Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
2009 Γ ΕΣΣΟ Π.Ν
ΠΟΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΕΥΣΗ
1 ΜΗΝΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Α.Σ
ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Δ.Ε.Ν

Οχι και ασχημα...  :police:
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ilias86 said:
Και εκει που ολα ηταν ησυχα και ωραια..

"Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την 2012 Α΄ ΕΣΣΟ (Φεβρουάριος) δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 154/2011 την 01/02/2012 σε Κέντρο Εκπαιδεύσεως Τεθωρακισμένων (ΚΕΤΘ) (ΑΥΛΩΝΑ).
Έχετε επιλεγεί Τεθωρακισμένα."
θα σε πιασει και η αυξηση μάλλον..!μη χαλιεσαι,καλυτερα ειναι εκει μεσα παρα εξω!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
fiestAKHS said:
μονο στρατιωτες ???ΕΠ.ΟΠ στ ναυτικο ειμαι...απολυομαι σε καμια 40αρια χρονακια !!χαχαχαχα !!!
Ομορφανντρααααα μου!!!! Δεν πειραζει!!!! Σε καταλαβαινω απολυτα!!!! Και εγω τοσα μετραω πανω κατω  :D :D :D
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Ενα δειγμα για το τι καναμε στη Κυπρο..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2IjUNGvQU6w&feature=related[/youtube]
 
May 15, 2011
282
1
0
31
scorpion said:
μην κλαιτε...
εγω πηγα -07 α εσσο παρουσιαστηκα στου παλασκα για 1 βδομαδα,μετα 20 μερες στον πορο,15 μερες αδεια ορκομωσιας,1 βδομαδα παλι στου παλασκα.5 μηνες στην σαλαμυκονο και απολυθηκα απο το ν.ν.α. οπου εκατσα 5,5 μηνες  (ν.ν.α. = ναυτικο νοσοκομειο αθηνων κολωνακι)

χαχαχαχα

nos7 said:
λοιπον ακουστε και την δικια μου δραματικη ιστορια και ειμαι σιγουρος οτι θα κλαιτε με μαυρο δακρυ.....2006 Δ' ΕΣΣΟ παρουσιαστικα Παλασκα....μετα απο 1 μερα εφυγα και πηγα 16 μερες Πορο...μετα ξανα Παλασκα για μιση μερα μεχρι να παρω ειδικοτητα Τ.Π.Β(τεχνικος πυροβολικου) και μετα 11 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΟΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..............11 μηνες στα συνορα Ψυχικου-Χαλανδριου στο Πενταγωνο!!!!:p :p :p :p :p

μπηκα να πω και εγω για την πορεια μου στον στρατο και τι να δω...αυτα τα καλα τα παιδια ιακωβος και μιχαλης πρεπει στην θητεια τους να αγανακτησαν...χαχαχα..λοιπον ας ξεκινησω:
Τεθωρας Γ ΕΣΣΟ 2011 ΟΔΜΑ(Οδηγος Μεσου Αρματως LEO1A5)
26/9/2011 Αυλωνας(2 μηνες σχεδον)
17/11/2011 221 ΕΜΑ Πλατη Εβρου(5 μηνες σχεδον συνορα κυριολεκτηκα..τελευταιο στρατοπαιδο της ελλαδας,μεναμε σε κοντεινερ που τα ειχανε στο κοσσοβο)
16/4/2012 Αυλωνας για το υπολοιπο
κατα την διαρκεια στον εβρο ειχα περασει απο ξανθη για βολες,απο αλεξανδρουπολη,ορεστιαδα...η αληθεια ειναι πως δεν ειχα και την πιο ευκολη θητεια θα προτημουσα κατι πιο λαιτ απο τα -20 και τα τρεξιματα της μοναδας αλλα τι να κανουμε...
 

GTboy

Member
May 13, 2012
109
0
16
Athens
Πηγαμε τρομαρα τους..και μαλιστα ηταν μακρας θητειας,κληρωθηκε πακετο full extra!..απο τους τυχερους και γω που υπηρετησαν γεματο 18μηνο!και στα πιο απομακρα σημεια!Ελληνοτουρκικα συνορα..ελληνοαλβανικα συνορα..οπου μπαινει καρφι για να κρεμαστει ο χαρτης στον τοιχο :D σπιτι γυρισα παρα μονο οταν...απολυθηκα πλεον :mad:
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
42
Νεα Ιωνια
Το όπλο είναι 1.. κλασική ατάκα ζητώ η μαυρίλα.  τεθωρας 2007 Αυλώνα-Γιάννενα (οδ.αυτ.) απο πάντα οδηγός :), Ρόδο γ@#% το υπέροχο και εξωτικό Γεναδι(ούτε άσφαλτο δεν είχαν) και μετα επιστροφή Αθήνα 401 οδηγός ασθενοφορου
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
arkas said:
θα ηθελα κι εγω να σας γραψω την λιγοστη εμπειρια μου στο στρατο αλλα θα γραφω μερες οποτε.......... :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
Αστο δεν σε παιρνει
 

lefteris

Pro Member
Oct 15, 2011
406
0
0
41
Αθήνα
arkas said:
θα ηθελα κι εγω να σας γραψω την λιγοστη εμπειρια μου στο στρατο αλλα θα γραφω μερες οποτε.......... :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
grg019 said:
Αστο δεν σε παιρνει

Ήμασταν ηθοποιοί και θεατές ταυτόχρονα στο θέατρο το παραλόγου.
Μήν γράψετε πολλά.Δέν αξίζει κάν το σωματικό λίπος που θα αφήσουμε πάνω στα πλήκτρα...

07Β' ΕΣΣΟ (aka 299), Πολυβολητής

2/39 ΣΕ-Μεσολόγγι
298 ΜΚ/ΤΕ-Σάμος
239 ΜΚ/ΤΕ-Σάμος
Ε.Φ. Ψιλής Άμμου-Σάμος
ΣΣΕ-Αθήνα

Αυτό το ΗΚ11 και το MG3 στο λαιμό μου έκατσαν...
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Ε και εγω προσφατα πηρα το απολυτηριο μου...
Παρουσιαστηκα στην Αυλωνα, σωμα τεθωρακισμενων 2012Α εσσο
Παραμεθωριο στην Λημνο 88 ΕΜΑ
Αυλωνα το τελευταιο διαστημα λογω δυσμενους μεταθεσης

Υ.Γ. Στη θητεια μου γνωρισα πολυ μεγαλη εμπλοκη (15-1 , 20-1) και ακομα και στην Αυλωνα πηρα ελαχιστες εξοδους
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread