Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Το Fiesta του Μήνα - Ιανουάριος 2013</t>

  • Panoswhite

    Ψήφοι: 37 50.7%
  • scorpion

    Ψήφοι: 36 49.3%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    73
  • Η ψηφοφορία θα παραμείνει ενεργή μέχρι: .

Status
Not open for further replies.

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ετοιμαστε τις καμερες για το photo finish γιατι προμηνυεται πολυ δυσκολη μαχη! να δω ποιανου θα κρεμασει στις 4ες!
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
εχω ψηφισει και γω εδω και δυο τρεις μερες αλλα δεν το εγραψα!! Σε περιπτωση ισοπαλιας τι γινεται?
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Έχει γίνει θρίλερ η ψηφοφορία .... πάντως ήδη έχουνε ψηφίσει 51 άτομα και εγώ προσωπικά δεν θυμάμαι ποτε είχανε ψηφίσει τόσα πολλά άτομα άλλη φορα .... νομίζω είχανε ψηφίσει 54 άτομα σε μια ψηφοφορία που είχε κάπου στους 5-6 συμμετέχοντες αλλα τώρα είμαστε 2 !! Μεγαλώνει η παρέα !
 

giannis_suzuki

Pro Member
Oct 17, 2010
384
0
0
PanosWhite said:
Έχει γίνει θρίλερ η ψηφοφορία .... πάντως ήδη έχουνε ψηφίσει 51 άτομα και εγώ προσωπικά δεν θυμάμαι ποτε είχανε ψηφίσει τόσα πολλά άτομα άλλη φορα .... νομίζω είχανε ψηφίσει 54 άτομα σε μια ψηφοφορία που είχε κάπου στους 5-6 συμμετέχοντες αλλα τώρα είμαστε 2 !! Μεγαλώνει η παρέα !

οταν στελνεις πμ και ζητας να σε ψηφησουν λογικο ειναι να μπαινει κοσμος να ψηφισει......
και οι περισσοτεροι πιστευω απο σπασιμο και μονο δεν σε ψηφισαν..μεσα σε αυτους και εγω......
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
το ότι σου ζήτησα να με ψηφίσεις, δεν σημαίνει πως θα το κανεις k όλας αν σου αρέσουν οι photos βεβαια γιατί όχι, έχεις την προσωπική σου γνώμη k το σέβομαι. απλά κρατα την για τον εαυτό σου.

PS.Το ίδιο έχει ζητηθεί και από άλλον προς εμενα σε άλλη ψηφοφορία αλλα δεν το έβγαλα προς τα έξω ..ψήφισα αυτό που πίστευα καλλhτερο .
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Αγαπητέ Πάνο, από τη στιγμή που ζήτησες κάτι τέτοιο από πολλά μέλη αυτού εδώ του forum (γιατί έχουμε δεχτεί κι εμείς σαν οργανωτική ομάδα αρκετά "παράπονα" γι' αυτή σου την κίνηση), έπρεπε να είσαι προετοιμασμένος και για τις "συνέπειες". Δεν απευθύνθηκες απλά στους "φίλους" σου, αλλά και σε άτομα που ίσως δε γνωρίζεις προσωπικά. Και το να στέλνεις προσωπικά μηνύματα γι' αυτόν το λόγο, για κάποιους μπορεί να θεωρηθεί και ενόχληση (spam), αν μη τι άλλο, το οποίο δεν επιτρέπεται από τον κανονισμό λειτουργίας του forum που μπορείς να διαβάσεις ΕΔΩ (στην παράγραφο 7).

Ως spam αντιμετωπίζετε και η μαζική αποστολή προσωπικών μηνυμάτων ή μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στα μέλη του FiestaManiacs.gr-Forum.

Σε αυτή την περίπτωση, από τον κανονισμό προβλέπεται ακόμα και διακοπή (ban) του λογαριασμού χρήστη. Δε θέλω να λάβω θέση αυτή τη στιγμή και να φτάσω στα όρια, καθώς έχεις μέχρι σήμερα μια καλή πορεία/συμμετοχή στο forum και γνωριζόμαστε προσωπικά. Επιφυλάσσομαι και θα το συζητήσω και με τα υπόλοιπα μέλη της οργανωτικής προκειμένου να βγάλουμε μια απόφαση.

Όπως και να 'χει, θα υπάρξει μελλοντική δημοσίευση σε αυτό εδώ το θέμα. Η ψηφοφορία προς το παρόν συνεχίζεται κανονικά.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Κώστα δεν θα ήθελα να μου χαριστείτε σε κάτι όσο και αν είμαι active στο forum .... ότι προβλέπεται να γίνει ας γίνει δεν έχω θέμα αν είναι το σωστό ...
Αλλα πιστεύω spamm θεωρείτε όταν κάποιος δεχτεί πάνω από 1 μήνυμα η αλλιώς μηνύματα μεγάλου αριθμού  ... δεν είναι ενοχλητικό θέλω να πιστεύω το να δέχεται 1 μήνυμα από κάποιο μέλος του forum .
Παρόλα αυτά ...αν κάποιος ενοχλήθηκε ζητάω συγγνώμη .

Ευχαριστώ.
 
PanosWhite said:
το ότι σου ζήτησα να με ψηφίσεις, δεν σημαίνει πως θα το κανεις k όλας αν σου αρέσουν οι photos βεβαια γιατί όχι, έχεις την προσωπική σου γνώμη k το σέβομαι. απλά κρατα την για τον εαυτό σου.

PS.Το ίδιο έχει ζητηθεί και από άλλον προς εμενα σε άλλη ψηφοφορία αλλα δεν το έβγαλα προς τα έξω ..ψήφισα αυτό που πίστευα καλλhτερο .

..καλά αυτό έχει συμβεί αρκετές φορές και είναι στα "όρια" του παιχνιδιού! Θα το έκανα εγώ και θα σπάμαρα ασύστολα (όχι πως δεν το κάνω τώρα σε κάποιες ψηφοφορίες  giggle ) .
Δεν νομίζω για παράδειγμα ο Πάνος να παρεξηγήθηκε που έκανα πλακίτσα δημόσια και έλεγα όποιος ψηφίσει τον Ιάκωβο θα τον πάω βόλτα..κ ότι άλλο μου κατέβει  ;D
Έτσι και αλλιώς κάποιο συμφέρον δεν υπάρχει (έτσι το βλέπω εγώ προσωπικά) ..και αν "σπαμάρουμε " λιγάκι είναι για να δώσουμε λίγη παραπάνω δράση στην ψηφοφορία υπενθυμίζοντας την "κόντρα" που υπάρχει για το πιο όμορφο φιέστα της ψηφοφορίας!

ΥΓ  ...όταν βάλω συμμετοχή για φιέστα του μήνα έχει να πέσει ΘΑ και υπόσχεση!!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Φιλε στέλιο σε καμια περίπτωση δεν με πείραξε και δεν υπάρχει λόγος κιόλας ...έκανες πλακα και χαβαλέ  ;D

PS. Στέλιο έχουμε δει ότι τόσα χρονια το ΘΑ στην ελλάδα περνάει στο πολιτικο κομμάτι ... οποτε είσαι σε καλο δρόμο :p

PS2. Δύσκολα ΘΑ με πείσεις εμενα ...θέλω κάτι καλο χα χα :D
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Καλημέρα στέλιο :)
Ευχαριστούμε :D
Πάντα με χιούμορ σε βλέπω χα χα :D

mk1 Stelios said:
Το λευκό μκ7 θα πάρει την θέση άλλου λευκού μκ7 ! Κρίθηκε στο τέλος η νίκη!

Άσπρο του ιδιου στυλ περίπου κιόλας :D
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread