Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
εχω μια ψυχωση με το Honda NSX-R!οχι οτι ειμαι κολημενος με τα Honda αλλα το συγκεκριμενο αυτοκινητο ειναι απιστευτο!!!ατμοσφαιρικο v-tec 3200cc και 320hp!μονο ο ηχος που παραγει αυτος ο κινητηρας ειναι ολα τα λ7!!! ;)
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
911 GT3 RS.. Pure αντρικα πραγματα..

2007-Porsche-911-GT3-RS-SA-1920x1440.jpg

pic-15694.jpeg
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
LmS_RR said:
θα είμαι offtopic αλλα δεν πειράζει...

APRILIA RSV4 FACTORY  :eek:

μονο 20.100euro... ;D ;D ;D ;D ;D



Uploaded with ImageShack.us

Αχ τι μας κάνεις τώρα...

Εγω βάζω κάποιο ψιλοπροσιτό για dream car

Συμφωνω με τον pitbul. Nissan GTR. Η πορσε του φτωχού με τα πιο high tech electronics.

2009_nissan_gt_r_x_side_view.jpg
 

bunny!

New member
May 10, 2010
94
0
6
38
sun city
εντελως ομως dream γιατι πουθενα αλλου δεν τα βλεπω..

ναι ειναι πολυ διαστημικο αλλα μου αρεσει και δεν θελω σχολια απο αιλουροειδη...
και αυτο


χι!ααταα!!!
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
bunny! said:
εντελως ομως dream γιατι πουθενα αλλου δεν τα βλεπω..

ναι ειναι πολυ διαστημικο αλλα μου αρεσει και δεν θελω σχολια απο αιλουροειδη...
και αυτο


χι!ααταα!!!
δεν αντεξες!!! :eek: :eek: :eek:
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
puma-r said:
εχω μια ψυχωση με το Honda NSX-R!οχι οτι ειμαι κολημενος με τα Honda αλλα το συγκεκριμενο αυτοκινητο ειναι απιστευτο!!!ατμοσφαιρικο v-tec 3200cc και 320hp!μονο ο ηχος που παραγει αυτος ο κινητηρας ειναι ολα τα λ7!!! ;)

Eιχα παει για μια μπυρα στο Leamington Spa και ειδα ενα ασημι NSX απο τα τελευταια facelift παρκαρισμενο στον κεντρικο.. Επαθα πλακα, σπουδαιο οχημα! Εχω δει εκατομμυρια videos, αναλυσεις κτλ αλλα δεν ειχα ξαναδει απο κοντα, σε πιανει δεος.. Δυστυχως ημουν με ασχετους απο motorsport οποτε δεν ειχα πολυ χρονο να το χαζεψω.. Απιστευτα χαμηλο και φαρδυ παντως..
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
Nitroking said:
Eιχα παει για μια μπυρα στο Leamington Spa και ειδα ενα ασημι NSX απο τα τελευταια facelift παρκαρισμενο στον κεντρικο.. Επαθα πλακα, σπουδαιο οχημα! Εχω δει εκατομμυρια videos, αναλυσεις κτλ αλλα δεν ειχα ξαναδει απο κοντα, σε πιανει δεος.. Δυστυχως ημουν με ασχετους απο motorsport οποτε δεν ειχα πολυ χρονο να το χαζεψω.. Απιστευτα χαμηλο και φαρδυ παντως..
τι λες ρε nitro? σε ζηλευω!!!καμια foto τραβηξες?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
και το δικο μου ονειρο ειναι ενα fiesta s με 18 ζαντες ultraleggera και 800hp κατω απο το καπο..ζηταω πολλα....???
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
puma-r said:
τι λες ρε nitro? σε ζηλευω!!!καμια foto τραβηξες?

Οχι δεν ειχα τη μηχανη μαζι μου! Ετσι κι αλλιως ειναι τιγκα στο google, αυτη δε θα βγαινε καλη νυχτιατικα.. ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread