Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

_Pavlos_

Original poster
Rookie
Dec 1, 2015
13
0
0
Καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζει κανείς κάποιο καλό φανοποιείο στη Θεσσαλονίκη για βάψιμο προφυλακτήρων; Επιπλέον αφού φτιαχτούν οι προφυλακτήρες θα ήθελα να κάνω ένα γυάλισμα/κέρωμα στο αυτοκίνητο.

Όποιος γνωρίζει κάτι ας στείλει pm.

Σας ευχαριστώ.
 

dimwhoo

Member
Dec 7, 2013
234
0
16
γιατι όχι να γραφτεί εδω ; (Μαζι με εμπειρίες θετικές / αρνητικές )
 

saltofx_v

New member
Mar 20, 2012
86
0
0
Thessaloniki
www.facebook.com
εγω προσφατα πηγα σε ενα φανοποιειο που μου εκανα πολυ καλη δουλεια με λογικο κοστος στην κωνσταντινου καραμανλη...."τσιλικης" νομιζω λεγεται.
ζητα τον Στελιο    2310924075

για γιαλισμα-κερωμα ξερω το dazzle αν και νομιζω γιαλισμα με αλοιφαδορο σε καινουριο βερνικι δεν ειναι και οτι καλυτερο...κλαυτερα να κανεις μετα απο κανα 3μηνο αφου το βαψεις.
 

_Pavlos_

Original poster
Rookie
Dec 1, 2015
13
0
0
Καλημέρα και ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

@dimwhoo: ζήτησα pm για να μη θεωρηθεί ότι γίνεται διαφήμιση αλλά από εκεί και πέρα δεν έχω θέμα με το να γραφτούν τα όποια σχόλια και εδώ. Αν έχεις κάποια εμπειρία ευχαρίστως θα ήθελα να την μοιραστείς μαζί μας.

@saltofx_v: Σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα περάσω μία βόλτα να ρωτήσω. Και εσύ για προφυλακτήρες είχες πάει;
 

_Pavlos_

Original poster
Rookie
Dec 1, 2015
13
0
0
saltofx_v said:
προφυλακτηρα-καπο-φτερο...στουκαρα!!!

ουπς!!!! ευτυχώς τουλάχιστον έμεινες ευχαριστημένος με τη δουλειά και χαίρεσαι πάλι τη fiestara σου!

Ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες
 

Sadon

Member
Jun 4, 2013
118
0
16
32
Melbourne Australia
_Pavlos_ said:
Καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζει κανείς κάποιο καλό φανοποιείο στη Θεσσαλονίκη για βάψιμο προφυλακτήρων; Επιπλέον αφού φτιαχτούν οι προφυλακτήρες θα ήθελα να κάνω ένα γυάλισμα/κέρωμα στο αυτοκίνητο.

Όποιος γνωρίζει κάτι ας στείλει pm.

Σας ευχαριστώ.

Αν σε ενδιαφερει καθαρα το τι δουλεια θα γινει, ενα παρα πολυ καλο φανοποιείο ειναι το car tender. Μου ειχε κανει πλαστικοποιηση σε καποια κομματια και βαψιμο καθρέφτες. Αψογη δουλεια με λιγο τσιμπιμενες τιμες.
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
ξερω ενα στην ελπιδος στην πολιχνη ζητας τον ραφαηλ κι ενα στην κωνσταντινου καναρη στην τουμπα ζητας τον γιαννη απο τιμες δεν γνωριζω
 

_Pavlos_

Original poster
Rookie
Dec 1, 2015
13
0
0
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας. Έχω πάει ήδη σε 3-4 καταστήματα για να ρωτήσω τιμές αλλά και λεπτομέρειες για τη διαδικασία βαψίματος (κάποιοι προτείνουν βάψιμο χωρίς να βγουν οι προφυλακτήρες από το αμάξι ενώ κάποιοι άλλοι βγάλσιμο και βάψιμο με χρήση φούρνου). Θα ρωτήσω και εκεί που προτείνετε και θα αποφασίσω σε ποιον θα το εμπιστευτώ (ήδη κάποιοι ξεχώρισαν στο μάτι μου).

Αν υπάρχουν άλλες προτάσεις και ιδίως από προσωπική εμπειρία φυσικά και είναι ευπρόσδεκτες ενώ μόλις το κάνω θα επανέλθω με εντυπώσεις αλλά και φωτογραφίες του πριν και του μετά. Νομίζω είναι χρήσιμο να υπάρχει μία εικόνα της δουλειάς για κάποιον που πιθανόν θα ενδιαφερθεί για κάτι αντίστοιχο.
 

giannis_suzuki

Pro Member
Oct 17, 2010
384
0
0
arkas said:
ξερω ενα στην ελπιδος στην πολιχνη ζητας τον ραφαηλ κι ενα στην κωνσταντινου καναρη στην τουμπα ζητας τον γιαννη απο τιμες δεν γνωριζω

ραφαηλ κορυφη....και αν ειναι στα κεφια του σε σκαει και ενα launch με το ρχ7.......
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread