Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

foxmp

Rookie
Dec 27, 2012
18
0
0
αθηνα
εχω μια απορία...πως μπορω να καταλάβω ποιο μκ7 ακριβος ακριβώς εχω ειναι το 1.6 αλλα ειναι το zetec s titanium επειδή το πείρα μεταχειρα....ευχαριστω
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
παρε τον αριθμό πλαισίου σου βαλ΄τον εδώ https://www.etis.ford.com/ εκεί που γράφει "οχημα" κ θα βρεις τα πάντα για το αμάξι σου
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Aπ' ότι βλέπω δε μου έβγαλε κάποιο αποτέλεσμα, πιθανόν να έχει πρόβλημα η εφαρμογή προς το παρόν. Ισχύει όμως, όπως έγραψε και η Lucifer παραπάνω.
 

dimitris_13

Newbie
May 10, 2014
1
0
0
32
γλυφαδα
Καλημερα παιδια και εγω μολις αγορασα ενα ford fiesta sport μεταχειρισμενο και δεν μπορουσα να βρω τον ακριβη τυπο.πολυ χρησιμο το link lucifer!! ;)
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
foxmp said:
εχω μια απορία...πως μπορω να καταλάβω ποιο μκ7 ακριβος ακριβώς εχω ειναι το 1.6 αλλα ειναι το zetec s titanium επειδή το πείρα μεταχειρα....ευχαριστω
dηλαδη ειναι το sport !με λεπτομέρειες νικελ?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Από τη φωτογραφία που έχει στο προφίλ του, δε μου φαίνεται για titanium αλλά για sport (χωρίς νίκελ).
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
σχεδον σιγουρα ειναι το σπορτ, απο τα πλαιγα τουλαχιστον εμφανισιακα ετσι φαινεται. δεν νομιζω να ειναι titanium η ghia και να εχουν βγαλει τα νικελ. βγαλε και μια απο μπροστα να δουμε τα προβολακια,και μια πισω για τον διαχυτη (εφοσον δεν τα εχει αλλαξει κτλ)

και απο περιεργια,θα σε πειραζει να μου στειλεισ pm να μου πεις ποσο το πηρες?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread