Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

George.B.

Original poster
New member
Dec 9, 2019
82
22
8
Έχει σπάσει το "Τ" στο σωληνάκι τον υαλοκαθαριστήρων. Το έχει αλλάξει κάνεις; Στην ford μου είπαν 10€-15€. Λέω να πάω να δω σε τρακαρισμένα αν δεν έχει κάποιος εναλλακτική λύση.
 
May 27, 2020
170
28
28
26
Μοντέλο
MK6
Μηπως μπορεις να "κουμπωσεις" το σωληνακι εκει που ηταν το Τ και να το πιασεις με ενα ταϊραπ;
Το ιδιο ειχα παθει με το βυσμα που εχει απο κατω η αντλια, ηταν σπασμενο και σε 2 μερες εχανε ολο το νερο που εβαζα. Απλα το εβγαλα και επιασα το σωληνακι καυευθειαν πανω στην αντλια με ενα ταϊραπ και απο τοτε κομπλε.
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Πήγαινε μια βόλτα από μαγαζιά με φυτά-κηπουρικής ή κάποιο μεγάλο τύπο Praktiker, Leroy κλπ, θα βρεις όλες τις διαστάσεις και σε όλες τις διατάξεις. Απλά θα αναγκαστείς να αγοράσεις αρκετά από δαύτα γιατί έρχονται σε σακουλάκια, με κόστος 2-3 ευρώ....
 
May 16, 2019
7
0
1
Πειραιάς
Μοντέλο
MK6.5
Εμένα πάντως που μου είχε σπάσει, από μαγαζί με ανταλλακτικά ford 3-4€ το πήρα. Μήπως να κοιτάξεις και σε κανένα άλλο μαγαζί;
 

George.B.

Original poster
New member
Dec 9, 2019
82
22
8
Konstantinoss6 said:
Εμένα πάντως που μου είχε σπάσει, από μαγαζί με ανταλλακτικά ford 3-4€ το πήρα. Μήπως να κοιτάξεις και σε κανένα άλλο μαγαζί;

Αν θες στείλε μου σε Pm από που το πήρες να τσεκάρω.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread