Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Fotisklmt

Original poster
Newbie
Jun 4, 2020
2
0
1
Athens
Μοντέλο
MK8 ST
Καλησπέρα σε όλους,
Είμαι κάτοχος ενός Fiesta ST MK8 2020 και αντιμετωπίζω πρόβλημα με την οθόνη , το πρόβλημα είναι ότι χάνει πολυ εύκολα την σύνδεση με το κινητό δηλαδή το συνδέω με bluetooth και ακούω μουσική ή μιλάω στο τηλέφωνο και ξαφνικά χάνει την σύνδεση του . Αυτό σε μια βόλτα 1-2 ώρες μπορεί να το κάνει 2-3 φορές τουλάχιστον. Έχω δοκιμάσει και με καλώδιο ώστε να έχω και car play εκεί δεν αποσυνδέεται αλλά πολλές φορές δεν ανοίγει το car play ενώ το κινητό φορτίζει κανονικά το car play ή δεν θα ανοίξει ή θα αργήσει να ανοίξει .
Στην αντιπροσωπία έχω πάει 2 φορές έχω αλλάξει 2 φορές το "radio"που βρίσκεται στο ταμπλό απο κάτω τουλάχιστον αυτο μου είπαν ότι φταίει , το αλλάξαμε αλλά το πρόβλημα συνεχίζει, η οθόνη κολλάει αρκετές φορές και χωρίς να έχω το κινητό συνδεδεμένο δηλαδή πολλές φορές θα κολλήσει και στο ράδιο .
Θα ήθελα τις γνώμες σας αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα με εμένα .

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων .

* Sync 2,5
 

gvala

Rookie
Jan 23, 2021
49
10
8
Μοντέλο
MK8 ST
Καλημέρα, τα ίδια προβλήματα αποσυνδέσεων και καθυστέρησης του car play είχα κι εγώ.
Η κατάσταση βελτιώθηκε πολύ μετά από update του sync 2.5.
Πλέον μόνο το car play αργεί, κάποιες φορές.
 

Fotisklmt

Original poster
Newbie
Jun 4, 2020
2
0
1
Athens
Μοντέλο
MK8 ST
Χαιρετε. Σιγουρα δεν ειναι προβλημα του κινητου;
Καλημερα ,
Το κινητο δεν έχει κανενα θέμα σε αλλά αυτοκίνητα συνδέεται κανονικά π.χ Ford Fiesta st MK7, ή και σε οποιοδήποτε άλλο έχω προσπαθήσει δεν είχα τέτοια προβλήματα .
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread