Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
δουλευει ενας φιλος στο 24ωρο οποτε θα ανεβω κατευθειαν κατα τις 7!thanks ιακωβε!
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Τελεια απλα....ειχαμε και πολλες ορεξεις μετα βραδακι απο πολλους!!!
 

kostas.ceed

MK7
Member
Oct 14, 2012
139
0
16
44
Αν. Αττικη
www.euboikotopio.gr
Μοντέλο
MK7
οντως ηταν πολυ ωραια.μετα απο αυτη τη συναντηση ευελπιστω να ακολουθησουν και αλλες οποτε και ο πρωτος "παγος" θα εχει σπασει εντελως.
 

Stelios....

Member
Feb 23, 2013
117
0
0
36
Παιανια
Εκ μερους ολων,ευχαριστουμε για την παρουσια σας!ΠΕρασαμε πολυ καλα,ειπαμε λιγα βεβαια,αλλα στο μελλον θα πουμε περισσοτερα!
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Χάρηκα πολύ για την γνωριμία με τα παιδιά!!δεν προλάβαμε να πούμε και πολλά αλλα θα τα ξανά πω με κάποιους σύντομα!!!
Ένα μεγάλο μπραβο και στον Κώστα για την ιδέα που είχε!! ok234 ok234
Πολύ φιλικό το κλίμα και εύχομαι να έπεται και συνεχεια!!
 

georgemav

Member
Jun 8, 2012
245
0
0
μια χαρά ήταν βραδιά...να ξανά κανονίσουμε κανα σκηνικό τετοιο,και να ειμαστε ακόμα περισοτεροι!!!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Μακάρι να μπορούσα να κάτσω κι εγώ περισσότερο... Αλλά η κούραση της ημέρας δε μου έδωσε πολλά περιθώρια. Άντε να κανονίσουμε και την επόμενη και να μπορέσω κι εγώ να γνωρίσω κάποια άτομα.
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ενα μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα kia και τα παιδιά του club...ήταν μια πολύ όμορφη πρώτη γνωριμία και συνάντηση, έστω και μικρή, με πολύ θετικό, φιλικό και ευχάριστο κλίμα ok234 ok234 ok234

Ανταλλάξαμε απόψεις, χάρηκα πολύ που τους γνώρισα, μιλήσαμε για τη μεγάλη μας αγάπη που δεν είναι άλλη απο τα αυτοκίνητα και φυσικά εγώ ως τρελός fiestaκιας δεν μπορούσα να λείψω απο τη συνέχεια της βραδιάς -σε κάτι σκοτάδια με πήγαν,χάθηκα...εγώ δεν ήξερα τίποτα ;) ;) ;) - που ήταν και η αποκορύφωσή της biggrin biggrin biggrin

Εύχομαι σε μια επόμενη συνάντηση με περισσότερο λαό γιατί σίγουρα θα έχουμε πολλά να πούμε ;) ;) ;)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Να ευχαριστήσω και εγώ με την δική μου σειρά το ΚΙΑCLUB που μας έδωσε την ευκαιρία να κάνουμε κάτι διαφορετικό.
Φεύγοντας από την καφετέρεια είχα μια μεγάλη ευχαρίστηση που έβλεπα μια παρέα να πηγαίνουν βόλτα με τα αυτοκίνητά τους στους δρόμους της Αθήνας (άσχετα με το τι αμάξι είχαν)
Χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά όπου μιλήσαμε γενικά, ανταλλάξαμε απόψεις για τα αυτοκίνητά μας,γελάσαμε και φάγαμε...(μερικοί giggle giggle) και ξανά είδα μερικούς μανιακούς

Ελπίζουμε στο άμεσο μέλλον να κανονίσουμε πάλι μια συνάντηση με περισσότερα μέλη από τις 2 πλευρές

Ένα μινι φωτογραφικό υλικό...





Υ.Γ. το άσπρο του Οδυσσέα τα έσπαγε  AR15firing
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Staros said:
Ελπίζουμε στο καλύτερο μέλλον του GPS του Ιάκωβου χαχαχαχα
δεν περίμενα να το σχολιάσεις εσύ πρώτος tease tease
με φάγατε...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread