Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Alpenik

Original poster
Newbie
Jul 9, 2020
5
0
1
Καλημέρα,Η κορνα μου οποτε θελει κορναρει και οποτε δεν θελει ή δεν κορναρει καθολου, ή κορναρει βραχνα και σιγα.
Μετα απο δυο επισκεψεις σε εξουσιοδοτημενο(οπου βεβαια εκει κορναριζε, μου εκαναν αντικατασταση κορνας απο οτι μου ειπαν εντος εγγυησης, αλλα λιγο καιρο μετα εχω παλι το ιδιο προβλημα.
Το προβλημα δοκιμασα αλλα δεν συνδιαζεται με το στυψιμο του τιμονιου (καλωδιοταινια ενδεχομενως, δεν ξερω αν λειτουργει με αυτο το τροπο) Γνωριζει κανεις κατι?
Επισης και εγω ακουω υποκοφο θορυβο στο παρκαρισμα και στο κατεβασμα απο ραμπα πεζοδρομιου με στριμμενο τιμονι. Σκεφτικα σινεμπλοκ ή ακρομπαρα, ζανφορ ή κατι σχετικο με μπροστινο συστημα και τζογο.Δεν ξερω που να το παω διοτι απο τις πρωτες μου επισκεψεις σαν ιδιοκτητης Ford σε εξουσιοδοτημενο νοτιων προαστιων δεν εχω μεινει ευχαριστημενος.Ειναι γενικα πολυ απροθυμη η αντιμετωπιση τους.Εχεις κανεις καποια πληροφορια ή καποιο συνεργειο που ειναι ευχαριστημενος? Ευχαριστω
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread