Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Fiesta του Μήνα - Ιούνιος 2011</t>

  • CherokeeXj

    Ψήφοι: 24 42.9%
  • grg019

    Ψήφοι: 10 17.9%
  • falcon

    Ψήφοι: 22 39.3%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    56
  • Η ψηφοφορία θα παραμείνει ενεργή μέχρι: .

Status
Not open for further replies.

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Συγχαρητηρια στους συναγωνιστες μου! Και τα δυο 6αρια ηταν φωτια! Φιλε Cherokeexj συγχαρητηρια κουκλι το αυτοκινητο σου
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Συγχαρητηρια και απο εμενα στον Cheerokee...πραγματικα ειναι ενα ωραιο αμαξι...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπραβο σε ολα τα παιδια!! cherokee  ok234 ωραιος ρε φιλε!! εκανες την διαφορα!!!
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Συγχαρητηρια CherokeeXj....Χαρηκα που βγηκε ST, δεν το κρυβω... :)
Ομως εχω μια παρατηρηση...Ισως του νικητη να ηταν πιο ομορφο, ισως και οχι βεβαια...Το γουστο ειναι υποκειμενικο πραγμα αλλωστε...Ομως καλο θα ειναι να μην ψηφιζουμε μονο με βαση την εξωτερικη εμφανιση αλλα και τις βελτιωσεις κλπ...Και σε αυτον τον τομεα το ST του Falcon ειναι αλλου...Δεν ειναι απλα ενα ομορφο ST...

http://www.youtube.com/watch?v=H_vT-piQ1bg&feature=channel_video_title

Το λεω αυτο γιατι απο τα ποστς καταλαβα οτι η συντριπτικη πλειοψηφια, κοιταζει μονο την εμφανιση...
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Να σε καλα φιλε μου..

Δεν εχεις και αδικο σε αυτο που λες πρεπει ολα να τα βλεπουμε..!

+1 γι' αυτο που γραφεις
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
εγω θα διαφωνησω!!!! εγω οταν μπαινω στην κεντρικη σελιδα θελω να βλεπω ενα ομορφο αμαξι η μια εντυπωσιακη φωτο.. δεν με νοιαζει αν εχει βαλει παπαδες κατω απο το καπω!! αυτο θα με ενοιαζε αν ηταν στο δικο μου αμαξι!! δεν αναφερομαι σε καποιον συγκεκριμενα!!!
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Δεν μπορείς να πεις πως πρέπει να ψηφίζει κάποιος.
Όλοι έχουμε διαφορετικά κρητίρια για την ψήφο μας.
Άλλος με την εξωτερική εμφάνιση, άλλος με τις βελτιώσεις .... και πάει λέγοντας.


Γι' αυτό  ψηφίζουμε όπως θέλουμε.
 

falcon

Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
CherokeeXj said:
Να σε καλα φιλε μου..

Δεν εχεις και αδικο σε αυτο που λες πρεπει ολα να τα βλεπουμε..!

+1 γι' αυτο που γραφεις

BLUE-WHITE said:
Συγχαρητηρια CherokeeXj....Χαρηκα που βγηκε ST, δεν το κρυβω... :)
Ομως εχω μια παρατηρηση...Ισως του νικητη να ηταν πιο ομορφο, ισως και οχι βεβαια...Το γουστο ειναι υποκειμενικο πραγμα αλλωστε...Ομως καλο θα ειναι να μην ψηφιζουμε μονο με βαση την εξωτερικη εμφανιση αλλα και τις βελτιωσεις κλπ...Και σε αυτον τον τομεα το ST του Falcon ειναι αλλου...Δεν ειναι απλα ενα ομορφο ST...

http://www.youtube.com/watch?v=H_vT-piQ1bg&feature=channel_video_title

Το λεω αυτο γιατι απο τα ποστς καταλαβα οτι η συντριπτικη πλειοψηφια, κοιταζει μονο την εμφανιση...

ευχαριστω ρε τρελε αλλα δεν κοιταμε βελτιωσεις νομιζω μονο την εικονα του αυτοκινητου....αμα κοιταγαμε βελτιωσεις νομιζω οτι η διαδικασια θα ηταν αδικη για τα υπολοιπα παιδια.... ;) μπραβο cherokeexj  το αμαξι σου ειναι πολυ ομορφο.... ok234
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μπράβο σε όλα τα παιδά αλλά και στον νικητή αυτού του μήνα
όσο για το πως ψηφίζει ο καθένας, είναι δικαίωμά του και ο καθένας έχει το δικό του κριτήριο
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Προφανως και ειναι δικαιωμα του καθενος, δεν ειπε κανεις το αντιθετο...
Νωντα (Falcon) δεν το λεω μονο για το δικο σου αμαξι...Το λεω γενικοτερα...Γιατι η γνωμη μου ειναι οτι αν ψηφιζουμε βασει εξωτερικης εμφανισης και μονο, θα επρεπε να το ονομαζουμε ''Το ωραιοτερο Fiesta του μηνα'' ;)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
για αυτο τον λογο το εχουμε αφησει ''Το Fiesta του Μήνα'' και οχι ''Το ωραιοτερο Fiesta του μηνα'' που ειναι κατι γενικο και ο καθενας ψηφιζει αναλογα με το δικο του κριτηριο ειτε το πιο βελτιωμενο, ειτε το πιο ομορφο, ειτε οποιο θελει..
 

falcon

Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
BLUE-WHITE said:
Προφανως και ειναι δικαιωμα του καθενος, δεν ειπε κανεις το αντιθετο...
Νωντα (Falcon) δεν το λεω μονο για το δικο σου αμαξι...Το λεω γενικοτερα...Γιατι η γνωμη μου ειναι οτι αν ψηφιζουμε βασει εξωτερικης εμφανισης και μονο, θα επρεπε να το ονομαζουμε ''Το ωραιοτερο Fiesta του μηνα'' ;)

ναι ρε οκ καταλαβα πως το ειπες....
 

Geo

New member
May 28, 2010
92
0
6
Athens
Συγχαρητηρια και απο μενα στο Στ που κερδισε ok234
Well done Suncity boy!!!
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
BLUE-WHITE said:
Συγχαρητηρια CherokeeXj....Χαρηκα που βγηκε ST, δεν το κρυβω... :)
Ομως εχω μια παρατηρηση...Ισως του νικητη να ηταν πιο ομορφο, ισως και οχι βεβαια...Το γουστο ειναι υποκειμενικο πραγμα αλλωστε...Ομως καλο θα ειναι να μην ψηφιζουμε μονο με βαση την εξωτερικη εμφανιση αλλα και τις βελτιωσεις κλπ...Και σε αυτον τον τομεα το ST του Falcon ειναι αλλου...Δεν ειναι απλα ενα ομορφο ST...

http://www.youtube.com/watch?v=H_vT-piQ1bg&feature=channel_video_title

Το λεω αυτο γιατι απο τα ποστς καταλαβα οτι η συντριπτικη πλειοψηφια, κοιταζει μονο την εμφανιση...

Αδερφέ είσαι λάθος κατά τη γνώμη μου. Ψηφίζουμε το Fiesta του μήνα και το μοστράρουμε στην  κεντρική σελίδα, κάθε μήνα το αμάξι αλλάζει, αν ψηφίζαμε το πιο βελτιωμένο αυτοκίνητο, στην κεντρική σελίδα θα υπήρχε 1 και μοναδικό αυτοκίνητο του Falcon. Όμως το αμάξι εμφανισιακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο (δεν έχω πρόθεση να προσβάλω το Νώντα, εξάλλου τον έχω γνωρίσει, έχουμε μιλήσει και είναι αρκετά λογικός και καθόλου ψωνισμένος), μηχανικά βρίσκεται σε άλλο επίπεδο. Όπως είπε και ο Νώντας, αν ψηφίζαμε το πιο δυνατό θα ήταν μεγάλη αδικία για πολλούς (να μην πώ για όλους).

Φιλικά Νίκος
 

falcon

Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
akridas07 said:
Αδερφέ είσαι λάθος κατά τη γνώμη μου. Ψηφίζουμε το Fiesta του μήνα και το μοστράρουμε στην  κεντρική σελίδα, κάθε μήνα το αμάξι αλλάζει, αν ψηφίζαμε το πιο βελτιωμένο αυτοκίνητο, στην κεντρική σελίδα θα υπήρχε 1 και μοναδικό αυτοκίνητο του Falcon. Όμως το αμάξι εμφανισιακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο (δεν έχω πρόθεση να προσβάλω το Νώντα, εξάλλου τον έχω γνωρίσει, έχουμε μιλήσει και είναι αρκετά λογικός και καθόλου ψωνισμένος), μηχανικά βρίσκεται σε άλλο επίπεδο. Όπως είπε και ο Νώντας, αν ψηφίζαμε το πιο δυνατό θα ήταν μεγάλη αδικία για πολλούς (να μην πώ για όλους).

Φιλικά Νίκος

ε οχι και δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο........χαχαχαχαχα tease tease tease....
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Προφανως δεν εχετε καταλαβει τι θελω να πω...Καθε μηνα βγαινει και αλλο αμαξι...Αυτο ειναι γεγονος οποτε δεν αλλαζει...Αρα ο μονος τροπος να βλεπαμε εκει στην κεντρικη σελιδα μονο το αμαξι του Νωντα ή του Geo, θα ηταν αν αυτοι εβαζαν καθε μηνα υποψηφιοτητα...Και παλι ομως θα μπορουσαν να χασουν σε ψηφους, αφου καποια στιγμη θα μπορουσε να βαλει υποψηφιοτητα καποιο πολυ ομορφο αμαξι και να κερδιζε λογω εμφανισης και μονο...
Αυτο που απλα θελω να πω ειναι οτι κατ εμε δεν ειναι σωστο να βλεπουμε μονο την εξωτερικη εμφανιση...Και το λεω αυτο γιατι απο τα σχολια παρατηρω οτι το 90% των μελων ψηφιζουν αποκλειστικα και μονο βασει αυτης....Δεν εχω δηλαδη δει ποτε καποιον να πει...''ρε παιδια τι  φοραει το καθε αμαξι?''.....Ελπιζω να εγινα κατανοητος...Πιο απλα και αναλυτικα δεν μπορω να το πω μεσω γραπτου λογου!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ας σταματήσουμε λοιπόν αυτή τη συζήτηση εδώ, γιατί όπως έχουμε γράψει και πιο πάνω, ο καθένας ψηφίζει με τα δικά του κριτήρια και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει. Για το λόγο αυτό τα αποτελέσματα των ψηφοφοριών είναι απρόοπτα. Τη μία μπορεί να βγει ένα πολύ ωραίο εξωτερικά αυτοκίνητο και την άλλη ένα εργοστασιακό εξωτερικά αλλά βελτιωμένο μηχανικά κλπ.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread