Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

antonisgiannena

Original poster
New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Παιδιά καλησπερα, χρειάζομαι τα φωτα σας γιατί ειδάλλως θα το σπάσω...
Να σας πω το story μου... Βρισκω τελοσπάντων πως συγχρονιζει το usb απ' το πλήκτρο εγγραφής φωνής,με τα χίλια ζόρια γιατί το βιβλιαράκι του ειναι στα γαλλικά,πορτογαλικά ούτε κ γω ξερω σε τι, το συγχρονιζω απ' κει παίζει για λίγο βγάζω το usb κ βάζω το κινητό να δω αν θα παίξει απ' κει κ απ' κει πέρα ακρα του τάφου σιωπή! Προσπαθω να το συγχρονισω απ' τις επιλογές με τα πλήκτρα,γιατί έπειτα βρήκα πως συγχρονιζει κ απ' τα πλήκτρα αλλα τζίφος η δουλεια. Μου λεει, ότι κ καλα συγχρονιζει κ please wait, αλλα @@ !!!α Άλλαξα κ usb αλλα πάλι τα ιδιαι! Παρακαλώ πολυ τα φωτα σας για το καλο της κονσόλας!ευχαριστω!
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Πάτα το Aux δυο τρεις φορες... αλλάζει mode και πάει από usb σε auxilliary κτλ.
 

antonisgiannena

Original poster
New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Το έκανα κ αυτο αλλα δεν θελει να διαβάσει το usb... Κανω αυτο που λες παω στο usb μου λεει intialized κάτι please wait αλλα δεν βλέπω προκοπη...
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Για να ακούσεις μουσική από το κινητό σου, ενεργοποίησε το bluetooth audio (πατώντας πολλές φορές το aux μέχρι να εμφανιστεί η επιλογή). Αυτό προϋποθέτει ότι έχεις συγχρονίσει το κινητό σου μέσω bluetooth με το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου.
Αν θέλεις να παίξει το κινητό μουσική μέσω του usb (συνδεδεμένο με καλώδιο στο αυτοκίνητο), τότε πρέπει από το κινητό σου να πας στις ρυθμίσεις και να ενεργοποιήσεις το USB Debugging Mode.

http://www.kingoapp.com/root-tutorials/how-to-enable-usb-debugging-mode-on-android.htm
 

antonisgiannena

Original poster
New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Κ αν δεν θέλω απ' το κινητο;θέλω απ' φλασακι;στο φλασακι μου τα χαλάει...δεν μπορεί να συγχρονισει...ενω μολις το βρήκα έπαιξε κανονικά...
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κλείσε και άνοιξε το ηχοσύστημα. Μήπως κόλλησε. Αλλιώς πάρε το στικάκι στον υπολογιστή σου και τσέκαρέ το μήπως δε λειτουργεί σωστά, γι' αυτό και σου κολλάει στο αυτοκίνητο.
 

antonisgiannena

Original poster
New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Το έκανα κ αυτο...του άλλαξα κ στικακι κ όλα...δεν ξερω...ξενερωσα...

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1427708346[/time]
Καλησπερα λεβέντες, καταρχήν να σας ευχάριστησω για τις άμεσες απαντησεις σας κ δεύτερον να σας ενημερώσω ότι το πρόβλημα λύθηκε μονο του... Σημερα το πρωί που πήγα να το πάρω το επέλεξα πάλι μέσω πλήκτρων κ όλα κομπλέ...απ ότι φαίνεται ήθελε να μεινει κλειστο για περισσότερη ώρα η κονσόλα...τωρα αν αντιμετωπίσω κτ καινούργιο θα σας ενημερώσω.
Ευχαριστώ κ πάλι :D
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Mια χαρά, μπράβο  ok234  Ηλεκτρονικά είναι αυτά, καμιά φορά κολλάνε όπως ανέφερα και παραπάνω..
 

antonisgiannena

Original poster
New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Εεεεε...αλλα κολλάμε λάθος στιγμες αυτο ειναι το θέμα...τεσπα...τελος καλο όλα καλα! Προς το παρον τουλάχιστον! Ευχαριστώ κ πάλι για το ε διαφέρον σας!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread