Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

theofiloss

Original poster
Rookie
MK7
Jun 24, 2021
29
1
3
Μοντέλο
MK7
Καλημέρα παιδιά έχω ένα fiesta mk7 1.6 και σήμερα το πρωί βρήκα λάδια κάτω το πήγα κατευθείαν στην αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι το καπάκι της 5 από το σασμάν στάζει λάδι και μου είπαν ότι πρέπει να κατεβεί όλο το σασμάν για να κληθεί αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γτ πρέπει ν κατέβει όλο το σασμάν γ ένα καπάκι το ποιο φαίνεται κανονικά
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,038
155
63
Μοντέλο
MK6
Χαίρετε. Η εγγύηση ισχύει;
Αν δεν ισχύει απευθύνσου σε κάποιο απλό συνεργείο, αλλιώς ερώτησε σε κάποια άλλη αντιπροσωπεία.
 
Last edited:

theofiloss

Original poster
Rookie
MK7
Jun 24, 2021
29
1
3
Μοντέλο
MK7
Δεν έχει εγγύηση το αμάξι είναι του 10 και η αντιπροσωπεία μου είπε αυτό για ένα καπάκι από το σασμάν το οποίο φαίνεται κι όλας αν βγάλεις την ρόδα και τους θόλους να μου κατεβάσουν το σασμάν δεν μπορώ να καταλάβω
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,038
155
63
Μοντέλο
MK6
Τότε αν θέλεις πηγαίνε το αλλού σε άλλη αντιπροσωπεία ή σε κάποιο απλό συνεργείο, οι αντιπροσωπείες ζητάνε περισσότερο.
Αν θέλεις επισημανέ το αν γίνεται να αλλαχθεί έτσι όπως λές.
 

theofiloss

Original poster
Rookie
MK7
Jun 24, 2021
29
1
3
Μοντέλο
MK7
Ναι αυτό θ κάνω γτ μου ζητάνε αλλά τώρα που το είδα είχε μια βίδα λασκα την έσφιξα έβαλα ένα δοχείο από κάτω το άφησα όλο το βράδυ και δεν έσταξε τίποτα δεν ξέρω πρέπει ν το προσέξω στο σασμάν πάντως έχω βάλει και προσθέτω ενισχυτικό σασμάν όταν έκανα την αλλαγή στης βαλβολίνες
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,038
155
63
Μοντέλο
MK6
Αφησε το να δεις πως θα ειναι. Πιθανως να λυθηκε το προβλημα.
 

theofiloss

Original poster
Rookie
MK7
Jun 24, 2021
29
1
3
Μοντέλο
MK7
Καλά ναι εννοείται αν και τώρα που το είδα το πρωί δεν είχα διαρροή θα το παρακολουθήσω λίγο ακόμα αυτές της μέρες πριν το πάω
 

theofiloss

Original poster
Rookie
MK7
Jun 24, 2021
29
1
3
Μοντέλο
MK7
Ξέρει κανείς τι βαλβολίνη φοράει ;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread