Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Το Fiesta του Μήνα - Μάϊος 2011</t>

  • nos7

    Ψήφοι: 40 53.3%
  • ntontos

    Ψήφοι: 10 13.3%
  • DarthFiesta

    Ψήφοι: 25 33.3%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    75
  • Η ψηφοφορία θα παραμείνει ενεργή μέχρι: .

Status
Not open for further replies.

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλή επιτυχία και στους 3 σας αλλά και στα αμαξάκια σας.
Και τα τρία είναι υπέροχα...αλλά πιο θα αναδειχθεί νικητής του Μαϊου??
 

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
Ωραια! Επιτελους και στην ψηφοφορια ενα ST!!!! To δυνατο των Fiesta!!! Aναρωτιεμαι ποσα τετοια εχουμε δει εδω...ευκαιρια λοιπον να το δουμε και στο portal !
 

Martha

Rookie
Mar 5, 2011
12
0
0
44
Κερατσίνι
Μια ψηφο κ απο μενα στο πιο ομορφο απο τα FIESTA!!! Μιχαλη αν και δε με αφησες να κοιμηθω στην εκδρομη, η αληθεια πρεπει να λεγεται!!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Martha said:
Μια ψηφο κ απο μενα στο πιο ομορφο απο τα FIESTA!!! Μιχαλη αν και δε με αφησες να κοιμηθω στην εκδρομη, η αληθεια πρεπει να λεγεται!!!

+ 10000000000000


καλη επιτυχια και στα αλλα 2 παιδια!!
 

Nicki

New member
Dec 17, 2010
83
0
0
2019
Αθήνα
Kαλη επιτυχια και στα τρια παιδια και στα τρια αυτοκινητα ! ! !
Ακομα ειναι νωρις για να αποφασισω. Θελει πολυ σκεψη, γιατι και τα τρια ειναι υπεροχα ! ! !
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
StuparArt said:
Darth άμα με αφήσεις να σε περάσω θα σου ρίξω και εγώ μια ψήφο…  craz craz giggle

Όταν ολοκληρωθεί και το 400αρι της ψηφοφορίας θα αναδείξει και τον τελικό νικητή αυτής τις ευθείας  ;D
Αν με ψηφισεις σε αφηνω εγω να με περασεις και 5 κολωνες ;) :D :D :D
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
StuparArt said:
Darth άμα με αφήσεις να σε περάσω θα σου ρίξω και εγώ μια ψήφο…  craz craz giggle

Όταν ολοκληρωθεί και το 400αρι της ψηφοφορίας θα αναδείξει και τον τελικό νικητή αυτής τις ευθείας  ;D

ntontos said:
Αν με ψηφισεις σε αφηνω εγω να με περασεις και 5 κολωνες ;) :D :D :D

παιδια σας αφηνω να με περασετε κ οι 2σας για την ψηφο tease  (δεν υπαρχει κ καμμια "φατσουλα" γλειψιματος μαμωτο) :)

επισης θα κερασω μπουζουκια , θα κερασω στριπτιτζαδικα ,  θα, θα, θα, θα,....... ;D :D :)
 
DarthFiesta said:
παιδια σας αφηνω να με περασετε κ οι 2σας για την ψηφο tease  (δεν υπαρχει κ καμμια "φατσουλα" γλειψιματος μαμωτο) :)

επισης θα κερασω μπουζουκια , θα κερασω στριπτιτζαδικα ,  θα, θα, θα, θα,....... ;D :D :)

Να είσαι καλά!! ...δεν κάνει κάτι... μία κρέπα σοκολάτα μπισκότο!! (για όσο θα είναι portal)  ;D
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
εγω ακομα δεν ξερω τι θα ψηφισω.....
ειμαι σε διλημμα.....θα το σκεφτω πρωτα....
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
mk1 Stelios said:
Να είσαι καλά!! ...δεν κάνει κάτι... μία κρέπα σοκολάτα μπισκότο!! (για όσο θα είναι portal)  ;D
Ναι αλλα Στελιο ξερεις οτι αυτοι που οδηγανε μαυρο Fiesta ειναι οι καλυτεροι ανθρωποι ;)
Μπορει να χασει ο Φαφουτης μου αλλα κερδιζουμε στην αγαπη για παραδειγμα σημερα σε ενα φαναρι ηταν ενα titanium στο μελιτζανι και το ειχε μια γκομενα και με κοιταγε καλα καλα και μου λεει ενας φιλος μου: Να ο φαφουτης βρηκε γυναικα να ζευγαροσει να κανει Fiestaκια  :D :D :D :D
Και γελαγε και η κοπελα που το οδηγουσε ;)
Κλεβουμε καρδουλες εμεις με τα μικρα κυβικα τι να κανουμε redface redface redface
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Που πηγαν ολα τα μαυρα Fiesta ψηφιζουν τα ασπρουλια?
Πφφφφφφφ...
Απο τωρα μπορω να βγαλω πορισμα για τον νικητη!
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread