Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Andreas19 said:
και με περισοτερες πορτες!!!!!!!!
και του ken block νομιζω τεσσερις πορτες εχει αλλα ειναι ξυλομενο
αλλοστε και να μπεις εκει δεν καθεσαι πισω...
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
ριξτε μια ματια κ στο φιεστακι του νεου :p !
προσανατολιζομαι αρχικα για φιμε κ μετα για βαψιμο ζαντων σε μαυρο χρωμα !!
ακουω γνωμες :) !
IMG_0383i.jpg

IMG_0377i.jpg

IMG_0384i.jpg
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Πολύ ωραίο το fiestaki σου γείτονα.
Φιμέ πρέπει να βάλεις, όσο για το βάψιμο της ζάντας εγώ τουλάχιστον δεν θα το πρότεινα.
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Να και ενα titanium με αεροτομη σπορ!
Ομορφο το καμαρι σου! να το χεραισε αν και το πηρες σε λαθος χρωμα! ::) :D :D :D



Sweet_Squeeze said:
Πολύ ωραίο το fiestaki σου γείτονα.
Φιμέ πρέπει να βάλεις, όσο για το βάψιμο της ζάντας εγώ τουλάχιστον δεν θα το πρότεινα.
+1 τις συγκεκριμενης ζαντας της φορντ δεν μου αρεσει καθολου προσωπικα και αν τις πεταγες λεφτα πιστευω ειναι κριμα και αδικο!
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
Οντως η ζαντα δεν ειναι παρα πολυ ωραια .. ισως στην πρωτη αλλαγη ελαστικων πεσει πανω η 16αρα του σπορ .. προς το παρων πιστευω οτι με το βαψιμο θα φαινεται μεγαλυτερη κ πιο πρωτοτυπη ! θα δουμε ! να μπουν τα φιμε πρωτα απ ολα !!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Σε μαύρο ή ανθρακί χρώμα (σκούρο γενικότερα) δεν υπάρχει καμία περίπτωση να φαίνεται μεγαλύτερη (η ζάντα). Άποψή μου πάντα...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Πολυ ομορφο το φιεστακι σου Μαριε.....οντως ενα φιμεδακι πιστευω οτι επιβαλεται!!!επισης εγω στην θεση σου αντι να ριξω λεφτα για βαψιμο ζαντας,θα εριχνα ενα ελατηριο χαμηλοματος να αγριεψει λιγο με συνδιασμο το φιμε ;)......
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
Εχεις ενα δικιο ! πρεπει να κοιταξω και το θεμα του χαμηλοματος ! θα δειξει πολυ το κουκλι ! :p
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
αφου το εχουμε μελετησει το θεμα με τα ΜΚ7....αμα κατσει λιγο κατω θα δειξει πιο πολυ απο το να βαλεις ζαντα!!!γνωμη μου παντα ;)
 

black thunder

New member
Jul 25, 2011
93
0
6
39
ειναι μυστικο
μαριε ενα φιμε πιστευω κι εγω πως για αρχη ειναι οτι πρεπει.οσο για τη ζαντα νομιζω πως καλυτερη απο την κουκλαρα 17αρα της φορντ δεν παιζει.απλα τελεια αλλα μεγαλη για 1400 κυβικα.την αεροτομη δωρο σου την εκαναν? εχω κι εγω το ιδιο αλλα σε πενταθυρο και μαυρο και ψαχνομαι πολυ να τη βαλω
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
δυστυχως δεν μου την εκαναν δωρο !! εγω την εκανα δωρο στον εαυτο μου , δινοντας 250 ευρω!! 
ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με το αποτελεσμα του δινει σπορ αισθηση , μιας κ ηθελα το σπορ εξ αρχης .. αλλα λογω της οικονομικης καταστασης χτυπησα το 1.4 ..
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μάριε εγώ δεν θα σου πω για φιμέ γιατί το δικό μου το έχω 3 χρόνια και ακόμα να βάλω φιμέ.....
όσο για την ζάντα που θέλεις να τις βάψεις,αν βάψεις την ζάντα που έχεις θα φαίνεται μικρότερη...βάλε τις 16ρες (πουλάνε πολλές 4δες) και βάψε αυτές κατευθείαν ανθρακί κατα προτίμηση
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
marios7kal said:
δυστυχως δεν μου την εκαναν δωρο !! εγω την εκανα δωρο στον εαυτο μου , δινοντας 250 ευρω!! 
ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με το αποτελεσμα του δινει σπορ αισθηση , μιας κ ηθελα το σπορ εξ αρχης .. αλλα λογω της οικονομικης καταστασης χτυπησα το 1.4 ..

πολυ ομορφο το ασπρουλι σου!! καλα χλμ να εχεις κ καλες μοντες!!!
ποσο ειχε το τιτανιουμ?? γιατι το σπορ εχει 14370 καινουριο!!
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
πολυ ωραιο το αυτοκηνιτακι σου , και σε σωστο χρωμμα.... να το χαιρεσαι... οντως ποσο σου πηγε?? δεν πρεπει να εχει και πολυ μεγαλη διαφορα απο το σπορ
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Να το χαίρεσαι Μάριε το κουκλάκι σου!! καλά και απροβλημάτιστα χλμ να έχεις!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread