Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Το Fiesta του Μήνα - Οκτωβρίου 2018</t>

  • thodoris

    Ψήφοι: 6 21.4%
  • MadMan

    Ψήφοι: 22 78.6%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    28

Status
Not open for further replies.

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Λευκό στην ψηφοφορία,δηλαδή κανέναν γιατί θεωρώ ότι όπου κι αν πάει η ψήφος μου θα αδικήσει αυτόν που δεν την πήρε!
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Προσωπικά δεν έχω σπίτι να τιμήσω σε αυτή την ψηφοφορία, όμως είχα δύο τέτοια σπίτια σαν αυτά στο παρελθόν, οπότε πάλι δύσκολα..
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
manos.m said:
Οι δεύτερες φωτογραφίες και τον 2 έχουν ένα κοινό... biggrin tease

Ναυπακτος :p
Ενα υπεροχο μερος..γραφικο...Το καστρο της απιστευτο...πανεμορφη θεα...Τελειος προορισμος για να αλλαξετε παραστασεις..και Home Territory του manos.m...
Περασα Τελεια φιλε μου χαρη σε σενα  :) <3
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
scorpion said:
Βαγγέλη να πας και για πρωθυπουργός βρε...χαχαχα

Το εχω λες?? Τρεμε Τσιπρα....οι FiestaManiacs και στη Βουλη ! ! !
 

manos.m

Administrator
Original poster
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
    • Administrator
  • Thread starter
  • #30
Μπράβο και στα 2 παιδιά. Να χαίρεστε τα τεράστια σας... Χαίρομαι πραγματικά που επιλέξατε και οι 2 φωτογραφίες από τη πόλη που ζω με τα αυτοκίνητα σας και φυσικά πιο πολύ που και οι 2 με επισκεφτήκατε.
Μπράβο Βαγγέλη για τη νίκη σου...
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Σας Ευχαριστω Ολους απο καρδιας για την ψηφο σας .
Ευχαριστω τον Θοδωρη που με συνοδεψε με την συμμετοχη του για τον μηνα Οκτωβριο.  biggrin  biggrin
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Συγχαρητήρια Βαγγελη για το μαύρο όπλο σου και τη νίκη σου αλλά και Θοδωρή για το ωραίο κόκκινο φιέστα σου!
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Βαγγέλη συγχαρητήρια.. Ελπίζω κάποια στιγμή να θαυμάσω το fiestaki σου και από κοντά γιατί στις φωτογραφίες τα σπάει..  AR15firing AR15firing Ευχαριστώ όσους ψήφισαν  το δικό μου!!
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
thodoris said:
Βαγγέλη συγχαρητήρια.. Ελπίζω κάποια στιγμή να θαυμάσω το fiestaki σου και από κοντά γιατί στις φωτογραφίες τα σπάει..  AR15firing AR15firing Ευχαριστώ όσους ψήφισαν  το δικό μου!!

Κι εγω Θοδωρη μου ανυπομονω να σε γνωρισω απο κοντα..εχω ακουσει τοσα για σενα...ευχομαι να γινει συντομα
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread