Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

mk1 Stelios

Original poster
Hero Member
CLASSIC MICROCARS CLUB

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Η λέσχη μας ανακοινώνει την τέλεση του ΡΑΛΛΥ ΑΝΟΙΞΕΩΣ που θα
πραγματοποιηθεί στις 22/4/2012 στον Ασπρόπυργο με συνδιοργανωτή τον
Δήμο Ασπροπύργου ,και θα γίνει ανηφορική επίδειξη από τον λόφο
Κυρίλλου προς το Γήπεδο του Θρασύβουλου.

Εκκίνηση πρώτου αυτοκινήτου : 10:00 από την πλατεία Ηρώων στον Ασπρόπυργο.

Απονομή : μετά το τέλος του αγώνα στην πλατεία Ηρώων.


Υπαρχουν 2 τροποι για να φτασετε στην διαδρομη του αγωνα!

Ο πρωτος τροπος είναι απο την έξοδο 4 της Αττικης οδου. Με το που βγειτε απο Αττικη οδό στρίβετε δεξιά.Υπαρχει μια διασταυρωση στα πρωτα μετρα οπου δεν στριβετε πουθενα κ προχωράτε ευθεια (παρολο που θα δειτε ταμπελα αδιέξοδο) ..ακολουθειτε τις μπλε ταμπέλες fasoplast, μετα απο 100μ φτάνετε σε μια διασταυρωση. κανετε αριστερα και αμεσως δεξια. Θα περασετε ενα γεφυράκι κ με το που δειτε στην ανηφορα την πρωτη διασταυρωση αν πατε αριστερα θα συναντησετε το ξεκινημα της διαδρομης!! Φενεται η διαδρομη απο μακρια γιατι περναει ακριβως απο διπλα το καναλι (σκεπασμενο απο χαρακτηριστικες πλακες τσιμεντενιες της ΟΥΛΕΝ )

Ο δευτερος ειναι να πάτε απο Φυλη !
Το στάδιο βρίσκεται στη Φυλή (ή Χασιά), στους πρόποδες της Πάρνηθας, περίπου 15 χιλιόμετρα βόρεια του κέντρου της Αθήνας. Προκειμένου να φτάσετε εκεί με αυτοκίνητο, χρησιμοποιήστε την Αττική Οδό. Θα πρέπει να βγείτε στην έξοδο 6, προς τα Ανω Λιόσια. Συνεχίστε βόρεια επί της Λεωφόρου Φυλής και μετά από 5,5 χιλιόμετρα (καθώς πια θα μπαίνετε στο χωριό της Φυλής) θα δείτε μία πινακίδα να δείχνει αριστερά προς το "Ολυμπιακό Προπονητικό Δημοτικό Στάδιο Φυλής". Στρίψτε αριστερά και μετά από 1500 μέτρα θα φτάσετε έξω από το στάδιο (τερματισμός)
 

mk1 Stelios

Original poster
Hero Member
Φυσικά την Κυριακή που μας έρχεται (ύστερα από σχεδόν 2 χρόνια απουσίας) θα μπει στην γραμμή εκκίνησης το Fiesta Mk1 1.6 . H συνοδηγός αυτή την φορά θα είναι η sophia !
Ο καιρός δείχνει να είναι ανοιξιάτικος και ότι πρέπει για να ευχαριστηθούν οι θεατές αυτόν τον αγώνα!  Είναι πολύ κοντά στην Αθήνα και είναι ευκαιρία να έρθετε να δείτε τα "στολίδια" που θα πάρουν μέρος! Σας περιμένουμε..... 
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Δώσε πόνο Στελάρα…. AR15firing AR15firing

Υ.Γ  Να κοιμηθείς την προηγούμενη καλά... σε θέλω φρέσκο και ξεκούραστο! ;D ;D
 

mk1 Stelios

Original poster
Hero Member
Το νούμερο 41 θα έχει το φιεστάκι στις πόρτες! Έχει δυνατές συμμετοχές και έτσι ο συναγωνισμός θα είναι για άλλη μια φορά μεγάλος! Γύρω στις 11+ λογικά θα πάρω γραμμή εκκίνησης! Δεν θέλω άλογα για να πάω γρήγορα...κόσμο θέλω!!  :)
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Δυστυχως υιε μου δεν θα μπορεσω αυτη την φορα να σε ακολουθησω,την επομενη ομως θα ειμαι εκει  frie να σε καμαρωσω.
Σου ευχομαι να κανεις μια ωραια και θεαματικη εμφανιση  driv2
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Στελάκο μου ούτε κ εγώ θα μπορέσω να σε καμαρώσω με την κούπα αγκαλιά  biggrin cheer2 cheer2 cheer2

Καλό αγώνα να χεις κ με τη νική  AR15firing  frie
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Αν και ειμαστε μακρια ειμαστε μαζι σου!!! Καλη επιτυχια
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Καλο τερματισμό με έχεις φίλε και καλούς χρόνους!! Είμαι σίγουρος ότι όλα θα πανε πολυ καλα!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Στέλιο καλή επιτυχία να έχεις τρελέ biggrin
Σίγουρα όλα θα πάνε καλά,το έχουμε ξαναδει το επεισόδιο ok234 ok234

Εγώ δυστηχώς δεν θα μπορέσω να έρθω να δώσω την υποστήριξη μου :( ssorry
 

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
Σήμερα το μεσημέρι περάσαμε τεχνικό έλεγχο και είμαστε πανέτοιμοι για τον αυριανό αγώνα!!! Θα έχει μόνο ένα σκέλος και υπολογίζουμε περίπου στις 11:00 να πάρουμε εκκίνηση από την αφετηρία.
Αν έρθει κανείς να μας φέρει τα μεγάλα αυτοκόλλητα (μαγνητικά) φιεσταμάνιακς για να βάλουμε στο αμάξι!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μπραβο Στελιο και Σοφια! παντα τετοια! ελπιζουμε στην επομενη να ειμαστε ολοι εκει!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Μπράβο Στέλιο αλλά και στην συνοδηγό σου Σοφία ok234
Ήταν σίγουρο ότι θα κάνατε κάτι καλό και αξιόλογο biggrin biggrin

όσο για την απουσία μας  ssorry ssorry
 

lookmimis

Member
May 13, 2010
216
0
0
52
αθηνα
Μπραβο και στα δυο παιδια εγω τα θαυμασα  στην ειδικη σε σημειο ανηφορικο οπου προηγηθηκε φουρκετα και το φιεστα δεν αγκομαχησε καθολου ανεμος το παει το παληκαρι
Respect στο τροπο με τον οποιο προθερμανε λαστιχα και φρενα λιγο πριν την εκκινηση!!!!!!
και φυσικα η ομορφη στιγμη της απονομης μετα τον αγωνα!!
Παντα τετοια παιδια
Σοφια αξια !!!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
pitbull said:
Δυστυχως υιε μου δεν θα μπορεσω αυτη την φορα να σε ακολουθησω,την επομενη ομως θα ειμαι εκει  frie να σε καμαρωσω.
Σου ευχομαι να κανεις μια ωραια και θεαματικη εμφανιση  driv2

Τα λογια ειναι περιττα,εκανες για ακομα μια φορα τον νεοτατο πατερα σου περηφανο.Μπραβο στην Σοφια.
 

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστούμε πολύ όλους για τα θερμά σας λόγια...Έγινε μια πετυχημένη προσπάθεια από τον Στέλιο, ο οποίος αφενός είχε 2 χρόνια αποχή από την αγωνιστική αρένα και αφετέρου τα πήγε εξαιρετικά για ακόμα μια φορά αποδεικνύοντας ότι είναι ένας συγκλονιστικός οδηγός που πρέπει να διακρίνεται!!! Η συνοδηγός του έκανε την πρώτη της επίσημη εμφάνιση και προσπάθησε να φανεί αντάξια του, να τον βοηθήσει και να τον κάνει να σημειώσει έναν πολύ καλό χρόνο!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread