk7s

Member
May 21, 2010
113
0
0
τελικα το rc ειναι "εξατμιση απο το σπυραλ και πισω" ΚΑΙ φίλτρο..

το πατημα απο 3τες εγινε μπροστα στο 1000μετρο στην θεσσαλονικη και ειχε καμια 150 ατομα.(αρα δεν ειναι πρωταπριλιατικο κτλ  :)

παει καλααα :)
 

mpoukou22

New member
May 12, 2010
94
0
0
κριμα.
μιας και εχω πατησει με rc φουλ εξατμιση και φιλτρο και με φιεστα 1ο σταδιο(αφου του pit παει τα ιδια με τον πανο)απλα να το εβλεπα και Live ότι παει τοσο καλα μιας και μου φαινετε λιγο δυσκολο.

ποση διαφορα εχει η 15αρα από 17αρα η 18αρα σε διαφορα?
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Τα νυχια μας θα μυριζουμε τωρα...?150 ατομα μπροστα ολο κ καποιος θα ξερει τι φοραει το fiesta...αναλογως τι βελτιωση του χει ριξει για να πουμε αν εκατσε καλα ή οχι...αν ψεκαζει προσωπικα ενταξει..δεν εγινε κ τπτ για μενα..

Απο κει κ περα αν το παλικαρι του χει ριξει χρημα κ το πηγε ετσι το rc ειναι πολυ μπροστα απ´ολα τα mk7 ατμοσφαιρικα..κ απο τεχνογνωσια κ απο μηχανικο..

Μακαρι αν ξερει καποιος να μοιραστει τις γνωσεις του κ εδω...
 

Giannis mk7s

Member
May 21, 2010
113
0
0
σιγουρα 2.5  αυτοκινητα.

η μαμα 17αρα ειναι πολυ βαρια.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1396534445[/time]
κανεις δεν ξερει..δν μιλαει.

σιγουρα δεν το εχει τουρμπισει και δεν νομιζω να ψεκαζει.


υπαρχει κανα mk2 st για δοκιμη εδω σαλονικα?
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Εςυ φιλε γιαννη το γνωριζεις το παλικαρι?

Αν παιξει φιλοξενια ανεβαινω κ γω...αλλα δεν θα του πω ουτε εγω τι θα φοραω...

Υπαρχει καποιο παλικαρι θεσσαλονικη αλλα μαλλον στρωνει κ δεν ξερω αν ειναι της φιλοσοφιας αυτης..

Εγω ομως θα κανω μια εξαιρεση να ανοιξω με χαμστερακι... ;D
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Κ st1 εχουμε κ st2 εχουμε...διαλεγει κ παιρνει...

Ευκαιρια να ξεσκονισω κ τον γερο... ;D
 

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
150 ατομα? χμμμ.. ολο και καποιο βιντεακι θα τριγυρναει, αν δεν εχουν ηδη τραβηξει ιn car καποιος απο τους 2 τους...

Θα ηθελα πολυ να το δω..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread