Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
εχω ενα μικροθεματακι με τον τηλεχειρισμο(στο ξεκλειδωμα κυριως).ειναι φορες που για να ξεκλειδωσω το αυτοκινητο πρεπει να παω ακριβως πανω απο το τζαμι του οδηγου να "σημαδευω" την κονσολα και να πατησω 2,3 φορες το κουμπι για να ξεκλειδωσει... τρωει κανα κολλημα;;;; γνωριζει κανεις που ειναι ο δεκτης εκεινος που λαμβανει το σημα απο το κλειδι μήπως και τον καλύπτω καμια φορα και μου το κανει αυτο?
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
δεν πιστευω... γιατι τις περισσοτερες φορες δουλευει απο αποσταση ακομη και 10 μετρων...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #4
1)τσεκαρε μηπως σου το κανει ΜΟΝΟ σε συγκεριμενα σημεια...Π.Χ εμενα(οχι ο μαμα συναγερμος) μεσα στο Ολυμπικο πρεπει να παω πανω απο το τζαμι του συνοδηγου για να κλειδωσει-ξεκλειδωσει και το εχουν παρατησρησει πολλα μελη που εχουν ερθει εκει...προφανως εχει καποια ηλεκτρομαγνητικα πεδια εκει και κοβουν την επικοινωνια....

2)δεν γνωριζω που ακριβως ειναι ο δεκτης για τον τηλεχειρισμο αλλα για να κοψεις την επικοινωνια πρεπει να εχει σκεπασει κατι με καποιο μεταλλικο κουτι(δυσκολο) ή να εχεις καποιο πηνιο να δουλευει και με τα πεδια που διμιουργει να σου κοβει την επικοινωνια(παλι δυσκολο γιατι το αμαξι μετα απο καποιο χρονικο διαστημα κοβει ολα τα ρευματα οποτε δεν δουλευει κανενα πηνιο....
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Παίζουν ρόλο και τα μαγνητικά κύματα της περιοχής!! να σκεφτείς ότι όποτε πηγαίνουμε στο olympico με τα παιδιά κάνουμε προσευχή να κλειδώσουμε και να ξεκλειδώσουμε το αμάξι!!
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
δεν ετυχε να παω ολυμπικο με το αμαξι μου ακομη,αλλα στο "ναι" δεν ειχε θέμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
σημερα, το ειχα παρκαρει και σε κοντινη αποσταση ηταν ενας υποσταθμος του οτε!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
να ξέρετε ότι αν παρκάρετε έξω από τράπεζες και κάτω από κολόνες τις ΔΕΗ που έχουν μικρούς υποσταθμούς θα έχετε 1 μικρο προβληματάκι στο κλείδωμα και ξεκλείδωμα......
το έχω πάθει άπειρες φορές....
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
να κοιτάξει αν έχει γύρω του μετασχηματιστές της ΔΕΗ!!!! αυτοί κάνουν τις παρεμβολές κατά κύριο λόγο τη "ζημιά" !!!!

υπάρχει κ η περίπτωση να έχει κ υποσταθμό μια πολυκατοικία όπου επίσης δημιουργεί θέμα!!! 
συμφωνώ με τον Μάριο κ τον Μιχάλη....

το έχω πάθει κ γω  κ εκανα τα εξής:
άνοιξα με το κλειδί την πόρτα ( ο συναγερμός άρχισε να βαράει)
μπήκα μέσα,έβαλα το κλειδί στη μίζα κ πατούσα συνέχεια το κουμπί απενεργοποίησης του κ όλα  ok234
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread