Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Ας κάνω την αρχή, όλα ήταν άψογα χτες, ευχαριστούμε όσους έτρεξαν για την οργάνωση, και τον Βασίλη για την τούρτα...

Ξεκινάμε με την υπέρτατη οργανωτική και την τούρτα......  biggrin



Νομίζω οτι αδικήσαμε τον μικλούλι της παρέας δίνοντάς του το μικρότερο κομμάτι τούρτας  giggle giggle giggle



Η συνέχεια αργότερα με φωτο (σε μικρότερο μεγεθος) απο όλους τους maniacs  ;D
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Πραγματικα πολυ ωραια χτες...Ειδα πολλα παιδια απο εμας να χορευουν και να γλεντανε...Δυστιχως δεν μπορεσα να τα πω με ολους γιατι εκει που καθομουν επρεπε να σηκωσω αλλα δυο ατομα για να βγω...Δεν επαψαν να υπαρχουν τα πειραγματα και το καλαμπουρι...Δυστιχως δεν ειχα μαζι το fiesta μου και τελικα κουβαληθηκα στον Αντρεα(crazy)να με πηγαινοφερνει redface.. Τον ευχαριστω πολυ..Επισης χαρηκα που τα ειπα για αρκετη ωρα με τον Νοντα (falcon)που ειχα να τον δω αρκετο καιρο,και την Μαρια που επισης ειχα να την δω κατι χρονια... :D Εχω να πω οτι η τουρτα ηταν απο τις πιο γ@μ@τ3ς που εχω φαει...Αυτα και αλλα πολλα στα 2α χρονια του club...του χρονου ακομα πιο πολλοι....
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπραβο παιδια! παντα τετοια! Ηταν σιγουρο οτι ολα θα ηταν τελεια! Και του χρονου να ειστε καλα!
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
Όντως ήταν φανταστικά!!! Μπράβο στην οργάνωση περάσαμε τέλεια!!!  biggrin biggrin biggrin
Όσο για την τούρτα ένα έχω να πω...Βασίλη έγραψες για άλλη μια φορά!!! Ήταν απλά υπέροχη!!! ok234 ok234 ok234
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Παρεακι δυνατο,μαγαζακι συμπαθητικό ,το φαγητο και τουρτα του βασιλη επιτυχημενα! Με λιγα λογια περασαμε ωραια χθες, ρειξαμε και τον χορο μας ήπιαμε και τα κρασακι μας ολα κομπλε!

Κατι που δεν μου αρεσε χθες, οχι μονο σε μενα αλλα και σε καποια αλλα παιδια, Οταν η οργανωτικη εκοψε την τουρτα,επρεπε να σταματησει το προγραμμα,να μας πει δυο λογια,γιορτη εχουμε αλλωστε και συνηθως ετσι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις.

Γενικα μια τοσο σοβαρη στιγμη για το club εγινε μεσα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα και περασε σαν να λεμε στο 'ντουκου'. Ελπιζω την επομενη φορα οχι μονο εγω αλλα και ολα τα παιδια να ακουσουμε και ενα mini λογο απο την οργανωτικη!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Παρα πολυ ωραια και χτες.
Μαζευτηκαμε σχεδον ολοι οι γνωστοι αγνωστοι και μπραβο στον αδερφο απο τον βορρα που μας εκανε την τιμη να κατεβει,θα τα ξαναπουμε συντομα.Οσοι δεν καταφεραν να ερθουν δεν πειραζει,θα εχουμε και αλλες τετοιες στιγμες στο μελλον και ακομα καλυτερες και πιο δυνατες.

Το μαγαζι ηταν πολυ καλο και μπραβο σε αυτους που εκαναν την επιλογη του.Οπως ειπε και ο proedros το φαγητο και η τουρτα του Βασιλη ηταν τελεια αλλα και η μουσικη του μαγαζιου εδωσε τα ρεστα της,σε μια δοση που εσβησαν τα φωτα πολυ ξεσαλωμα επεσε  ok234.

Ολες οι διοργανωσεις του κλαμπ ειτε ειναι ενας απλος καφες,ειτε τα γενεθλια,η κοπη της πιτας ειναι εξισου σημαντικες.Δεν γινονται απλα για να λεμε οτι εγιναν και παρευρεθηκαμε εκει αλλα σημαινουν πολλα περισσοτερα και το πιο σημαντικο ειναι να περναμε καλα και να το διασκεδαζουμε.Πιστευω οτι χτες τα καταφεραμε μια χαρα.Ειτε εβγαινε ειτε οχι λογος οι FiestaManiacs εκλεισαν με επιτυχια την 2η χρονια τους και βαδιζουν ολοταχως για την 3η.
Μερικες φορες τα λογια ειναι περιττα.Ευχομαι σε ολους μας να ειμαστε καλα και οσο γινετε αγαπημενοι και του χρονου να περασουμε ακομα καλυτερα.Ισως τοτε να μας δωθει η ευκαιρια να κανουμε ολοι μαζι μια αποτιμηση της περιοδου που θα εχει παρελθει.

Περιμενουμε τα χθεσινα ντοκουμεντα για να μπουμε στο ψητο  giggle
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Pit τα είπες όλα.....  worthy worthy worthy




Υ.Γ. Ξέχασα στο πρώτο μου post να γράψω ένα ευχαριστώ στον Κώστα (arka) για την παρουσία του κ για τα τρίγωνα...  ok234
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
ουφ μολις εφτασα σαλονικη!!!!
ολα χτες αψογα περασαμε τελεια ευχομαι και του χρονου να ειμαστε γεροι να ξαναβρεθουμε
χαρηκα πολυ που σας ειδα παλι ολους και τα ειπαμε απο κοντα μιλησαμε γελασαμε ΔΕΝ χορεψα γιατι ο αντρας ο σωστος δεν χορευει ΠΟΤΕ
ενα μεγαλο ευχαριστω στον αδερφο μπαμπη και  την ποπη για την  ολοημερη παρεα και την βοηθεια στο ξενοδοχειο θα ηθελα να ειχα αδεια κανα μηνα να αραξουμε και να γυρισουμε
περιμενω κι εγω να δω φωτο γιατι οπως παντα δεν εβγαλα ουτε μιση.
Παντα τετοια και του χρονου
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
μπράβο ρε παιδια πάντα τέτοια να έχουμε! συγχαρητήρια για την οργάνωση και περιμένουμε και άλλο υλικό
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Εγώ με την σειρά μου θα σας ευχαριστήσω όλους που βρέθηκαν σε αυτή την συγκέντρωση των μανιακών,πρώτους θα ευχαριστήσω πολύ τον arkas ( Κώστα ) + Δώρα όπου ήρθαν από την όμορφη Θεσσαλονίκη για να γιορτάσουμε παρέα τα 2 γενέθλια μας biggrin biggrin
Επίσης να ευχαριστήσω και τα υπόλοιπα παιδιά όπου ήρθαν και συντέλεσαν για την επιτυχία αυτή  biggrin biggrin
Φάγαμε,ήπιαμε όσο μπορούσαμε (οδηγούσαμε και μετά),γελάσαμε,χορεύψαμε,τσακίσαμε τα τρίγωνα......αλλά και την τούρτα όπου δεν υπάρχουν λόγια για την περιγραφή τους.... Βασίλη έκανες τα μαγικά σου για ακόμη μια φορά worthy worthy worthy
εγώ τούρτα έφαγα 3 κομμάτια,πήγαινα από τραπέζι σε τραπέζι  giggle giggle


τώρα περιμένετε το φωτογραφικό υλικό.... ;D ;D ;D
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
τέλεια τα περάσαμε για ακόμη μια φορά!!  biggrin χάρηκα πολύ που είχαμε μαζί μας τον Κώστα από την Θεσσαλονίκη και που είδα όλη την παρέα γενικότερα!! γελάσαμε, ήπιαμε, φάγαμε, φάγαμε την υπέροχη τούρτα του Βασίλη  cheer2 και τα τρίγωνα που έφερε ο Κώστας ok234, χορέψαμε και βγάλαμε και πολλές πολλές φωτό....αναμένουμε λοιπόν να δούμε και απο τα υπόλοιπα μέλη το υλικό τους....  ;D

Χρόνια πολλά και πάλι FiestaManiacs να είμαστε καλά και του χρόνου να γιορτάσουμε και πάλι όλοι μαζί τα γενέθλια!!  biggrin
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Απ ο,τι βλεπω περασατε τελεια οπως παντα!!!
Αντε και του χρονου παιδια παντα τετοια!!!
 

lookmimis

Member
May 13, 2010
216
0
0
52
αθηνα
Μπραβο παιδες βλεπω περασατε τελεια και του χρονου να μπορεσω να με κι εγω κι να χω και φιεστακι !!!!!
Υ.Γ mr.τραβατε με κι ας κλαιω τελικα πηγες
Υ.Γ2 σαν να μου πηρατε ολοι λιγα κιλακια   giggle
Υ.Γ3 κανα κομματι τουρτα περισεψε ?
Υ.Γ4 Νικο δεν ειμαι προδοτης καραρουφιανος ειμαι  tease
 
lookmimis said:
Μπραβο παιδες βλεπω περασατε τελεια και του χρονου να μπορεσω να με κι εγω κι να χω και φιεστακι !!!!!
Υ.Γ mr.τραβατε με κι ας κλαιω τελικα πηγες
Υ.Γ2 σαν να μου πηρατε ολοι λιγα κιλακια   giggle
Υ.Γ3 κανα κομματι τουρτα περισεψε ?
...

Θες κομμάτι για να πάρεις και εσύ κανένα κιλάκι?  b203

Σιγά μην έχει περισσέψει κομμάτι! Τα έφαγε όλα ο Ιάκωβος!  giggle ...φαντάσου ότι εγώ δοκίμασα μόνο λίγο!

Βασίλη η τούρτα ήταν χάλια (για αυτό κανείς δεν έφαγε  giggle )  ...για το φαγητό μία από τα ίδια! Για την παρέα δεν ξέρω γιατί είχα δώσει προσοχή στο κυρίως μενού..άσε που έκλεισαν κ τα φώτα σε κάποια στιγμή.. όσο για τα τρίγωνα του Κώστα το μόνο που έχω να πω είναι ότι δεν ήταν ισόπλευρα!!!  ;D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread