Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Ford fiesta 1.0 100ps mk7

Original poster
Newbie
Aug 22, 2018
7
0
1
Γεια σας.. Πρόσφατα αγόρασα το fiestaki Μου.. σκέφτομαι αντί για xenon να του βάλω LEDs .. Έχει βάλει κάνεις να μου πει εντυπώσεις;; Επίσης πρέπει να πάρω led canbus η απλές;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

georgemps

Member
Apr 6, 2015
137
6
18
https://www.ixokinisi.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=knflypage.tpl&product_id=6052&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=9
 

georgemps

Member
Apr 6, 2015
137
6
18
αν δεις σε αλλο  σχετικο τοπικ που το εχω αναφερει, τις εχω βαλει στο δικο μου st.
με το το αποτελεσμα ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος.
η ψυκτρα μενει απο εξω.
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Στις λαμπες led επειδη ακριβως εχουν την ψυκτρα ή τρυπας την μαμα ταπα για να βγει ή ψυκτρα απ'εξω ή αγοραζεις αλλη ταπα πιο μπομπε που χωραει η ψυκτρα μεσα την οποια θα βρεις κυριως στο εξωτερικο!Επισης αποψη μου αν πας σε led κοιτα να πας σε καλη ποιοτητα και οχι της πλακας,θα τις πληρωσεις αλλα θα τις εχεις!
 

georgemps

Member
Apr 6, 2015
137
6
18
αποψη μου , οπως ειδα και στην τοποθετηση των led μου, η ψυκτρα ειναι καλο να μενει εξω απο την ταπα για ευνοητους λογους
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε xenon,εγω και στο προηγουμενο και τωρα εβαλα led και ειμαι ικανοποιημενος.Σιγουρα σε δυσκολες συνθηκες οι αλογονου ειναι οι καλυτερες αλλα σε γενικες γραμμες οι καλες led εχουν καλη αποδοση!Νομιζω η καλη led λαμπα ειναι πολυ κοντα με τα xenon.
 

Ford fiesta 1.0 100ps mk7

Original poster
Newbie
Aug 22, 2018
7
0
1
Έβγαλα χτες τα φανάρια να δω τη παίζει με της βασ εις των λαμπων... Στην h7 νομίζω δεν θα έχω θέμα στην led... Την h1 πως ακριβώς θα την στηρίξω την λάμπα με αυτήν την κουμπωτη βάση;;;;;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread