Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Όσο για το colt ακόμα έχω να το λέω, ότι δν ήταν 1300. Δν γίνεται στα ψηλά να μαζεύεις λες κ ήταν 1600. Τεσπα, να χαίρεσαι το πουντακι σου φίλε.
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Darth ηθελες δεν ηθελες ξανα εβαλες φωτια στο θεμα..! tease
Εγω επειδη εχω κανει δοκιμη με tjet και με multiair και γενικα με ολα τα αυτοκινητα της κατηγοριας μας εχω να πω οτι το συγκεκριμενο του Γιωργου για μαμα tjet πηγαινει ανέλπιστα καλά!!!αν δεν ηξερα οτι εναι του παιδιου θα ημουν αρκετα δυσπιστος(οπως και ημουν στην αρχη) για το κατα ποσο ειναι μαμα.!!!απο την στιγμη που εκεινος λεει οτι ειναι, δεν εχω κανενα λογο να τον αμφισβητήσω τουλαχιστον δημοσια..  Αμα ο άλλος δεν είναι προκλητικός ,προτιμώ να κραταω την αποψη μου εκτος απο το δημοσιο!

η εικονα που εχω εγω στο μυαλο μου για τα tjet σε σχεση με τα ecoboost 125 ειναι μερα με την νυχτα.πολυ πιο δυνατος ο ecoboost σε μεγαλυτερο ευρος στροφων και επειδη γενικα ξερω πως πανε και τα δυο αυτοκινητα δεν εχουν επαφη!

Τωρα για πιο λογο δεν πατησε με τον rιο ή γιατι πηγε μονοκαβαλο ή στα πατηματα του δεν ηταν σωστος επρεπε να ειπωθούν εκείνη την ώρα και όχι εκ των υστέρων!!!Έπρεπε να εκφράσετε τη δυσαρέσκειά σας!ειναι η αποψη μου και σας τονιζω οτι δεν ειναι κακοπροαίρετη!


Στο θεμα μας ομως μετα απο πολλους μηνες αποχη......!
εγινε πατημα απο 1τες ρολ με audi tt 1.8 20vt 150hp.
Πριν να πατησουμε ηταν ηδη ένα αυτοκίνητο μπροστά και μεχρι 4τες κοφτη οι καθρεπτες μας εδιναν φιλακια ο ενας στον αλλον!  :D ... δικαβαλοι και οι δυο!απο τα ωραιοτερα πατηματα που εχω κανει!
Εγινε δοκιμη και με turbo-Rio...οταν μπορεσω θα ανεβασω τα βιντεακια! ;)
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
Γραφω καπου δημοσια οτι ειναι ποντικι?λεω καπου οτι ειναι ποντικι?

Αναφερομαι ξεκαθαρα σε καριερα για το λογο οτι δεν δοκιμασε με αμαξι της κατηγοριας του την στιγμη που υπηρχαν κ προτιμησε να πατησει με 125ρι την στιγμη που δεν εχουν επαφη μεταξυ τους...

Αν παταγε με το δικο σ πανο ή με του rio κ σας γλενταγε ή κοβοσασταν θα μπορουσαμε ανετα να κουβεντιασουμε τα 120 αλογα του pundo... ;)

Προς το παρον το μονο που αναφερομαι ειναι οτι δεν δεχθηκε να δοκιμασει με αμαξι της κατηγοριας του..

Οσον αφορα την προπαγανδα....θελετε να πειτε οτι ηταν μικροτερη η διαφορα στα αλλα πατηματα που κανατε?εγω δεν αναφερομαι στις κορνες...αναφερομαι οτι τα αμαξια δεν εχουν επαφη...απο κει κ περα βρειτε τα μεταξυ σας αν τελικα δεχεται να δοκιμασει το pundo με καποιο της κατηγοριας του...

Ειπαμε το vs δεν κλεινει... tease..ρε χαρειτε τα αμαξια σας κ αφηστε τις καριερες...
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
DarthFiesta said:
Αν παταγε με το δικο σ πανο ή με του rio κ σας γλενταγε ή κοβοσασταν θα μπορουσαμε ανετα να κουβεντιασουμε τα 120 αλογα του pundo... ;
Σιιιιγουρα....βεβαια τιποτα απο τα δυο δεν θα γινόταν πιστεύω!
 

Krasasss

Newbie
Feb 24, 2015
6
0
0
Ως προς crazy...για το colt απλα γελαω και καμαρωνω που δεν πιστευεις οτι ηταν 1.300...ο μοναδικος που μπορει να στο επιβεβαιωσει ειναι ο gianakisXss...τωρα για το punto για να τελειωσει αυτη η κουβεντα τονιζω οτι ανοιγω μηχανη, παμε να το μετρησουμε οτιδηποτε θελετε για να πειστειτε οτι ειναι μαμα. Και επισης δεν εχω θεμα να πατησω με οτι θελετε και οτι θεωρειτε οτι ειναι εκτος καριερας. Αν και απ οτι βλεπω αλλος αποθεωνει το ecoboost μπροστα στο Tjet και ο αλλος το αντιθετο. Το τηλεφωνο μου το εχετε ας μην το κουραζουμε απο δω.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1424962915[/time]
Και επισης πανο εκανα μονοκαβαλο γιατι αλλιως θα επρεπε να εχω συνοδηγο ενα ατομο 120 κιλα ... Ε και δεν ελεγε .. Αμα θες την επομενη φορα παιρνω εσενα δεν εχω θεμα
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Τώρα γελάς, καμαρώνεις ή κλαις σημασία έχει ότι δν το έχεις το αμάξι να ξαναπαταγαμε, αν ήσουν εσύ στη θέση μου δν θα σου φαινόταν περίεργο, ενώ μου εχεις κάνει μια Χ διάφορα (δν θυμάμαι πόσο ήταν) κ ενώ είμασταν 4ες +, ερχομουν δίπλα σου λες κ είχα διλιτρο ή κάνα ζουμακι; με το Γιανναρο τα έχουμε πει δν έχω να πω κάτι άλλο πάνω σ αυτό απλά λεω την απορία μου.
 

Krasasss

Newbie
Feb 24, 2015
6
0
0
Το εχω δωσει σε ενα φιλο που δεν ασχολειται βεβαια αλλα μπορω να του πω να το ελεγξεις αν θες
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
panosd said:
Darth ηθελες δεν ηθελες ξανα εβαλες φωτια στο θεμα..! tease
Εγω επειδη εχω κανει δοκιμη με tjet και με multiair και γενικα με ολα τα αυτοκινητα της κατηγοριας μας εχω να πω οτι το συγκεκριμενο του Γιωργου για μαμα tjet πηγαινει ανέλπιστα καλά!!!αν δεν ηξερα οτι εναι του παιδιου θα ημουν αρκετα δυσπιστος(οπως και ημουν στην αρχη) για το κατα ποσο ειναι μαμα.!!!απο την στιγμη που εκεινος λεει οτι ειναι, δεν εχω κανενα λογο να τον αμφισβητήσω τουλαχιστον δημοσια..  Αμα ο άλλος δεν είναι προκλητικός ,προτιμώ να κραταω την αποψη μου εκτος απο το δημοσιο!

η εικονα που εχω εγω στο μυαλο μου για τα tjet σε σχεση με τα ecoboost 125 ειναι μερα με την νυχτα.πολυ πιο δυνατος ο ecoboost σε μεγαλυτερο ευρος στροφων και επειδη γενικα ξερω πως πανε και τα δυο αυτοκινητα δεν εχουν επαφη!

Τωρα για πιο λογο δεν πατησε με τον rιο ή γιατι πηγε μονοκαβαλο ή στα πατηματα του δεν ηταν σωστος επρεπε να ειπωθούν εκείνη την ώρα και όχι εκ των υστέρων!!!Έπρεπε να εκφράσετε τη δυσαρέσκειά σας!ειναι η αποψη μου και σας τονιζω οτι δεν ειναι κακοπροαίρετη!


Στο θεμα μας ομως μετα απο πολλους μηνες αποχη......!
εγινε πατημα απο 1τες ρολ με audi tt 1.8 20vt 150hp.
Πριν να πατησουμε ηταν ηδη ένα αυτοκίνητο μπροστά και μεχρι 4τες κοφτη οι καθρεπτες μας εδιναν φιλακια ο ενας στον αλλον!  :D ... δικαβαλοι και οι δυο!απο τα ωραιοτερα πατηματα που εχω κανει!
Εγινε δοκιμη και με turbo-Rio...οταν μπορεσω θα ανεβασω τα βιντεακια! ;)

αρχικα,το multiair πανο μου θα ειναι το επομενο πατημα του γιωργου για να δουμε τι ψαρια πιανει!κ πανω κατω ξερεις πολυ καλα πως παει και τον οδηγο αφου κ εσυ πατησες μαζι του ;) !απο κει κ περα θα συμφωνησω και στο οτι οι ενστασεις δεν ειναι της παρουσης(επρεπε να ειπωθουν εκεινη την στιγμη)και στο οτι επρεπε να πανε τα 2 αμαξια δικαβαλα κ το ειπα και στον Γιωργο αυτο!οχι οτι θα ειχαμε αλλο αποτελεσμα,αλλα θα ηταν πιο δικαιο 1000%! επαναλαμβανω,οτι κ εγω περιμενα οτι ο ecoboost θα τα παει σαφως καλυτερα!το γιατι ηταν αυτο το αποτελεσμα αγνωστο!ο γιωργος θα πατησει και με 140αρι φιεστα και με st διλιτρο αμα θελετε,και με τον πανο και με οποιον αλλον θελετε(εκει θα φανουν πολλα)!δεν εχει κανενα θεμα...τελος,οσο για το ττ,μπραβο πανo!δυνατο πατημα ;) !!
p.s γιωργο,ξεκολλα!ασε το κολτ,εχουμε πουντο τωρα!κανονιζεις εσυ απο εδω κ περα,σταματαω να ειμαι ο μεσαζων! :D
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Φιλε εγώ το χαβαλέ μου κάνω, γουστάρω κ το κάνω, ούτε για καριέρα πάω ούτε τπτ τη πλάκα μου να κάνω. Αλλά 2 στα 2 αμαξια να πηγαίνουν τόσο καλά;;; άμα σου πέφτουν εσένα τα καλά να σου λέμε να μας αγοράζεις να πάρουμε κ εμείς κάνα αμάξι που πήγαινει τόσο καλά ;). Τεσπα καλά πατήματα να έχεις με το νέο σου αμάξι.
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
o scorpion πατησε με το πούντο και αν ναι πιο το αποτέλεσμα
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
Crazy said:
Φιλε εγώ το χαβαλέ μου κάνω, γουστάρω κ το κάνω, ούτε για καριέρα πάω ούτε τπτ τη πλάκα μου να κάνω. Αλλά 2 στα 2 αμαξια να πηγαίνουν τόσο καλά;;; άμα σου πέφτουν εσένα τα καλά να σου λέμε να μας αγοράζεις να πάρουμε κ εμείς κάνα αμάξι που πήγαινει τόσο καλά ;). Τεσπα καλά πατήματα να έχεις με το νέο σου αμάξι.

Βαζελος να σου πετυχει crazy...   :D
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Mexico πάτησα και ήμουν περίπου3 αμάξια πίσω μέχρι 4τες δικές μου.Με ecoboost 1000cc με 125 άλογα πάω κοπίο

Ilias710 τελευταία δυναμομέτρηση μου έδειξε 130hp με 16 κιλά ροπής
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
εαν το πουντο ειναι με τα 120 αλογα τοτε ειναι λιγο δύσκολο να περνάει για 3 αμαξια κιόλας του scorpion . μια χαρα scorpion αν πας με 125 μαζι αρα εκει παιζεις γυρο στα 130 οπως λες .το πουντο λογικα παιζει γυρο στα 135 για να σου κανει τετοια διαφορα εκτος αν πατησε με τις νιτροκορνες  :D :D :D AR15firing
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μην τα ισοπεδώνετε όλα παιδιά.
εγώ ειδικά δεν μπορώ να συγκριθώ σωστά με τα τουρμπο,άσχετα που κάνουμε το χαβαλε μας με μερικούς γνωστούς.
εγώ προσωπικά δοκίμασα για να ξεμπουκώσω την σαυρίτσα μου,αφού πρώτα είχε δοκιμάσει με τον Panic και είδα την διαφορά.μπορούσα να πω ότι δεν ανοίγω κιόλας
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
τη γνωμη μου ειπα . καλα εκανες και πατησες ακόμα και όταν ειδες τη διαφορα .
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Το τούρμπο το έχεις  2α με 3η Ιάκωβε, αλλά 3η με 4η που "φουσκώνει" το τούρμπο σου φεύγει ελάχιστα...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread