Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
εγώ ακόμα το 3 έχω. αν σου αρέσουν τα παιχνίδια υπομονής μ@μ@ει, από την πρώτη πίστα που σου δείχνει ουσιαστικά πως παίζεται είναι σουπερ
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
sirMao said:
σήμερα ξεκίνησα το hitman absolution.

Πολύ δυνατό! Αν και μου άρεσε πιο πολύ το gameplay στο Blood Money.
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Panic 26 said:
Πολύ δυνατό! Αν και μου άρεσε πιο πολύ το gameplay στο Blood Money.
και εμένα αν και είμαι στην αρχή νομίζω ήταν καλύτερο το blood money, όχι ότι δεν ειναι δυνατό παιχνίδι.
 

Dark knight

Hero Member
Ερχεται 14/10/2014 και εχω τρελαθει!!!  craz craz craz craz craz craz
Μολις ειδα το τρειλερ και το ανεβασα αμεσως!!!
Ολα τα λεφτα φαινεται να ειναι οπως και τα 3 προηγουμενα!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wsf78BS9VE0[/youtube]
 

Ηλίας

MK7
Member
Mar 28, 2014
167
0
16
Μοντέλο
MK7
Εγώ έχω μείνει πολύ πίσω. Λόγω υποχρεώσεων και δουλειάς δε μπορώ ν'ασχοληθώ όσο θα ήθελα.
Όταν προλαβαίνω κάνω μερικά χιλιόμετρα στο Euro Truck Simulator 2
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ηλίας said:
Εγώ έχω μείνει πολύ πίσω. Λόγω υποχρεώσεων και δουλειάς δε μπορώ ν'ασχοληθώ όσο θα ήθελα.
Όταν προλαβαίνω κάνω μερικά χιλιόμετρα στο Euro Truck Simulator 2

Αλήθεια, πώς κουμαντάρεις τη νταλίκα; Έχεις τιμονιέρα; Γιατί με το πληκτρολόγιο έχω φάει πακέτο...
 

Ηλίας

MK7
Member
Mar 28, 2014
167
0
16
Μοντέλο
MK7
Kώστα μόλις τώρα είδα το μήνυμά σου. Πολύ επιγραμματικά, πήγαινε στο menu και παίξε με τις επιλογές steering non linearity και steering sensitivity.
Παίζω με το πληκτρολόγιο, αν και έχω και τιμόνι, απλά δε μπορώ αυτή τη περίοδο να το έχω μόνιμα στημένο και βαριέμαι το βάλε - βγάλε.
Υπομονή !

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1430820420[/time]
Eγώ έχω ρυθμίσει το sensitivity τέρμα αριστερά ( αργή απόκριση, γιατί μετά γίνεται νευρικό το τιμόνι και θέλει χέρι νευροχειρουργού ) και το non linearity επίσης προς τα αριστερά. ( αυτό θα βρείς εσύ πόσο σε βολεύει ). Απο κεί και πέρα η νταλίκα οδηγείται με " μικροδιορθώσεις "

Ελπίζω να βοήθησα, λιγάκι. Στην αρχή είναι δύσκολο, το αναγνωρίζω. Αυτές τις μέρες θα βγεί και το πακέτο με τις διαδρομές στη Σκανδιναβία.
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row
Real Racing 3. Το παιζω στο Galaxy Tab 2. Αν δεν κολλουσε μερικες φορες, θα το χαρακτηριζα εξαιρετικο!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Τον τελευταίο καιρό παίζω csr2 στο κινητό και έχω φτιάξει και ομάδα με ονομασία fiestamaniacs.gr
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Ως γνωστόν πέρα από Fiestamaniac είμαι και Videogamer Addicted  giggle Πρόσφατη αγορά Nintendo Switch Super Mario Odyssey Edition!Να και ένα mini unboxing  ok234

https://www.youtube.com/watch?v=WCcABhOVYUo&t=7s&ab_channel=Nikolaras
 

Sonic

Pro Member
Nov 9, 2016
576
2
18
32
Αθήνα
www.facebook.com
Γενικά τα ψιλοβαριέμαι. Δηλαδή μετά από λίγο καιρό δεν μου κάνουν αίσθηση. Παρολαυτά τώρα τελευταία παίζω και εγώ csr2 στο κινητό. πιο παλιά είχα παίξει για λίγο forza horizon 3 στον υπολογιστή.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread