Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ο χειμώνας έκανε την εμφανισή του και ήρθε η ώρα για την επόμενη συνάντηση των μανιακών την Κυριακή 26-11-2017 και ώρα 17:00 (να έχουμε και λίγο φως να επεξεργαστούμε τις fiestάρες μας  biggrin ).

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο Εν Πλω στη Βουλιαγμένη και σας περιμένουμε όλους.

Για την διευκόλυνση της διέλευσης στο μαγαζί κοιτάξτε τον χάρτη εδώ

Το μαγαζί διαθέτει πάρκινγκ με παρκαδόρους αλλιώς στο δημόσιο πάρκινγκ που βρίσκεται απέναντι από το Εν Πλω.

Θα μας βοηθούσε πολύ να μας ενημερώσετε έγκαιρα για την παρουσία σας αλλά και των ατόμων που θα σας συνοδεύουν.

1. Fiestaris
2. Tomas
3. Georgia89 (?)
4. GIANNIS MK7 1.4
5. pk91
6. ilias86 + 1(?)
7. Τζονάκος Τσ + 1
8. Triantafyllos
9. AndreasEcoBoost
10. PanPag (?)
11. Flintmagic
12.
13.
14.
 

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
Παιδια αν εχω αμαξι θα ερθω... θα εξαρτηθει αν μας παραδωσουν το γερο-focus  το Σαββατο!
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Κατα πασα πιθανοτητα και εγω μεσα!
 
Nov 17, 2017
2
0
0
Αθήνα
Στις 5 η ωρα;

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1511340493[/time]
Και γω μέσα είμαι λογικά και άλλο 1 άτομο θα χω μαζι
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ναι Τζονάκο Τσ, στις 5 απόγευμα, έτσι λέει και στην ανακοίνωση.
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Θα ήθελα να πω ότι θα έρθουμε και εμείς -ίσως οικογενειακώς- αλλά (α) δεν είναι σίγουρο, και (β) αν κατέβουμε, θα κατέβουμε με το Kuga
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Καλό θα ήταν έστω και ως Σάββατο βράδυ να έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο με το αν μπορεί κάποιος να έρθει ή όχι, νομίζω ότι δεν είναι και τόσο δύσκολο 1 ημέρα πριν, σωστά? Όταν λες οικογενειακώς, πόσα άτομα?

Όσο για το Kuga, εννοείται ότι αυτό δεν είναι θέμα... απλά θα πας στη διπλανή συνάντηση του Kuga Club  :D. αστειεύομαι... σε περιμένουμε!
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Καλά ναι, μπορεί και σήμερα το απόγευμα να ξέρω σίγουρα, όπως ίσως καταλαβαίνετε το ΣΚ είναι διήμερο οικογενειακών τρεξιμάτων και υποχρεώσεων :) Αν έρθουμε όλοι, είμαστε 4, αλλά τα μικρά προφανώς δεν μετράνε, γιατί (α) δύσκολα βάζουν κώλο κάτω, και (β) κάποιος από εμάς θα τα κυνηγάει :D Αλλά τελικά, μπορεί απλά να έρθω μόνος μου...

Θα επιβεβαιώσω για να ξέρετε τι και πως...
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Και προφανώς, όπως συνήθως συμβαίνει, έχουμε όχι μία, αλλά δύο υποχρεώσεις, συνεχόμενες κιόλας. Οπότε άκυρο από μένα....

Κάντε το χαβαλέ σας τώρα παιδιά, όσο είστε νέοι και προλαβαίνετε, μετά θα είναι δύσκολα τα πράγματα ;)
 

Fiestaris

Original poster
Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστούμε που μας ενημερωσες και κρίμα που δε μπορείς, σίγουρα όμως θα μπορέσεις κάποια άλλη  :)

Όσο για νέοι, μη βάζεις και στοίχημα...οι ηλικίες ποικίλλουν εδώ μέσα  ;)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
The Ace said:
Και προφανώς, όπως συνήθως συμβαίνει, έχουμε όχι μία, αλλά δύο υποχρεώσεις, συνεχόμενες κιόλας. Οπότε άκυρο από μένα....

Κάντε το χαβαλέ σας τώρα παιδιά, όσο είστε νέοι και προλαβαίνετε, μετά θα είναι δύσκολα τα πράγματα ;)

δυσκολα και γεματα ευθυνες και υποχρεωσεις ΑΛΛΑ γεματα χαρα και συγκινησεις!!! και μερικοι απο εμας ειμαστε ηδη σαν και εσενα και κοιταμε μηπως μπορεσουμε να παρεβρεθουμε εστω για λιγο ....αλλα δεν το κοβω!!!!
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Καλά ναι, προφανώς και κάποιοι εδώ μέσα θα είναι στην ίδια ή μεγαλύτερη ηλικία από μένα (αλλά να μου πεις, πόσοι θα είναι αυτοί ? 1,2 άτομα ? ;) ), αυτά τα λέω περισσότερο για να τα ακούσω εγώ ο ίδιος :D

Κάποτε σηκωνόμασταν από Σαββατιάτικο πρωϊνό καφέ και φεύγαμε για πίστα Σέρρες έτσι, για να κάνουμε τη βόλτα μας....
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
The Ace said:
Καλά ναι, μπορεί και σήμερα το απόγευμα να ξέρω σίγουρα, όπως ίσως καταλαβαίνετε το ΣΚ είναι διήμερο οικογενειακών τρεξιμάτων και υποχρεώσεων :) Αν έρθουμε όλοι, είμαστε 4, αλλά τα μικρά προφανώς δεν μετράνε, γιατί (α) δύσκολα βάζουν κώλο κάτω, και (β) κάποιος από εμάς θα τα κυνηγάει :D Αλλά τελικά, μπορεί απλά να έρθω μόνος μου...

Θα επιβεβαιώσω για να ξέρετε τι και πως...
Μπορεί να έρθω και εγώ οικογενειακά αλλά με το mondeo..θα κάτσω δίπλα στο Kuga
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread