Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
yannis_s said:
μην λες ποτε για τα +40. απο οτι γνωριζω φιεστα με κατοχο μελος του των μανιακων με ροικη μπουμπακια ολοσωμη και εισαγωγη πουμα πηγε στα +40

Γιαννη δεν εχω λογο να σε αμφισβητισω αλλα θα επιμεινω οτι αυτα τα νουμερα σε 1α, 2α και 3α σταδια δεν υπαρχουν, προφανως και βγαινουν αλλα μιλαμε για Frankenstein μετατροπες. Αν εχεις να μου τα δειξεις με νουμερα αυτα τα αλογα πολυ ευχαριστως. Αλλα μου φαινονται πολυ δυσκολα!

scorpion said:
Εγώ που έχω ασχοληθεί πιο πολύ μέχρι στιγμής έχω ολόσωμη,φιλτροχοάνη,πολλαπλή εισαγωγής από puma 1.7cc,μπουζι ιριδίου με μπουζωκαλώδια και πρόγραμμα που πρόσφατα το ξαναρύθμισα στον δρόμο και είμαι γύρω στα 125hp με 16 κιλά ροπής

στο ειχα πει και εγω αυτο που σου λεει ο Γιαννης δεν γινεται να δουλευεις κλειστο μοτερ με 54αρα εξατμιση και να παιρνεις περισσοτερα...απο οτι χανεις!True Story!Δυσκολευομαι οχι μονο εγω (οσο και να θελω) να πιστεψω οτι υπαρχουν αυτα τα νουμερα με ΦΠΕ!τα μπουζακια αλογα δεν χαριζουν σιγουρα...

aggelosfiestakias said:
ηπιο δευτερο σταδιο με τι αποτελεσματα πιστευεις πανω στο δυναμομετρο ?

αν θεωρησεις δεδομενο ως βαση το 100hp περιπου 125-128 τροχο.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Βαγγέλη κοίτα στο δυναμόμετρο με μπουζι και μπουζωκαλώδια είδα +2hp.
Στο δρόμο το μόνο που είδα ήταν ότι άρπαζε καλύτερα
Εγώ το δυναμόμετρο το θέλω για βλέπω τις καμπύλες περισσότερο
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread