Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
Βρηκα στο ebay χειηστηριο τιμονιου για το ραδιο και επειδη το αμαξι μου θελω να το αναβαθμησω λιγο εσωτερικα θα ηθελα να μου πειτε αν το αγορασω αυτο μπαινει απευθειας η θελει επιπλεον καλωδιωση για το ραδιο μου ειδη εχω αγορασει steering control module τι λετε να προχωρησω
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πρεπει να ανοιξεις το κατω καλυμμα του τιμονιου και να δεις αν εχει τη φυσα εκει σε αναμονη. Αν δεν την εχει, πρεπει να τη φτιαξεις. Επισης θα χρειαστεις και νεο κατω καλυμμα γιατι το χειριστηριο δεν κουμπωνει με πατεντα, εχει διαφορετικο σχεδιασμο το απλο καλυμμα με αυτο που παιρνει και χειριστηριο.
 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
kostg said:
Πρεπει να ανοιξεις το κατω καλυμμα του τιμονιου και να δεις αν εχει τη φυσα εκει σε αναμονη. Αν δεν την εχει, πρεπει να τη φτιαξεις. Επισης θα χρειαστεις και νεο κατω καλυμμα γιατι το χειριστηριο δεν κουμπωνει με πατεντα, εχει διαφορετικο σχεδιασμο το απλο καλυμμα με αυτο που παιρνει και χειριστηριο.
Εχει την φυσα απανω αρα χρειαζομαι καπακι μονο αν το κουμπωσω ομως θα δουλεψει οπως το εργοστασιακο με το module που αγορασα για το ραδιο?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Αφου εχει τη φυσα εκει για να κουμπωσεις το χειριστηριο και εχεις παρει το σωστο adaptor για την aftermarket πηγη, ναι, θα δουλεψει κατ' ευθειαν.
 

morfeass

Newbie
Aug 17, 2018
1
0
1
41
Θεσσαλονίκη
Pt1986 για στείλε κάνα link να καταλάβω τι πήρες. Θα με ενδιέφερε αν και πρέπει να ελέγξω αν εχω την υποδοχή.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread