Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

dipar

Original poster
New member
May 9, 2010
78
0
0
μεσα στο μηνα λογικα θα παραγγειλω ριγες η' καποιο αυτοκολλητο για το αμαξι μου απο το www.dmb.uk.com..θελει κανενας αλλος να παρει τπτ και να μοιραστουμε τα μεταφορικα?



υ.γ. αν δεν ειναι το σωστο μερος για το θεμα σας παρακαλω μεταφερετε το οπου νομιζετε οτι πρεπει...
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Έχει διάφορα σχέδια....(π.χ. να λέει ford, να μην έχει τίποτε επάνω, να λέει ZS...zetec S, να λέει S...αν θυμάμαι καλά, να κάνει σταδιακό σβήσιμ ο πρός το πίσω μέρος, νααείναι το σήμα το λογότυπο στο εμπρός ή στο πίσω μέρος) θέλει ψάξιμο και αναλόγως με τα γούστα σου θα παραγγείλεις. Επίσης διαλέγεις και χρώμα.
 

dipar

Original poster
New member
May 9, 2010
78
0
0
http://www.dmb.uk.com/cart.php?m=product_vendor_list&pageNumber=2&c=&v=24&sortBy=undefined&search=
απο αυτη τη σελιδα και μετα κοιτα...ειναι ολα για φιεστα αρα κανουν για ολους μας!αλλαζουν τα σχεδια και τα χρωματα... ;)
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Ειμαι σιγουρος αμα δειτε την αλλαγη που εκανα στης δικαιες μου θα σας αρεσουν,θα σας βαλω φωτο καποια στιγμη..
 

moredread

New member
May 16, 2010
54
0
6
να ρωτήσω ρε παίδες...για το γαλάζιο χρώμα ....τι stripes Μπορουν να μπουν κ τι χρώμα? εμένα μου φαίνεται οτι με το χρώμα που έχει δεν θα του πηγαίνει τίποτα!

για ΜΚ6 2004 κάνουν αυτα τα stripes...γιατι ο μπροστινός προφυλακτήρας δεν βλέπω να έχει μέχρι κάτω κάτω...που είναι se mas  :'(
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
moredread said:
να ρωτήσω ρε παίδες...για το γαλάζιο χρώμα ....τι stripes Μπορουν να μπουν κ τι χρώμα? εμένα μου φαίνεται οτι με το χρώμα που έχει δεν θα του πηγαίνει τίποτα!

για ΜΚ6 2004 κάνουν αυτα τα stripes...γιατι ο μπροστινός προφυλακτήρας δεν βλέπω να έχει μέχρι κάτω κάτω...που είναι se mas  :'(

Δεν ξερω... Ασπρες, η μαυρες?
 

moredread

New member
May 16, 2010
54
0
6
¨Εχω το πιο ανοιχτό χρώμα...ποιο γαλάζιο...

τι χρώμα θα ταίριαζε γι'αυτο?
 

moredread

New member
May 16, 2010
54
0
6
Οκεικ...θα τραβήξω φωτος το Σ/Κ γιατι δεν εχω φωτογραφική! :D

το ψήνω για τις άσπρες η καμια απόχρωση του γαλάζιου

αυτές που κάνουν Fade...για Μκ6 PROlift κανουν?

@pitbull η γωτο που ανεβασες ειναι απο facelift...έχει τον άλλο προφυλακτήρα

αυτό το χρώμα έχω
http://3.bp.blogspot.com/_Cs0MvonlPI4/Sbq9I1V_RJI/AAAAAAAABrc/6kFx6TZwpcY/s1600-h/in_Ford_Fiesta_2002_17.jpg
 

lockS

New member
May 16, 2010
57
0
0
moredread σιγουρα λευκο του παει καλυτερα +1,μην το συζητας καν.οσοι θα βαλετε στο πλαι κοιταξτε και την επιλογη fade out αν υπαρχουν και ταιριαζουν στο χρωμα σας,απλα κλασης ανωτερο απο τις συμβατικες μονοχρωμες και αισθητικα αναβαθμιζετε κατα πολυ η εικονα του αμαξιου.
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
lockS said:
moredread σιγουρα λευκο του παει καλυτερα +1,μην το συζητας καν.οσοι θα βαλετε στο πλαι κοιταξτε και την επιλογη fade out αν υπαρχουν και ταιριαζουν στο χρωμα σας,απλα κλασης ανωτερο απο τις συμβατικες μονοχρωμες και αισθητικα αναβαθμιζετε κατα πολυ η εικονα του αμαξιου.


+1

λευκές...
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ωραιο το χρωματακι moredread,οι ασπρες θα του πηγαινουν μια χαρα.Εγω ρωτησα σε μαγαζι σημερα και μου ειπε κανα 45Ε θα πανε οι πλαινες ριγες χωρις λογοτυπο.
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
εγω με το θεμα stipes αγοραζω απο μαγαζι οσο θελω αυτοκολλητο (λευκο βινυλιο παντα) και τις βαζω μονος μου με σαπουνονερο και κοστος?.... σχεδον τιποτα
 

evans

Rookie
May 9, 2010
14
0
1
Αθηνa
www.snowboard.gr
αν παραγγειλετε παλι θελω ενα ζευγαρι σκετες που να ξεβαφουν προς τα πισω σταδιακα οποιος κανει την καλη ας μ στειλει ενα πμ να κανονισουμε για τα λεφτα
 

pyrgiotis

New member
May 26, 2010
86
0
0
39
Πυργος Ηλειας
Το συγκεκριμενο μαγαζι βγαζει πολυ ποιοτικα πραγματα, και νομιζω ειναι και officialy licensed απο τη μαμα Ford για stripe kits και αλλα πραγματα.

Εχω αγορασει τις ριγες του Fiesta και κατι αλλα ψιλα απο εκει.
Γρηγορη παραδοση και οικονομικος στα μεταφορικα.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread