Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

giwrgos775

Original poster
Newbie
Jan 6, 2015
8
0
1
παίδες καλημερα κ απο μενα,μετα απο επισκεψη σε συνεργειο και εχοντας απωλεια στ υγρα φρενων,ο μαστορας ανακαλυψε διαρροη στο πεταλ του συμπλεκτη (το ειδα με τα ματια μ).μου ανεφερε πωη η τρομπα παει κομπλε με τ πεταλι και μου εδωσε μια τιμη στ 150€.Εχω την εντυπωση πως υπαρχει και μεμονωμενα το τρομπακι.γνωριζεις κανεις κατι?
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
giwrgos775 said:
παίδες καλημερα κ απο μενα,μετα απο επισκεψη σε συνεργειο και εχοντας απωλεια στ υγρα φρενων,ο μαστορας ανακαλυψε διαρροη στο πεταλ του συμπλεκτη (το ειδα με τα ματια μ).μου ανεφερε πωη η τρομπα παει κομπλε με τ πεταλι και μου εδωσε μια τιμη στ 150€.Εχω την εντυπωση πως υπαρχει και μεμονωμενα το τρομπακι.γνωριζεις κανεις κατι?

Καλημερα Γιωργο και Καλως Ηλθες στη παρεα μας. Καλη διαμονη. Οσον αφορα το προβλημα σου...δυστυχως δεν το γνωριζω . αλλα θα σου απαντησουν τα μελη μας συντομα  ok234  ok234
 

dimitridegrecia

New member
MK7
Nov 8, 2017
65
5
8
35
Μοντέλο
MK7
LOCATION
Athens
Φίλε μου ίδιο αμάξι, δεν μου χει τύχει για να σου πω προσωπικά, πάρε ένα τηλέφωνο στον Αγγελή και ζήτα τον Αντώνη είναι μέλος μας (θα τον βρεις και στο ΦΒ του γκρουπ) και θα σου πει οτι θέλεις!

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1567091420[/time]
Να σημειώσω για τους αντμιν οτι το θέμα είναι σε λάθος μοντέλο (ΜΚ8) αν μπορείτε να το μετακινήσετε για να υπάρχει σαν πληροφορία!
 

giwrgos775

Original poster
Newbie
Jan 6, 2015
8
0
1
καλημερα kostg.καλως σας βρηκα. Ford Fiesta  1.6  του 2009 εχω.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread