Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

TZANNSPY

Original poster
Rookie
Dec 23, 2017
13
0
1
Οτι λεει ο τιτλος...
Υπαρχει καπου στο φορουμ πινακας με τα εξουσιοδοτημενα συνεργεια και τυχον αξιολογηση τους απο τα μελη και δεν τον ειδα;
Δεν εννοω απλη αναφορα μεσα σε απειρα ποσταρισματα...
Προσωπικα ενδιαφερομαι για την περιοχη του Αγ. Δημητριου και γυρω...
Γνωριζω μονο το FORD CAR CENTER στο Π. Φαληρο...
Αν υπαρχει γνωμη για αυτο; Αν απαγορευεται δημοσια αναφορα θα εκτιμουσα πολυ απαντηση με πμ.
Ευχαριστω πολυ...!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κοντά στον Αγ. Δημήτριο που αναφέρεις δεν υπάρχει άλλος επίσημος. Μόνο η Car Center που καλή είναι, όχι και τέλεια όμως. Μετά πας στην Αργυρούπολη που είναι ο Σφακιανάκης στη Βουλιαγμένης. Δεν έχω εμπειρία από εκεί.
 

georgemps

Member
Apr 6, 2015
137
6
18
τα δυο service μου μεχρι τωρα , το πρωτο το εκανα στην car center και το 2ο στο σφακιανακη αργυρουπολη.
επειδη τα service αυτα ειναι ρουτινας , καποια σημαντικη διαφορα δεν ειδα,  ισως πιο πολυ κοσμος αναμονη στη car center και λιγο πιο φθηνα.
παντως σε ενα θεμα τριγμων , που ειχα στη πορτα του πορτ μπαγκαζ, η αντιμετωπιση στο σφακιανακη ηταν αμεση και εξυπηρετικοτατη.
το θεμα ειναι σε βλαβη  που θα χρειαστει καλυψη εγγυησης, ποιος θα ειναι ο πιο ευελικτος-εξυπηρετικος.
παντως επειδη τον αλλο μηνα θα χρειαστω το τριτο ετησιο σερβις, δεν εχω ακομα αποφασισει σε ποιον απο τους δυο θα παω ακομα.
 

TZANNSPY

Original poster
Rookie
Dec 23, 2017
13
0
1
Γιώργο, να ενημερώσεις, μας ενδιαφέρει...
Κώστα, το όχι τέλεια με τι έχει να κάνει;  Τιμές; Εξυπηρέτηση;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Οι τιμές είναι καλές στην cc. Mε την εξυπηρέτηση έχει να κάνει περισσότερο και πιο συγκεκριμένα από ποιον μηχανικό θα αναλάβει το αυτοκίνητό σου... Βέβαια αυτό μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε αντιπροσωπεία.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread