Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Giorgos74

Original poster
Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
Παιδια ας γραψουμε προτασεις και καταλυματα καθως και μερη να φαμε , να δουμε και γενικα τι αξιζει να κανουμε οπου παμε .
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Από προσωπική εμπειρία στα δικά μου μέρη

Ξυλόκαστρο: διαμονή -> Συκιών, φαγητό -> Μπερδέματα, λογικές τιμές και καλή ποιότητα
Τζια: διαμονή -> Κούνδουρο ή Οτζιά, φαγητό -> Αρίστο ή Καλοφαγάδων, θα πληρώσετε με αίμα ή κανά νεφρό :D
 

Giorgos74

Original poster
Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
Φετος προς το παρον πηγα
ΔΕΛΦΟΥΣ.. δροσια ηρεμα καλες τιμες ..οπωςδηποτε να πατε αρχαιολογικο χωρο!
Ξενοδοχειο Arion εχει τρομερη θεα!! μονο για ζευγαρακια χαχα

ΣΠΕΤΣΕΣ , φοβερο νησι .. αφηνεις αμαξι απεναντι στο Κοστα με 5 ευρω την ημερα εχει και σκεπαστο παρκινγ να μην το τρωει ο ηλιος και με 3 ευρω περνας Σπετσες. Στην πλατεια εχει καλο φαγητο αλλα δεν ειναι να αγορασεις τιποτα. ολα μπουτικ. Μαγιο γυναικειο 460 ευρω το φτηνο!!!!
Μουσειο Μπουμουλινας Must . Ωραια παραλια Αγια Παρασκευη. εχει λεωφορειο με 3.5 ευρω. Αλλιως ηλεκτρικο ποδηλατο (δοκιμαστε το!!!) Nautilus το μαγαζι που ενοικιασα 15ευρω την μερα με το μοτερ στο πενταλι και 20 ευρω με το μοτερ στον πισω τροχο. ΑΞΙΖΟΥΝ!!
Ειναι για να πας  3-4 μερες .Τελος δωματια θα βρειτε .. εγω εμεινα στο Βίλα Χριστίνα αλλα επειδη βρηκαμε στην αυλη και στο δωματιο 2 τεραστιες κατσαριδες δεν ξαναπαταω χαχα!

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1562785385[/time]
The Ace said:
Από προσωπική εμπειρία στα δικά μου μέρη

Ξυλόκαστρο: διαμονή -> Συκιών, φαγητό -> Μπερδέματα, λογικές τιμές και καλή ποιότητα
Τζια: διαμονή -> Κούνδουρο ή Οτζιά, φαγητό -> Αρίστο ή Καλοφαγάδων, θα πληρώσετε με αίμα ή κανά νεφρό :D

τι μπερδεματα? χαχα
 

Angelos19

Rookie
Apr 24, 2019
27
0
1
Εξαρτάται από το budget.. Αρκετά οικονομικά μπορώ να πω πήγα πέρυσι στα Χανιά.. Έμεινα λίγο έξω (5χλμ) από την παλιά πόλη και γενικά γύρισα την μισή Κρήτη.. αμάξι ενοικιαζομενο (200€για 7 ημέρες) Πολύ όμορφα μερη με ωραίο φαγητό.. Την συνιστώ!
 

Giorgos74

Original poster
Member
Jan 15, 2017
128
3
18
49
Γερακας
scorpion said:
Στην Σαντορίνη πέρυσι το ολόσωμο μαγιο γυναικείο το είχε 340e....χαχαχα
χαχα για αυτο και εγω ειπα στην δικια μου με τοσα λεφτα τρωμε σουβλακια ενα χρονο !! και φυγαμε χαχαχ
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread