Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Το fiesta του Μήνα - Ιούλιος 2012</t>

  • Thodorisfiesta

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Geo

    Ψήφοι: 19 47.5%
  • Marvin

    Ψήφοι: 16 40.0%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    40
  • Η ψηφοφορία θα παραμείνει ενεργή μέχρι: .

Status
Not open for further replies.

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ακριβώς, δεν φαίνονται και οι δύο φωτογραφίες και πρέπει να έχει κάποιο θεματάκι το imageshack. Ας το αφήσουμε λίγο, μήπως επανέλθουν οι φωτογραφίες, αλλιώς θα πρέπει να τις ξανα-φορτώσετε στο imageshack και να στείλετε τα links σε κάποιο άτομο της οργανωτικής ώστε να τις εισάγει στο post...
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Στις δικες δεν βλεπω την 1η,του Θοδωρη δεν μου εμφανιζε την δευτερη αλλα εδειχνε οτι ακομα φορτωνει την σελιδα.Μετα απο δυο refresh την εμφανισε.Παιδια τον τελευταιο καιρο κατι παιζει με το imageshack και κανει κολληματα.
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Εγω την έριξα στο motorsport διότι μου αρέσει πολυ το συγκεκριμένο σε αυτο το χρωμα!!!!!
 

Geo

New member
May 28, 2010
92
0
6
Athens
Ευχαριστω τον Πιτμπουλ για την βοηθεια και την νεα φωτο που ανεβασε για μενα.
 

Swordman

MK7
Member
Nov 7, 2011
234
0
16
44
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Μοντέλο
MK7
Και τα 3 fiesta ειναι κ@_λα!!
Αν και μου αρέσει πολύ το μπλε σε αυτοκίνητο και λατρεύω την έκδοση motosport, η μάσκα του marvin δε παίζεται...
+1 point goes to ...marvin!

Υ.Γ.: Σκεφτείτε και το ενδεχόμενο να ανεβάζετε και ήχους της μηχανής του κάθε υποψηφίου ώστε αυτοί που έχουν φιλτροχοάνες και όχι τα μαμά φίλτρα να "διαφημίζουν" καλύτερα το fiesta τους από αυτούς που δεν το έχουν "πειράξει" (στη τελική ανεβάζετε youtube videos αντί για photos)!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Χαχαχα εάν ανεβάσει ο GEO κάνα βίντεο από το δικό του φοβάμαι ότι από την πολύ κ@υλα θα κάψεις τα ηχεία του pc σου. giggle giggle



Υ.Γ [tt]Κάπου βασικά έχει ανεβάσει κάτι βιντεάκια αλλά δεν θα τα ποστάρω εδώ για να μη θεωρηθεί ότι προωθώ το αμάξι του GEO[/tt]
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που έβαλαν δήλωσαν συμμετοχή...

Geo να το χαίρεσαι το τερατάκι σου




Αναμείνατε για την επόμενη..
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Geo να το χαίρεσαι το θηρίο σου είναι πανέμορφο και μη στεναχωριεσαι θα ρθει η μέρα που θα ξανα κυκλοφορήσει  biggrin

παίδες μπράβο για τη συμμετοχή σας
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τη συμμετοχη
Geo να το χαιρεσαι το τερατακι σου
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Γιωργο συγχαρητηρια για το αμαξι σου...Πραγματικα τερας....Να εισαι καλα να το χαιρεσαι.... ;)
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread