Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Johnster

Original poster
Member
Aug 17, 2015
140
2
18
Καλησπέρα, καλή χρονιά. Έχω ένα θέμα που θέλω τα φώτα σας, μόλις σταμάτησα κάπου με το αμάξι το έσβησα και έβγαλα το κλειδί στο καντράν έπαιξαν όλα τα κουτάκια σαν να έχει κρατήσει ρεύμα. Μπαταρία έχω καινούργια, μετά που το ξαναέβαλα μπρος και το έσβησα δεν έκανε τίποτα. Τον μηχανικό που πήρα μου είπε αν το ξανακάνει να του το πάω οπωσδήποτε. Έχει τύχει σε κανένα? Έχουμε ιδέα τι μπορεί να έιναι?
 

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
καλησπέρα φίλε μου, κάτι μου θυμίζει αυτό που λες , ίσως μου έχει συμβεί και σε εμένα εδώ και καιρό αλλά δεν έδωσα σημασία. παρόλα αυτά δες και αν στο ξανακάνει να του το πας . πρώτη φορά στο έκανε είπες ;
 

Johnster

Original poster
Member
Aug 17, 2015
140
2
18
Ναι πρώτη φορά σήμερα, φοβάμαι μην θέλει επισκευή το καντράν, γιατί έχει και ένα θέμα με ένα λαμπάκι που πεταρίζει για αυτό
 

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
πεταρίζει ; έχεις δοκιμάσει να το χτυπήσεις ελαφρά από πάνω ; να του δώσεις μερικές μην τυχών και δεν κάνει επαφή καμιά φύσα πχ και έχει να κάνει με τα τραντάγματα. είχες πέσει πρόσφατα σε καμιά μεγάλη λακούβα θυμάσαι ;
 

Johnster

Original poster
Member
Aug 17, 2015
140
2
18
Όχι δεν έχω πέσει κάπου απλά ξέρω ότι έχει ένα θέμα αυτό το λαμπάκι, και τώρα με φόβισε αυτό με το ταμπλώ μην μου κάνει θέμα με ρεύματα ή με εγκέφαλο τίποτα
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
παίζει να είναι και υγρασία σε κάποια φύσα πίσω από το κατράν.
αν συνεχίσει ρίξε λίγο σπρέι επαφών...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread