Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
εγω παλι δεν εχω ξαναπαει ποτε στο verde αλλα απο οτι ειδα ειναι πολυ ευκολο να παμε!!!!!!!!!Μιας και δεν το ξερω καλυτερα να προτηνω καποιο που ξερω.....ΑΠΟΛΙΣ στην πετρουπολη

υ.γ προς Ιακοβο!!!!πηγα στο απολις προχτες και ισχυει αυτο που σου ειπα φιλε....ειναι 2 παρκαδοροι που μιλανε μεταξυ τους μονο και μονο για να δουν ποιος ανεβαινει και ποιος κατεβαινει γιατι δεν χωρανε 2 αμαξια μαζι!!!!!παρκαρεις μονο σου το αμαξι....δεν σου το ακουμπαει αλλος!!!!!!!Και ειναι και καλοκαιρινο στεκι!!!!!
 

vagma

Hero Member
παιδια οι προτασεις των καφε που λετε καλο ειναι να χουν παρκινγκ..............για το καλο των αυτοκινητων σας το λεω  :-X...........εγω θα ερχομαι στα δυσκολα με το μκ2(ειδικων αποστολων).......... :p
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
To τerra petra και Απολις στην πετρουπολη ειναι μια χαρα τωρα το καλοκαιρι,φυσαει δροσερος αερας και εχει και ανετο παρκινγκ.Εγω ειμαι 15 λεπτα απο εκει.Τωρα το Verde δεν το ξερω αλλα και αυτο καλο ακουγετε αρκει να εχει να αφησουμε τα τουτου.
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
δεν την ξερω :(
εχει side?
για παρκιν φανταζομαι οτι εχει?  :)
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Παιδια ομως σκεφτειτε λιγο κι εμας τους βορειους που πρεπει να κανουμε 30 και 40χλμ πηγαινε ελα καθε φορα.. ΣΕΦ και terra petra ειναι συμπαθητικες λυσεις αν και οι τιμες στο τερρα πετρα ειναι πλεον για γιουχαρισμα, για να μη μας περνανε και για λαλακες δηλαδη..
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
puma-r said:
verdi cafe στην κεντρικη πλατεια Ηλιουπολης!

storm cafe στο μπραχαμι....ή καλυτερα στον καφενε του μπαρμπα μητσου στη γειτονια μου!
:p

do it μαρεσει και μενα....θα το εχω στα υποψην!

Νιτρο η προηγουμενη εγινε προς τα πανω, η επομενη θα ειναι θαλασσα μερια!
Μια μια να ειμαστε και δικαιοι και σωστοι!
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
southern said:
storm cafe στο μπραχαμι....ή καλυτερα στον καφενε του μπαρμπα μητσου στη γειτονια μου!
:p

do it μαρεσει και μενα....θα το εχω στα υποψην!

Νιτρο η προηγουμενη εγινε προς τα πανω, η επομενη θα ειναι θαλασσα μερια!
Μια μια να ειμαστε και δικαιοι και σωστοι!

Πανω που εννοεις? Το τερρα ειναι τερμα δυτικα.. Πανω ειναι Υδατοπυργος..
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Γενικα το ΣΕΦ βολευει....Το Olympico ειναι η πιο καλη λυση...Αν θελετε υπαρχει ενα μαγαζακι στο Μικρολιμανο που λεγεται FF club(Fast and Furious)..Ειναι πολυ ωραιο και αγωνιστικο περιβαλλον...Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν εχει παρκιν...Το Θεμα ομως μπορει να λυθει ευκολα...Αρκει να βαλει και ο nos7 το χερακι του....
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
vouts said:
Γενικα το ΣΕΦ βολευει....Το Olympico ειναι η πιο καλη λυση...Αν θελετε υπαρχει ενα μαγαζακι στο Μικρολιμανο που λεγεται FF club(Fast and Furious)..Ειναι πολυ ωραιο και αγωνιστικο περιβαλλον...Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν εχει παρκιν...Το Θεμα ομως μπορει να λυθει ευκολα...Αρκει να βαλει και ο nos7 το χερακι του....

vouts  αγορι μου...στο μιαλο μου εισαι?
καλη ιδεα  ;)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Χαχαχ άμα βάλει ο nos το χεράκι του βλέπω να τραβιόμαστε στα δικαστήρια… :p :p Πάντως καλό μου ακούγετε αυτό το FF (Ford Fiesta Maniacs)
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
StuparArt said:
Χαχαχ άμα βάλει ο nos το χεράκι του βλέπω να τραβιόμαστε στα δικαστήρια… :p :p Πάντως καλό μου ακούγετε αυτό το FF (Ford Fiesta Maniacs)
ρε μπαγασα...δεν υπαρχεις  χαχαχα  :)
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
StuparArt said:
Χαχαχ άμα βάλει ο nos το χεράκι του βλέπω να τραβιόμαστε στα δικαστήρια… :p :p Πάντως καλό μου ακούγετε αυτό το FF (Ford Fiesta Maniacs)
αφου το παληκαρι ειναι καλλιτεχνης!!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Και σκεψου οτι εχει 2 τραπεζια με bucket καθισματα,σταχτοδοχεια απο δισκοφρενα και τραπεζια απο ροδες  ;)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
ΩΠΑ_ΩΠΑ παιδια με εχεται παρει απο κακο ματι.....δεν υπαρχει πιο αθωο και ευσθητο πλασμα επανω στην γη απο εμενα :p  :p :p

λοιπον εαν θελεται μπορω να κανονισω με το παλικαρι που ειναι στο παρκινκ του μικρολιμανου(στην μπασκετες) να μας κρατησει θεσεις και μετα να παμε με τα ποδια(εκει ειναι δημοσιο παρκινκ και αφηνεις οτι θελεις....εγω αφηνω συνηθως κανενα 2 ευρο και μετα αποτε με βλεπει παντα μου βρησκει παρκινκ....)!!!επεισης εαν θελεται μπορω να μιλησω και με το παλικαρι απο το FF για να κανονισουμε!!!!!!!!!απλα πειτε μου το ποτε θελεται....
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
τερρα πετρα  παιδια ειναι πολυ καλα εχει πολυ μεγαλο και ανετο παρκινκ οπως ειδατε... μετα και στα STER CINEMA στο ΙΛΙΟΝ εχει για καφε για ποτο πιστευω ειναι καλα, και το παρκιν ειναι τεραστιο.. ..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread