Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
pk91 said:
Οπως ο crazy ετσι και εγω αν καταφερω να τελειωσω γρηγορα απο την δουλεια θα σας βρω στο καφε!

Να σου γραψω καμια αναρρωτική να την δωσεις στο αφεντικο σου?
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Georgia89 said:
Να σου γραψω καμια αναρρωτική να την δωσεις στο αφεντικο σου?
Θα μου χρειαστει σιγουρα!Κανε τα κουμαντα σου!
 

Kapsoulias

New member
MK7
Mar 10, 2018
72
0
6
33
Αθηνα
Μοντέλο
MK7
Και εγώ παιδιά δυστυχώς από ότι καταλάβατε δεν τα κατάφερα να έρθω με μπιφτεκοσαν στην δουλειά και έπιασα νωρίτερα... Καλά να περάσετε!!!
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Μπορεί να μην με είδατε αλλά το πνεύμα και το μυαλό μου ήταν εκεί και σας έβγαζε φωτογραφίες...
Χάρηκα πολύ που είδα παλιά μέλη ξανά στα meet μας αλλά και νέα μέλη που ήρθαν να σας (μας) γνωρίσουν ...

Ξέρω ότι έχετε βγάλει και άλλοι φωτογραφίες... Για να δω και τις δικές σας...

31389612137_84a5a73549_c.jpg


31389613807_d513a6c4f4_c.jpg


31389617207_a8a2757e8d_c.jpg


31389619847_15e0ea6f46_c.jpg


45605293954_fde6a6bf0c_c.jpg
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
junior συνάντηση σήμερα και πολύ μου άρεσε!!!  :-* :-* :-*

Πραγματικά πολύ όμορφος χώρος, ζεστή παρέα και περάσαμε super, όπως ξέρουμε άλλωστε να περνάμε πάντα εμείς οι maniacs!!! Ε άντε και για εμάς τις μανούλες ακόμα πιο όμορφα καθότι ξεσκάσαμε λίγο παρόλο που ήμασταν σε junior κατάσταση (κυνηγητό) ::) ::) ::)

Εύχομαι σε όλους Καλές Γιορτές με υγεία πάνω απ όλα και ασφαλή χιλιόμετρα!!!  ok234 ok234 ok234
 

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
                                                    ok234    Υπέροχα.  ok234

Αυτή είναι η λέξη που μπορώ να περιγράψω την σημερινή συνάντηση η οποία με έφερε κοντά για ακόμα μια φορά σε αγαπημένα πρόσωπα και με γνώρισε σε καινούργια. Να πω την αλήθεια μου λείψανε και άλλα μέλη που ήθελα πολύ να δω αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν μπόρεσαν να παρεβρεθούν.
Παρ όλα αυτά...εύχομαι σε όλους Καλές Γιορτές με Υγεία,να περάσετε τέλεια αυτές τις Άγιες Μέρες και να μας φωτίσει ο Θεός να μας κρατάει δυνατούς..ενωμένους...να μεγαλώνει η οικογένεια των FiestaManiacs με περισσότερες συναντήσεις και περισσότερες συμμετοχές.
Χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα  :)
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Τα λόγια περιττά,χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα όλους(παλιούς-νέους)!Να ευχηθώ με την σειρά μου καλές γιορτές,κι ένα ακόμη πιο Fiestamaniακο έτος αυτό που θα μας έρθει σε λίγες μέρες :)
 
Χάρηκα πολύ χθες που γνώρισα αρκετά παιδιά από κοντά...ύστερα από αρκετό καιρό απουσίας!

Στη λίγη ώρα που κάθισα...έμαθα από τους υπέροχους τρόπους, για να είναι κουκλί από εμφάνιση ένα μκ6  (ακούς madman? tease )  ...μέχρι και ότι φέτος το μέλι της Κρήτης δεν ήταν και τόσο καλό(μην ακούς Μιχάλη qq )!  

Δυστυχώς δεν έκατσα πολύ γιατί το Nosάκι με έδιωχνε!  giggle

Μπράβο σε όλους, για την ¨δουλειά¨που έχουν κάνει έτσι ώστε η οικογένεια των Fiestamaniacs να είναι δυνατή!
Σας εύχομαι ότι καλύτερο για το 2019!
 

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
mk1 Stelios said:
Χάρηκα πολύ χθες που γνώρισα αρκετά παιδιά από κοντά...ύστερα από αρκετό καιρό απουσίας!

Στη λίγη ώρα που κάθισα...έμαθα από τους υπέροχους τρόπους, για να είναι κουκλί από εμφάνιση ένα μκ6  (ακούς madman? tease )  ...μέχρι και ότι φέτος το μέλι της Κρήτης δεν ήταν και τόσο καλό(μην ακούς Μιχάλη qq )! 

Δυστυχώς δεν έκατσα πολύ γιατί το Nosάκι με έδιωχνε!  giggle

Μπράβο σε όλους, για την ¨δουλειά¨που έχουν κάνει έτσι ώστε η οικογένεια των Fiestamaniacs να είναι δυνατή!
Σας εύχομαι ότι καλύτερο για το 2019!
Σε ευχαριστώ πολύ Στέλιο για τα καλά σου λόγια.
Είμαι ευτυχής που σε γνώρισα και απο κοντά εισαι άνθρωπος με πολύ μεράκι..γνώσεις..και χαίρομαι που εχω τέτοιους ανθρώπους σαν και σένα δίπλα μου.
Αυτό ισχύει βέβαια και για πολλά παιδιά από εδώ μέσα.
Η κοινή μας Αγάπη τα Fiesta και οι φιλίες που δημιουργούνται μεσα απο αυτό το Club είναι ανεκτίμητες.Βαδίζουμε στον Ένατο χρονο και είμαστε ακομα εδώ..δυνατοί.Αυτό λέει πολλά ! ! !
Καλές Γιορτές σε όλους/όλες με Υγεία !  :) <3
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Τελεια συναντηση και χαρηκα πολυ που ειδα ξανα και παλια,και καινουργια μελη(και οχι μελι ) :D :D :D

περασαμε τελεια για ακομα μια φορα οπως ξερουν να κανουν παντα οι maniacs!!!

Στελιο τι να κανουμε ?? αφου ''τρομοκρατησες'' τον nosακο και σε φοβοταν  :D :D :D

Να πω και εγω με την σειρα μου να εχουμε καλες γιορτες και το 2019 να μας φερει υγεια σε εμας και στα αγαπημενα μας προσωπα αλλα και ασφαλη χλμ!!! τα λεμε απο κοντα του χρονου πιο δυναμικα ;)
 

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
nos7 said:
Τελεια συναντηση και χαρηκα πολυ που ειδα ξανα και παλια,και καινουργια μελη(και οχι μελι ) :D :D :D

περασαμε τελεια για ακομα μια φορα οπως ξερουν να κανουν παντα οι maniacs!!!

Στελιο τι να κανουμε ?? αφου ''τρομοκρατησες'' τον nosακο και σε φοβοταν  :D :D :D

Να πω και εγω με την σειρα μου να εχουμε καλες γιορτες και το 2019 να μας φερει υγεια σε εμας και στα αγαπημενα μας προσωπα αλλα και ασφαλη χλμ!!! τα λεμε απο κοντα του χρονου πιο δυναμικα ;)
Φοβερη συνάντηση...παλι καναμε τον χαμουλη μας!!!
Δεν καταλαβαινω όμως ως προς τι η επεξήγηση στο "μέλη"
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread