Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

TEO-S

Original poster
Member
Jun 3, 2010
128
0
16
Μοντέλο
MK6
Καλησπερα, σημερα πηγα να αγορασω μια μετωπη, (γιατι τρακαρα :( ) και πανω ειχε ενα σωληνακι που μου ειπε ο μαντρας οτι στο εξωτερικο εχουν ψυγειο για το υγρο του τιμονιου. γνωριζει κανεις περι του θεματος?

ηταν κατι τετοιο.

http://i372.photobucket.com/albums/oo165/fordfiestast_co_uk/Album%20Three/cimg9164x7xd.jpg
http://i372.photobucket.com/albums/oo165/fordfiestast_co_uk/Album%20Three/cimg9209270z.jpg

αν το θεμα δεν ανηκει εδω, παρακαλω να μετακινηθει σε αλλη ενοτητα. δεν ηξερα που να το γραψω. ευχαριστω
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Μετώπη από ST μου θυμίζει αυτή η φωτογραφία. Αν είναι έτσι, τότε μάλλον δεν κάνει για το δικό μας.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
κανένα ελληνικό fiesta δεν έχει τέτοιο σύστημα
Θοδωρή τα μκ6 έχουν δοχείο για υγρά τιμονιού
Τα μκ7 δεν ξέρω αν έχουν επειδή έχετε ηλεκτρουδραυλικό τιμόνι
 

TEO-S

Original poster
Member
Jun 3, 2010
128
0
16
Μοντέλο
MK6
Παιδια η μετωπη μου δεν ειναι αυτη της φωτογραφιας,αλλα εχει ακριβως το ιδιο σωληνακι-ψυγειο πανω. Και ο μαντρας μου ειπε οτι ειναι απο γερμανικο fiesta 1400 04' . Ψυχονται μου ειπε τα υγρα του υδραλικου τιμονιου και ειναι πολυ πιο μαλακο. Με καποια μετατροπουλα μικρη μου ειπε μπαινει και στο δικο μας. Μιλαω μονο για MK6
 

stathis M

Member
Dec 5, 2012
224
1
18
αν δεν κανω λαθος στο μανιουαλ αναφερει για ψυκτη υδραυλικου τιμονιου σε περιπτωση ρυμουλκησης τρειλερ τωρα την χρησιμοτητα εχει ?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread