Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

mexico

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
μαλλον τρυπησε κ φερνει μεσα υγρα  γνωριζει κανεις ποσο κανει
 

panos.l

Pro Member
Aug 9, 2010
476
0
0
ΑΘΗΝΑ
www.fordliatiras.gr
Μπορείς να βρείς και μεταχειρισμένο αν θες καλύτερη τιμή.Για τιμές ψάξε σε μαγαζιά με ανταλλακτικά ford!Μπορέι να διαφέρουν απο μαγαζί σε μαγαζί...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
καθολου περιεργη Κωστα!! αν δεν κανω λαθος το ψυγειο του καλοριφερ ειναι στην βαπορετα η οποια βρισκετε μεσα στην καμπινα πισω απο το ταμπλο!!
 

mexico

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
το εβαλαν εγγθηση το θεμα ειναι οτι δεν στεγνωνουν τα νερα
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Θα σου πρότεινα να δουλεύεις A/C μαζί με το καλοριφέρ στο ζεστό για αρκετό καιρό και θα φύγει η υγρασία. Αλλιώς πάρε ένα υλικό που λέγεται silica που θα αφήνεις μέσα στο αυτοκίνητο όταν το έχεις παρκαρισμένο, το οποίο επίσης τραβάει την υγρασία. Θα το βρεις σε καταστήματα με υδραυλικά, Α/C και τα συναφή...
 

evans

Rookie
May 9, 2010
14
0
1
Αθηνa
www.snowboard.gr
καλησπερα μαλλον επαθα και εγω το ιδιο ξερεις κανεις ποσο θα μου κοστισει στο περιπου και αν χρειαζεται να λυθει το ταμπλο για να γινει ολο αυτο?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Το κάτω μέρος της κονσόλας θα πρέπει να λυθεί αν θυμάμαι καλά και το ψυγείο θα τα έχει τα λεφτά του
Επίσης δεν νομίζω να βγαίνει ιμιτασιον αυτό
Περαστικά
 

grigorochris

Newbie
Dec 8, 2011
2
0
0
Έπαθα και γω την ίδια ζημιά. Το πήγα στο συνεργείο και μου πε ο μάστορας ότι απο κει χάνει σιγα σιγα φρέον και ότι για να αλλαχτεί θα χρειαστεί να λυθεί ταμπλό. 80 ευρώ μου πε για εργασία και 40-50 το ψυγείο. Τελικά το άφησα σε αναμονή. Σε σας πόστο στοίχησε; Χρειάστηκε να λυθεί όλο το ταμπλό;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread