Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Δίαβασα και εγώ ολα τα παραπάνω και ψάχνω σηματάκια για το mk6 μου. Αν έχει βρεί κανένας κάπου να πάρω ας μου δώσει πηγή...
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Υ.Γ. μιλώντας με ένα φίλο μου είπε οτι πολλοί τα βάφουν και δεντα αλλάζουν. Δέν έχω δεί το αποτέλεδμα ακόμα αλλά δεν ξέρω αν θα είναι καλό. Έχει κανείς δοκειμάσει να τα βάψει ? Ακίζει? Που και πόσο?
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Απο το τίποτα... :( :( :(

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1430253501[/time]
Έχω ψάξει παντού δεν μπορεί να μην υπάρχουν πουθενά σηματάκια...
ξέρει κανένας τις διαστάσεις έστω?
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Καλησπερα σε ολους.. Μιας και εβαψα το αμαξι ολο εξωτερικα μετα το τρακαρισματακι ηρθε η ωρα και για τα σηματα μιας και μου χαλανε το γουστο!!! Διαβαζοντας εδω και ψαχνωντας λιγο δεν εχω βρει κατι σε αξιολογο aftermarket αυτοκολητο ή κατι παραπλησιο... H DMB αν καταλαβα καλα κ οσο εψαξα το σιτε της δεν βγαζει πλεον... Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω ή να φτιαξω??? Ρωταω μιας και δεν βρισκω καποια καλη λυση αν μπορει να βοηθησει καποιος... Ευχαριστω...
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Η σε μαυρο ή σε κοκκινο Κωστα μιας και το αμαξι εγινε καθαρο γκρι!!! Νομιζω το μαυρο θα πηγαινε καλυτερα..!
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Σε άλλο χρώμα είχα ψάξει και εγώ στο παρελθών χωρίς αποτέλεσμα.
Βινύλιο νομίζω είναι αυτό που φτιάχνεται με πρέσα και βάφετε σε ότι χρώμα θέλεις.
Υπήρχε ένα σάιτ απο Αγγλία που είχε αλλά δεν έχει πια.
Αν βρεις κάτι στείλε μου και εμένα. Η δική μου αναζήτηση δεν είχε αποτελέσματα. Το μόνο που είχα βρει ήταν στο ebay περίπου 30€ ανά σηματάκι και χωρίς αποστολή στην Ελλάδα
 

Spel

New member
Dec 25, 2013
68
0
0
35
Αθήνα
Ευχαριστουμε Αρκα! Απο Δευτερα θα παω σε ενα κοντα στο σπιτι μου στην Αθηνα να ρωτησω... Mano μοκις μαθω λεπτομεριες τιμες κτλ θα ενημερωσω..!
 

kouv

Member
Oct 3, 2013
134
0
16
33
Καλαματα
Θα ήθελα να αντικαταστησω το σήμα <<FORD>> που έχει το αυτοκίνητο μπροστά στην γρίλια και πίσω στο πορτμπαγκάζ που είναι με μπλε  να το κάνω με κόκκινο. (Το έχω βρει από έξω με μαύρο χρώμα και κόκκινα γράμματα το λογότυπο άλλα είναι πανάκριβο.)
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
kouv said:
Θα ήθελα να αντικαταστησω το σήμα <<FORD>> που έχει το αυτοκίνητο μπροστά στην γρίλια και πίσω στο πορτμπαγκάζ που είναι με μπλε  να το κάνω με κόκκινο. (Το έχω βρει από έξω με μαύρο χρώμα και κόκκινα γράμματα το λογότυπο άλλα είναι πανάκριβο.)
Πού το έχεις βρεί φίλε μου;
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Και στο car.gr υπάρχουν σε κόκκινο και κίτρινο αλλά σε τιμές 30€-40€!
Σε άλλο χρώμα πουθενά! έχει μόνο στο ebay χωρίς αποστολή στην Ελλάδα!
 

kouv

Member
Oct 3, 2013
134
0
16
33
Καλαματα
ok ευχαριστώ θα περάσω από το κατάστημα στην αμφιθεας να τα δω. Στο ebay τα είχα δει.
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Το ψάχνω καιρό και σήμερα μιλώντας με έναν γνωστό μου είπε ότι λογικά τα αυτοκόλλητα που όλοι έχουμε δει σε google και ebay  είναι βινυλιογραφή. Ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε κάποιον να φτιάχνει τέτοια . Ίσως για ένα μόνο να μην αξίζει να ασχοληθεί κάποιος αλλά απο ότι βλέπω είμαστε πολλοί που θέλουμε και αν πάει και όσο υπολογίζω σε τιμή θα θέλουν ακόμα πιο πολλοί.
Αρχικά ξέρει κανένας αν αυτό που ψάχνουμε είναι βινυλιογραφή και μετά που μπορούμε να βρούμε κάποιον να φτιάχνει?
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Πριν κανένα χρόνο επειδή μου είχε χαλάσει το αυτοκόλλητο σήμα της μάσκας  που είχα πάρει απο την DMB προχώρησα στο παρακάτω..
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Πράγματι, τα αυτοκόλλητα της DMB ήταν πολύ ανθεκτικά!Ευτυχώς πρόλαβα και πήρα πριν κλείσει!Πολύ ωραίο thodoris
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread