Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostasmk6

Original poster
Newbie
Jan 23, 2019
3
0
0
καλησπερα! ειμαι καινουριος εδω και δν ξερω αν ειναι σωστο αυτο που θα ρωτησω  διορθοστε με και συγνωμη! ψαχνω σαλονι για ford fiesta mk6 diesel δερματινο κατα προτιμηση απο st η αλλιως τετοιο στιλ σαν το σαλονι st αν πουλαει καποιος ειτε εσεις ειτε καποιος γνωστος σας παρακαλω ενημερωστε με σας ευχαριστω πολυ!
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
kostasmk6 said:
καλησπερα! ειμαι καινουριος εδω και δν ξερω αν ειναι σωστο αυτο που θα ρωτησω  διορθοστε με και συγνωμη! ψαχνω σαλονι για ford fiesta mk6 diesel δερματινο κατα προτιμηση απο st η αλλιως τετοιο στιλ σαν το σαλονι st αν πουλαει καποιος ειτε εσεις ειτε καποιος γνωστος σας παρακαλω ενημερωστε με σας ευχαριστω πολυ!
Καλώς ήρθες kostasmk6.
Απ όσο γνωρίζω δεν πουλάει κάποιο μέλος μας .
Αν βρεθεί καποιος να πουλάει θα ενημερωθείς
Μπορείς όμως να ψαχτείς σε παρόμοια post όσον αφορά το μοντέλο σου να πάρεις ιδέες.
2 γρήγορες λύσεις από εμένα:
1) Ψάχνεσαι σε έναν ταπετσέρη στην περιοχή σου να στο φτιάξει όπως θέλεις εσύ με κόστος περίπου 250 -350
2)Ψάχνεις σαλόνι απο ST στο Car κόστος απο 350+
Το Forum μας έχει πιο πολύ ενημέρωση και επιλύσεις τυχόν προβλημάτων εμπειρικά απο μέλη και γνώση πάνω στα αγαπημένα μας Fiesta παρά αγορά/πώληση αγαθών.
Παρ όλα αυτά υπάρχει ενότητα αγοράς και πώλησης αγαθών την οποία μπορούν να δουν τα μέλη μας εφόσον συμπληρώσουν 50 posts.
Εννοείται πως βοηθάμε όπως και όσο μπορούμε όλους που αγαπάνε αυτό που οδηγούν. Αρκεί να είναι Fiesta :p
Καλώς ήρθες στους FiestaManiacs φίλε Κώστα :)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Κώστα δες στι αγγελίες βασικά αν πουλάει κανείς.Επίσης μπορεί να μην βλέπεις τις αγγελίες επειδή είναι κλειδωμένες.Θα σου εμφανιστούν μετά τα 50 post που θα κάνεις
Το θέμα θα διαγραφει γιατί δεν είναι στην σωστή ενότητα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread